Analizy ekspertów. Zakłady bukmacherskie na Euro w LV BET!

Analizy ekspertów. Zakłady bukmacherskie na Euro w LV BET!

Analizy ekspertów przed Euro 2020 / 2021 powinien poznać każdy typer! Dzięki nim każdy typer będzie mógł z łatwością postawić swoje kupony z zakładach bukmacherskich. W serwisie LV BET znajdziesz kilkadziesiąt rynków na każdy mecz i przyłączyć się do gry. Kto wygra Euro 2021? Sprawdź to! 

W internecie znajdziesz wiele portali, na których udostępniane są darmowe typy bukmacherskie. Dzięki nim masz szansę porównać swoje przewidywania i analizy z szacowaniami szans ekspertów. Oczywiście trzeba pamiętać, że piłka nożna jest nieprzewidywalna, jednak dzięki dogłębnej analizie można przewidzieć wiele sytuacji na boisku i wytypować wynik spotkania.

Faworyci EURO 2020 / 2021

Pierwsze analizy i typy ekspertów pojawiają się już kilka tygodni przed turniejem. Bukmacherzy również prowadzą swoje analizy, które są niezbędne przy określaniu kursów w zakładach bukmacherskich. W tej edycji turnieju nie ma jednego, mocnego faworyta. Trudno jest jednoznacznie wskazać, kto ma największe szanse na wygraną.

Analizując typy legalnego bukmachera LV BET można zauważyć, że nieznaczną przewagę nad rywalami analitycy przyznali dwóm drużynom – Francji i Anglii. Stawiając kupony na te drużyny można liczyć na kurs 5.9. Na podium mają szansę również Belgowie (kurs 6.75). Na półfinały według bukmachera mają szansę również Niemcy (kurs 7.75), Hiszpanie (kurs 8) oraz Portugalczycy (8.75). Jak będzie w rzeczywistości wyglądało podium EURO 2021? O tym przekonamy się dopiero podczas trwania turnieju. Pamiętaj, że oferowane przez LV BET zakłady oraz kursy będą zmieniały się w trakcie turnieju. Podczas gry wiele może się zmienić – również analizy i typy bukmacherskie na każdy mecz, jak i całe mistrzostwa.

A jak wygląda obecnie kurs na Biało-czerwonych? Kupon możesz postawić opiewający na kurs 81. A to oznacza, że szanse na wygraną są nikłe. Mimo niezwykle silnej drużyny typowanie Polaków jako zwycięzców będzie raczej przejawem narodowej dumy niż głębokiej analizy. Za to wygrana w takim przypadku ucieszy każdego typera.

Kto zostanie królem strzelców EURO 2020 / 2021?

To kolejny rynek lubiany przez typerów. Rywalizacja jest popularna nie tylko przez samych zawodników. Jakie są typy bukmacherskie na ten rynek? Analitycy bukmachera LV BET wskazują trzech piłkarzy, którzy mają szansę na zdobycie największej ilości goli podczas tegorocznych Mistrzostw Europy. Są to: Romelu Lukaku (Belgia), Harry Kane (Anglia) i Kylian Mbappe (Francja). Kupony bukmacherskie na tych zawodników będą miały kurs 7.75. Niektórzy typerzy wskazują, że największe szanse ma dwóch z ich – reprezentanci Anglii i Francji. Powód? Typowanie ich drużyn jako zwycięzców EURO 2020 / 2021. W najwyższej stawce nie zmieściło się dwóch legendarnych napastników. Mowa oczywiście o Cristiano Ronaldo (Portugalia), na którego kurs wynosi 9.75 i Robercie Lewandowskim. Typując Polaka LV BET oferuje kurs wynoszący 17. O tym, kto będzie najskuteczniejszym zawodnikiem tegorocznego championatu dowiemy się w lipcu.

Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Europy w LV BET

Analizując typy bukmacherskie na EURO 2021 warto skupić się na własnych przewidywaniach, ale też brać pod uwagę zdanie ekspertów. Nie mniej ważne jest jednak wybranie odpowiedniego operatora zakładów bukmacherskich. W serwisie internetowym LV BET znajdziesz szeroki wybór rynków na każde wydarzenie, które odbędzie się w ramach europejskiego turnieju, a postawione przez Ciebie kupony będą w pełni legalne. Typuj EURO 2020 / 2021 i graj razem z najlepszymi piłkarzami Europy!