ESL One Cologne 2021

ESL One Cologne 2021

Turniej ESL Cologne 2021 to jedna z najbardziej prestiżowych imprez Counter-Strike organizowanych przez ESL. Odbędzie się w dniach 6-18 lipca 2021 r. Co jest zaskoczeniem dla wielu kibiców – będzie to turniej w formacie LAN. Mistrzostwa odbędą się w zamkniętym studio. A to oznacza, że widzów zabraknie podczas rozgrywek. Aby dołączyć do gry wystarczy skorzystać z serwisu internetowego www.lvbet.pl, w którym znajdziesz najlepsze zakłady bukmacherskie na to wydarzenie! 

Counter-Strike podczas 85. edycji Intel Extreme Masters dołączył do rywalizacji turniej ESL Pro Tour Masters pod marką IEM. W wydarzeniu tym wezmą udział najlepsze zespoły z ESL Pro Tour i ESL World Rankings. Uczestnicy mają jeszcze jedną motywację – mogą zapisać się w historii jako pierwszy mistrz IEM Cologne! Zawodnicy CS:GO powalczą też o 1 000 000 dolarów.

Uczestnicy ESL One Cologne 2021

W sumie podczas turnieju w Niemczech wystąpi 24 zespołów. W fazie play-in udział weźmie 16 drużyn. Tylko połowa z nich awansuje do turnieju głównego. W fazie grupowej zaś na przejście do dalszego etapu rozgrywek może liczyć po 3 drużyny z grupy. Organizatorzy przewidzieli też dogrywkę. Z tej rywalizacji 2 zespoły przejdą bezpośrednio do półfinałów, a 4 zespoły do ​​ćwierćfinałów.

Kto wystąpi w Kolonii? Do fazy wstępnej przeszły drużyny: Team Spirit, Complexity, Ninjas in Pyjamas, Evil Genuses, Team One, Vici Gameing, MIBR, Renegades i Sprout. W fazie grupowej zaś zobaczymy: Gambit Esports, Heroic, Virtus.pro, Astralis, Natus Vincere, G2 Esports, Furia Esports, Team Liquid.

Zawodnicy, co prawda w kontrolowanych warunkach, spotkają się ze sobą fizycznie. Ma to być pierwszy turniej w tym formacie. Organizatorzy przewidują, że tak samo będą wyglądały również kolejne imprezy.

Terminarz ESL One Cologne 2021

Turniej rozpocznie się 6 lipca. Przez dwa dni będą rozgrywane mecze play-in. Od 8 do 11 lipca zaś będzie trwała faza grupowa. Po czterech dniach przerwy zawodnicy znów wrócą do gry. 16 lipca odbędą się ćwierćfinały, a dzień później półfinały. 18 lipca zaś przewidziany jest wielki finał. To właśnie wtedy poznamy zwycięzcę, który zgarnie nagrodę główną i będzie pierwszym w historii zwycięzcą rywalizacji w Kolonii!

Zakłady bukmacherskie na ESL One Cologne 2021 w LV BET

Jesteś wielkim fanem Counter-Strike? Typowanie zwycięzców meczów nie powinno Ci sprawić problemu. Najlepsze zakłady bukmacherskie na wydarzenie w Kolonii znajdziesz w serwisie internetowym LV BET. Ciekawe rynki i atrakcyjne kursy sprawią, że dołączysz do grona zwycięzców! Przygotuj się do turnieju i typuj zwycięzców