Finał Pucharu Niemiec 2021

Finał Pucharu Niemiec 2021

13 maja 2021 r. – ta data dla fanów piłki nożnej kojarzy się tylko z jednym wydarzeniem. O godzinie 20.45 odbędzie się Finał Pucharu Niemiec, w którym wyłoniona zostanie najlepsza drużyna tego kraju. Czy będzie nią Borussia Dortmund? A może finał tegorocznego turnieju zaskoczy kibiców? Typuj swojego zwycięzcę w zakładach bukmacherskich LV BET już dziś! Poznaj szeroki wybór rynków i kursów bukmacherskich na piłkę nożną w LV BET dostępnych na wyciągnięcie ręki.

Najlepsze kluby piłkarskie z Niemiec walczą o to trofeum już od 1935 r. W tym roku do rywalizacji przystąpiły 64 drużyny. Pierwsze spotkanie w ramach tegorocznego pucharu Niemiec rozegrano 11 września 2020 r. I, trzeba przyznać, z kolejki na kolejkę było coraz bardziej zaskakująco. Bayern Leverkusen odpadł w 1/8 finału wyeliminowany przez czwartoligowca RW Essen. Bayern Monachium, zwycięzca z 2020 r. i 2019 r., poległ zaś w pojedynku z Holstein Kiel. A to tylko część niespodzianek. Czy finał Pucharu Niemiec będzie jedną z nich?

Terminarz Pucharu Niemiec 2021

Pierwszy mecz w ramach półfinału Pucharu Niemiec odbędzie się 1 maja 2021 r. (sobota). O godzinie 20.30 Borussia Dortmund podejmie tego dnia Holstein Kiel. Pierwszy zespół jest dość pewnym zwycięzcą tej potyczki, ale rywale mogą ich i kibiców zaskoczyć. Już raz zrobili to podczas tegorocznego pucharu. Zespół z 2. Bundesligi wyeliminował przecież z rozgrywek Bayern Monachium już w drugiej rundzie. Na pewno ten fakt nie przejdzie bez echa w ekipie Borussi, która ma jasny cel – wygrana podczas finału Pucharu Niemiec. Do tej pory zdobyli cztery trofea, a ostatni raz w 2017 r. Tym bardziej, że ich awans do ćwierćfinału odbył się w atmosferze skandalu – ich wygrana z SC Paderborn padła dopiero w dogrywce i to dzięki decyzji sędziego, która została zanegowana przez środowisko piłkarskie.

Dzień później, bo 2 maja 2021 r. (niedziela) mecz rozegrają RB Lipsk i Werder Bremem. Początek spotkania również o godz. 20.30. Drużyna z Lipska jest częściej wskazywana jako zwycięzca, jednak warto pamiętać, że to Werder zdobywał Puchar już sześć razy. Zawodnikom z Lipska udało się to tylko raz. Kto wygra to starcie? Możesz obstawiać zwycięzcę, ale też wiele innych rynków w zakładach bukmacherskich LV BET.

Finał Pucharu Niemiec odbędzie się – tradycyjnie – na Stadionie Olimpijskim w Berlinie o godz. 13. To właśnie wtedy poznamy nowego posiadacza tego trofeum. Kibice będą mogli śledzić spotkanie online. Transmisje z meczów o Puchar Niemiec będą dostępne również w Eurosporcie i w Eurosport Player.

Zakłady bukmacherskie na finał Pucharu Niemiec w LV BET

Legalny bukmacher LV BET w swojej ofercie już teraz zawarł możliwość postawienia kuponu wskazującego na zwycięzcę niemieckiego Pucharu. Analitycy bukmacherscy wskazują dwóch faworytów – Boruusię Dortmund (kurs 1.67) oraz RB Leipzig (kurs 2.2). Znacznie mniejsze szanse na wygraną mają zaś Holstein Kiel (kurs 34) i Werder Bremen (kurs 17). Gdy poznamy zwycięzców półfinałów, a więc finalistów, grono to będzie mniejsze. U legalnego bukmachera LV BET znajdziesz też szeroki wybór rynków na każde spotkanie rozgrywane w ramach tego turnieju. Czy skorzystasz z tej możliwości?

Tegoroczne rozgrywki udowadniają, że w piłce nożnej nic nie jest pewne i nawet niemiecka precyzja potrafi zawieść faworytów. Do kto według Ciebie będzie należał tegoroczny Puchar Niemiec? Obstawiaj zwycięzcę i wygrywaj w LV BET!