San Marino – Polska: Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022

San Marino – Polska: Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022

Wielkimi krokami zbliża się kolejna seria spotkań eliminacyjnych do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. We wrześniu Biało Czerwoni rozegrają trzy spotkania: z Albanią (02.09), San Marino (05.09) oraz Anglią (08.09). Skomplikowana sytuacja reprezentacji Polski w grupie I sprawia, że w najbliższych spotkaniach 6 punktów to minimum, aby utrzymać się w walce o awans na mistrzostwa. Spotkanie z San Marino wydaje się teoretycznie najłatwiejszym z nadchodzących wyzwań.

Mecz San Marino – Polska w ramach eliminacji do MŚ 2022

W grupie I rywalizuje sześć zespołów. Rywalami reprezentacji Polski są zespoły: Anglii, Węgier, Albanii, Andory oraz San Marino. Tylko jedna drużyna wywalczy bezpośredni awans do mistrzostw świata w Katarze. Zespół z drugiego miejsca będzie musiał zadowolić się barażami. Zdecydowanym faworytem do wygrania grupy są oczywiście świeżo upieczeni wicemistrzowie Europy. Reprezentacje Polski, Węgier oraz Albanii prawdopodobnie rozstrzygną między sobą losy drugiego miejsca. Na dzień dzisiejszy, Biało-Czerwoni zajmują jednak czwarte miejsce za plecami Albanii, Węgier i Anglii.

Dlatego też, wrześniowe spotkania eliminacyjne są tak istotne i mogą mieć niebagatelny wpływ na dalszy rozwój rywalizacji. Po remisie z Węgrami, wygraną z Albanią oraz porażce z Anglią, reprezentacja Polski musi wrzucić kolejny bieg. San Marino jest oczywiście najsłabszym zespołem w grupie I. W pierwszych trzech meczach przegrało z Anglią, Albanią i Węgrami tracąc w sumie 10 punktów. O swoje pierwsze punkty w grupie I z San Marino powalczy również Andora, która wydaje się mocniejszym zespołem. Priorytetem reprezentacji Polski będzie szybkie i łatwe zwycięstwo, bez nadmiernej utraty energii przed arcyważnym rewanżem z reprezentacją Anglii.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz San Marino – Polska

Polska i San Marino doskonale znają się z meczów eliminacyjnych. W eliminacjach do mistrzostw świata, oba zespoły spotykały się w latach: 1993, 2008-2009, a także 2013. Ponadto, w latach 2002-2003 odbył się dwa mecze w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Polska odniosła osiem zwycięstw strzelając San Marino 33 bramki i tracąc jedną (pamiętny gol Della Valle Ales w 2013 roku). W 2009 roku Polska odniosła z San Marino jedno z najwyższych zwycięstw w historii, pokonując ten zespół aż 10-0. Aż cztery bramki w tym meczu zdobył Ebi Smolarek. Co ciekawe, to właśnie w tym spotkaniu w kadrze zadebiutował Robert Lewandowski, który debiut okrasił pierwszym trafieniem.

Biało-Czerwoni są oczywiście murowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu, a priorytetem będzie rozegranie spokojnych i przyjemnych 90 minut, w trakcie których nasz zespół nie straci za dużo sił przed rewanżowym spotkaniem z reprezentacją Anglii na Stadionie Narodowym. Należy pamiętać, że reprezentacja San Marino w większości jest złożona z amatorów, którzy na co dzień wykonują inne zawody, a piłką nożną zajmują się hobbystycznie. Wyzwaniem dla typerów będzie zatem prawidłowe wytypowanie liczby bramek zdobytych przez Biało-Czerwonych.

Zakłady bukmacherskie na mecz San Marino – Polska w LV BET

Obstawianie zwycięstwa reprezentacji Polski w tym meczu mija się oczywiście z celem, jako iż kurs na nasz zespół jest niższy, niż 1,10. Ewentualna porażka lub remis byłby największą klęską w historii reprezentacji Polski. W LV BET gracze będą mogli typować inne aspekty meczu: żółte kartki, rzuty rożne, liczbę strzelonych bramek, a także strzelców. Jeśli szukać prawidłowości w ostatnich ośmiu spotkaniach przeciwko San Marino, reprezentacja Polski w trzech meczach strzelała dokładnie 5 goli. Typem dla pesymistów będzie natomiast BTS lub bramka strzelona przez San Marino. Co ciekawe, ostatnią bramkę San Marino zdobyło całkiem niedawno, bo w czerwcu przeciwko drużynie Kosowa.

Bukmacher LV BET może zaoferować graczom rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich. Kilkaset rynków pozwoli na swobodne wytypowanie wyniku oraz dowolnego aspektu meczu. Zakłady bukmacherskie na San Marino – Polska będą dostępne zarówno w ofercie przedmeczowej, jak również w ofercie live. Przy okazji wrześniowych spotkań eliminacyjnych z pewnością nie zabraknie promocji, które pozwolą na przyjemniejsze obstawianie wyniku tego spotkania.

Gdzie oglądać mecz San Marino – Polska?

Mecz San Marino – Polska zostanie rozegrany na San Marino Stadium w Serravalle. Wyjazdowy mecz przeciwko San Marino odbędzie się 5 września i będzie to drugie z trzech spotkań eliminacyjnych zaplanowanych na wrzesień. Biało-Czerwoni zmierzą się również z reprezentacjami: Albanii (2 września) oraz Anglii (8 września). Spotkanie będzie można oglądać w telewizji na kanałach TVP1 oraz TVP Sport. Dostępny będzie również darmowy stream online na platformie TVP Sport. Początek meczu zaplanowano na godzinę 20:45. Liczymy, że Biało-Czerwoni bez większych problemów uporają się z San Marino i poprawią swoją formę strzelecką przed bardzo ważnym meczem z Anglią.