Gala KSW 81

Gala KSW 81

W kwietniu 2023 r. odbędzie się czwarte wydarzenie polskiej organizacji KSW. Nie znamy jeszcze wielu zawodników, którzy zmierzą się podczas gali z numerem 81. Pierwszą ogłoszoną parą był Adrian Bartosiński vs Artur Szczepaniak, którzy zmierzą się w walce wieczoru. Kto jeszcze powalczy podczas KSW 81? Poznaj najważniejsze informacje o tym wydarzeniu, dzięki którym z łatwością postawisz swoje typy bukmacherskie na MMA w LV BET!

Najważniejsze informacje o gali KSW 81

22 kwietnia 2023 r. w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim odbędzie się gala KSW 81. Będzie to pierwsze wydarzenie, które najważniejsza organizacja MMA w Polsce zorganizuje w tym mieście. Można podejrzewać, że tego wieczora odbędzie się do 10 walk. Na razie znamy tylko część z uczestników kwietniowych zmagań. Pamiętaj, że wszystkie pojedynki będziesz mógł obstawiać w zakładach bukmacherskich LV BET!

Kto weźmie udział w gali KSW 81?

Karta walk KSW 81:

Walka wieczoru: walka o pas wagi półśredniej

  • 77,1 kg/170 lb: Adrian Bartosiński #1 (12-0, 10 KO, 1 Sub) vs Artur Szczepaniak #2 (9-1, 5 KO, 2 Sub)

Karta główna

  • 120,2 kg/265 lb: Tomasz Sarara (1-1, 1 KO) vs Errol Zimmerman (0-1)
  • 77,1 kg/170 lb: Igor Michaliszyn #8 (9-2, 3 KO, 3 Sub) vs Krystian Bielski (9-4, 4 KO, 1 Sub)
  • 77,1 kg/170 lb: Marcin Krakowiak (11-4, 5 KO, 6 Sub) vs Henry Fadipe (13-9-1, 9 KO, 3 Sub)

Marcin Krakowiak z Wolborza (Octopus Łódź) zmierzy się z Henrym Fadipe. Fani kojarzą Irlandczyka jako autora jednego z najbardziej efektownych poddań w historii KSW. Popularny „Krakus” uchodzi za gwaranta wielkich emocji i efektownych pojedynków. Do tej pory stoczył trzy walki w okrągłej klatce, z czego ostatnia miała miejsce na gali KSW 64. Po długim starciu musiał uznać wyższość Cezarego Kęsika. Ich pojedynek został wybrany najlepszym starciem wieczoru. Podczas debiutu w okrągłej klatce Krakowiak wygrał z Kacprem Koziorzębskim. Pojedynek zakończył gilotyną w trzeciej rundzie, za co również otrzymał tytuł walki wieczoru. Łodzianin wygrał też z Borysem Borkowskim na gali KSW 62. W swojej karierze Krakowiak wygrał jedenaście pojedynków i wszystkie skończył przez nokaut lub poddanie. Siedem z nich zakończył już w pierwszej rundzie.

Henry Fadipe zadebiutował w KSW w listopadzie zeszłego roku. Jego rywalem podczas gali KSW 76 był Albert Odzimkowski. Irlandczyk poddał go na początku drugiej rundy, za co został nagrodzony bonusem. Fadipe w kwietniu podejdzie do pojedynku na fali czterech zwycięstw z rzędu. W sumie ma na koncie trzynaście wygranych konfrontacji, z których dziewięć zakończył przez nokaut, a trzy przez poddanie.

Fadipe w swojej karierze zdobył tytuł wagi średniej cenionej afrykańskiej organizacji EFC oraz irlandzkiego Cage Gods. We wrześniu zeszłego roku wywalczył w Dublinie pas mistrzowski marki Cage Legacy. Warto pamiętać, że jest on też byłym mistrzem K-1 organizacji ISKA.

W oktagonie w kwietniu zobaczymy też Igora Michaliszyna, który zadebiutował w KSW w lutym ubiegłego roku. Wystarczyły mu dwie minuty na posłanie na deski Idrisa Amiżajewa. Reprezentant Silesian Cage Club jest niepokonany od czterech pojedynków. Na koncie ma dziewięć wygranych pojedynków, z których sześć zakończył przed czasem. Przed wejściem do KSW walczył dla takich organizacji jak RWC, Spartan Fight czy FEN. Jedną z najważniejszych jego walk było pokonanie Tomasza Romanowskiego. Jego rywalem w najbliższym pojedynku będzie Krystian Bielski. Ten zawodnik dwukrotnie walczył dla KSW.

Zadebiutował podczas gali KSW 73, gdzie zmierzył się z Ionem Surdu. Położył go ciosami w drugiej rundzie pojedynku. Po tym zawodniku można spodziewać się wiele. Fighter na co dzień trenuje w klubie Arrachion Olsztyn i jest sparingpartnerem między innymi Mameda Chalidowa. W sumie ma na swoim koncie trzynaście zawodowych pojedynków, z których pięć wygrał przed czasem. Wcześniej walczył m.in. dla FEN, Celtic Gladiator, ACA czy Dragon Fight Night.

Walka wieczoru- co trzeba wiedzieć o uczestnikach?

Adrian Bartosiński (Octopus Łódź) i Artur Szczepaniak (Team Mixfighter Genk) powalczą w najważniejszej walce wieczoru. Stawką tego pojedynku będzie wakujący pas w wadze półśredniej. Zwycięzca tego pojedynku będzie pierwszym jego posiadaczem po odejściu z organizacji Roberto Soldica.

Adrian Bartosiński

Adrian Bartosiński (12-0, 10 KO, 1 Sub) zadebiutował w MMA w 2017 r. walczył na gali TFL 12, gdzie pokonał Michała Pacha. Po 7 wygranych i ani jednej przegranej dostał zaproszenie do udziału w programie zorganizowanym przez KSW – „Tylko Jeden”. Wygrał przed czasem pojedynki w ćwierćfinale i półfinale, jednak musiał wycofać się z dalszego udziału. Kolejnym krokiem w jego karierze było podpisanie kontraktu z KSW. W najważniejszej organizacji zadebiutował w marcu 2021 r. podczas walki z Lionelem Padillą. Bartosiński wygrał w trzeciej rundzie przez TKO. W kolejnych występach. Pokonywał Michała Michalskiego czy Andrzeja Grzebyka, byłego podwójnego mistrza FEN. Po raz ostatni wszedł do oktagonu w listopadzie 2022 r. podczas gali KSW 76. Wygrał z Krystianem Kaszubowskim w pierwszej rundzie przez TKO.

Artur Szczepaniak

Artur Szczepaniak (9-1, 5 KO, 2 Sub) swoją karierę rozpoczynał w takich organizacjach jak Cage Warriors czy EMC. Po uzyskaniu bilansu 7-1 podpisał kontrakt z KSW i zadebiutował walką z Jivko Stoimenovem. Wygrał już w pierwszej rundzie. W kolejnym pojedynku, z Brianem Hooią, wystarczyły mu zaledwie w 43 sekundy na efektowne wysokie kopnięcie i nokaut rywala. Został też nagrodzony bonusem za najlepszy nokaut wieczoru. Po tych dwóch zwycięstwach otrzymał szansę walki o pas. 26-latek na co dzień mieszka i trenuje w Belgii. W sumie ma na swoim koncie dziesięć pojedynków, z których dziewięć wygrał. Siedem razy wygrywał przed czasem, z czego pięciokrotnie przez nokaut, a dwa razy przez poddanie.

Gdzie można obejrzeć galę KSW 81?

Galę KSW będzie można oglądać wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Obecnie prawa do transmisji ma tylko i wyłącznie ta platforma.

Typowanie zwycięzcy gali KSW 81

Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak w kwietniu będą walczyli o pas wagi półśredniej, a Ty już dziś możesz przygotować się do typowania wyniku tego pojedynku. Organizacja KSW gwarantuje wydarzenia na najwyższym poziomie. Aby poczuć te emocje wystarczy przyłączyć się do rywalizacji w zakładach bukmacherskich LV BET.

Zakłady bukmacherskie na galę KSW 81

Każde zawody organizowane przez KSW możesz typować w LV BET! Swoje szczęśliwe kupony postawisz w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera. Skorzystaj z dostępnych rynków i kursów. Nie zapomnij też o promocjach i bonusach. Przeanalizuj możliwości fighterów i obstawiaj wyniki pojedynków już dziś!