Eliminacje do Euro 2024 mecz: Polska – Wyspy Owcze

Eliminacje do Euro 2024 mecz: Polska – Wyspy Owcze

Przed Polakami jeszcze długa droga do Euro 2024. Jednym z rywali, których spotkają na drodze, są Wyspy Owcze. Eksperci wskazują, że to drużyna słaba, ale jedynie „na papierze”. Historia meczowa Polski i piłkarzy z Wysp pokazuje jednak, że Biało-czerwoni mają spore szanse na wygraną. Kto wygra mecz Polska – Wyspy Owcze? Obstawiaj zwycięzcę w zakładach bukmacherskich LV BET!

Eliminacje Euro 2024- podsumowanie dotychczasowych meczów

W marcu 2023 r. rozpoczęły eliminacje do Mistrzostw Europy 2024 w Niemczech. Losowanie grup, odbyło się w październiku 2022 r. we Frankfurcie. Polacy walczą w grupie E z Czechami, Albanią, Wyspami Owczymi i Mołdawią. Do tej pory rozegrane zostały cztery spotkania. Pierwsze miejsce w tabeli grupowej zajmują Czesi, a Polska reprezentacja jest druga.

Wyniki spotkań el. grupy E:

Czechy – Polska 3:1

Mołdawia – Wyspy Owcze 1:1

Polska – Albania 1:0

Mołdawia – Czechy 0:0

Jak wygląda sytuacja w pozostałych grupach el. Euro 2024?

Grupa A: Szkocja – 6 pkt., Hiszpania – 3 pkt., Gruzja – 1 pkt., Norwegia – 1 pkt.

Grupa B: Francja – 6 pkt., Grecja – 3 pkt., Holandia – 3 pkt., Irlandia – 0 pkt., Gibraltar – 0 pkt.

Grupa C: Anglia – 6 pkt., Włochy – 3 pkt., Macedonia Północna – 3 pkt., Malta – 0 pkt., Ukraina – 0 pkt.

Grupa D: Chorwacja – 4 pkt., Walia – 4 pkt., Turcja – 3 pkt., Armenia – 0 pkt., Łotwa – 0 pkt.

Grupa F: Austria – 6 pkt., Belgia – 3 pkt., Szwecja – 3 pkt., Estonia – 0 pkt., Azerbejdżan – 0 pkt.

Grupa G: Serbia – 6 pkt., Węgry – 3 pkt., Czarnogóra – 3 pkt., Litwa – 0 pkt., Bułgaria – 0 pkt.

Grupa H: Słowenia – 6 pkt., Dania – 3 pkt., Irlandia Północna – 3 pkt., Kazachstan – 3 pkt., Finlandia – 3 pkt., San Marino – 0 pkt.

Grupa I: Szwajcaria – 6 pkt., Rumunia – 6 pkt., Kosowo – 2 pkt., Izrael – 1 pkt., Andora – 1 pkt., Białoruś – 0 pkt.

Grupa J: Portugalia – 6 pkt., Słowacja – 4 pkt., Islandia – 3 pkt., Bośnia i Hercegowina – 3 pkt., Luksemburg – 1 pkt., Liechtenstein – 0 pkt.

Turniej finałowy Euro 2023 rozegrany zostanie w dniach 14 czerwca -14 lipca 2024 r. w Niemczech. Udział w nim wezmą 24 reprezentacje, które awansują z eliminacji. Do tych przystąpiły 53 drużyny z Europy.

Reprezentacja Polski na Euro 2024

Biało-czerwoni rozpoczęli zmagania w eliminacjach w Pradze. W rywalizacji z Czechami ewidentnie zabrakło im charakteru. Nie atakowali, byli bardzo zachowawczy. Przegrali 1:3, co spotkało się z wielką falą krytyki w kraju. Mogli zrehabilitować się podczas drugiego meczu. Tym razem zmierzyli się z Albanią. Wygrali do prawda 1:0, jednak znów nie pokazali się z dobrej strony. Czy w kolejnych meczach poprawią swoją skuteczność? Przekonany się już wkrótce!

Skład reprezentacji Polski na Euro 2024:

Polska: Wojciech Szczęsny – Bartosz Salamon, Jan Bednarek, Jakub Kiwior – Jakub Kamiński, Przemysław Frankowski, Karol Linetty, Piotr Zieliński, Nicola Zalewski – Robert Lewandowski, Karol Świderski.

Rezerwowi: Łukasz Skorupski, Bartłomiej Drągowski – Tymoteusz Puchacz, Paweł Dawidowicz, Damian Szymański, Krystian Bielik, Ben Lederman, Sebastian Szymański, Michał Karbownik, Robert Gumny, Michał Skóraś, Krzysztof Piątek.

Reprezentacja Wysp Owczych na Euro 2024

Piłkarze z Wysp Owczych słyną z waleczności. Mimo że nie wszyscy są profesjonalistami pewnie atakują, wybiegają do piłki, oddają strzały. Farerzy znani są z gry skrzydłami. Gwiazdami zespołu są m.in. Joan Simun Edmundsson, który na co dzień gra w Bundeslidze oraz Meinhard Olsen, na co dzień występujący w lidze norweskiej.

Niewątpliwą siłą reprezentacji z Wysp są jej kibice. Żywiołowi, zagrzewający do walki. W Polsce być może ich zabraknie, jednak podczas rewanżu na pewno wpłyną na wynik spotkania.

Skład reprezentacji Wysp Owczych na Euro 2024:

Obrońcy: Viliormur Davidsen, Odmar Faero, Gilli Sorensen

Pmocnicy: Jakoc Andreasen, Patrik Johannesen, Vatnthamar, Heini Vatnsdal, Nnoah Mnenney

Napastnicy: Mads Mikkelsen, Klaeminnt Olsen, Ari Mohr Jansson, pall Klettskard,

Szanse Polaków na Euro 2024

Po raz ostatni reprezentacja Polski zmierzyła się na boisku w piłkarzami Wysp Owczych 10 listopada 2017 r. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Wcześniej drużyny rozegrały trzy towarzyskie mecze. Wszystkie wygrali Polacy. Bilans goli wyniósł 12:1.

10.02.2002 r., Limassol (Cypr): Polska – Wyspy Owcze 2:1

21.02.2004 r., San Fernando (Hiszpania): Polska – Wyspy Owcze 6:0

14.05.2006 r., Wronki: Polska – Wyspy Owcze 4:0

Jest szansa, że tym razem Polska drużyna również zwycięży, a tym samym zyska kolejne punkty w tabeli eliminacyjnej. To sprawi, że awans będzie coraz bliżej! Analizy wykonywane przez rozpoczęciem turnieju pokazywały, że Biało-czerwoni będą pewnymi uczestnikami fazy grupowej Euro 2024. Czy przegrana w pierwszym spotkaniu będzie jednorazową wpadką? Przekonamy się już wkrótce. Swoje typy bukmacherskie na mecze możesz obstawiać w LV BET!

Jak obstawiać Euro 2024 w LV BET?

Eliminacje do Euro 2024 Polska – Wyspy Owcze Warszawa – ta fraza ułatwi Ci szukanie informacji na temat drużyn i wytypowanie zwycięzcy w zbliżającej się rywalizacji! Im więcej danych porównasz tym łatwiej postawisz pewne typy bukmacherskie na wyniki tego spotkania. Możesz też obstawiać inne spotkania, w których zagrają najlepsze drużyny z Europy. Do postawienia pewnych typów analiza bukmacherska jest niezbędna.

Sprawdź terminarz reprezentacji Polski w ramach el. Euro 2023, a nie ominie Cię żadna okazja do obstawiania. W zakładach bukmacherskich LV BET dostaniesz szeroki wybór rynków. Wskażesz zwycięzcę, ale też dokładny wynik czy under / over. Skorzystasz z handicapów, ale też wskażesz drużyny, które zaliczą awans do fazy pucharowej turnieju. Możesz skupić się również na wynikach poszczególnych graczy – np. obstawiać żółte i czerwone kartki, czy gracz strzeli gola lub czy zagra w pełnym czasie. Wszystkie rynki, a na najważniejsze spotkania otrzymasz ich nawet ponad 300, sprawdzisz w LV BET!

Zakłady bukmacherskie na Euro 2024 w LV BET

Bezpośrednio w przeglądarce internetowej możesz skorzystać z serwisu internetowego, zaś na własne urządzenie mobilne możesz ściągnąć aplikację bukmachera. W tych miejscach poznasz dostępne wydarzenia, rynki oraz kursy bukmacherskie. Skorzystaj też z promocji i bonusów, dzięki którym Twoje wygrane mogą być jeszcze bardziej atrakcyjne. Jesteś gotowy na podjęcie nowego wyzwania? Przyłącz się do rywalizacji w ramach Euro 2024 i wygrywaj w LV BET!