Eliminacje do Euro 2024 mecz: Mołdawia – Polska

Eliminacje do Euro 2024 mecz: Mołdawia – Polska

Mecz Polska – Mołdawia, który odbędzie się 15 października 2023, to jedno z najważniejszych wyzwań, które stoją przed reprezentacją naszego kraju w najbliższym czasie. Po ostatnich nieudanych występach trudno jest wskazać, czy Biało-czerwoni poradzą sobie z rywalami, którzy przecież zaskoczyli wynikami w poprzednich meczach. Jak potoczy się ten kluczowy mecz pod wodzą Fernando Santosa? Wielu kibiców z niecierpliwością czeka na ten pojedynek, a jego wynik jest gorącym tematem w zakładach bukmacherskich LV BET!

Eliminacje Euro 2024 – podsumowanie dotychczasowych meczów

Do eliminacji do Mistrzostw Europy 2024 przystąpiły 53 zespoły, w tym reprezentacja Polski. Zostały podzielone na siedem grup po pięć i trzy po sześć drużyn. Po dwie najlepsze ekipy z każdej z nich uzyskają awans na Euro 2024, które odbędzie się w Niemczech. O pozostałe miejsca powalczą drużyny w barażach.

Polacy mieli spore szczęście podczas losowania i trafili do pierwszego koszyka. W ich grupie znalazły się Czechy, Albania, Mołdawia oraz Wyspy Owcze. Mimo że są uważani za faworytów obok Czech, to mecze z Mołdawią mogą przynieść niespodzianki. Wyspy Owcze i Albania prawdopodobnie będą walczyć między sobą o niższe miejsca w tabeli.

Mimo początkowego optymizmu, droga do Euro 2024 jest długa. Reprezentacja Polski pod wodzą Fernando Santosa miała trudne początki, jednak obecnie zajmuje 2. miejsce w tabeli, za Czechami, które pokonały Polaków. Mołdawia natomiast zaskoczyła remisem z Czechami.

El. Euro 2024. Tabela grupy E:

  1. Czechy 3:1
  2. Polska 2:3
  3. Mołdawia 1:1
  4. Wyspy Owcze 1:1
  5. Albania 0:1

Reprezentacja Polski w eliminacjach do Euro 2024

Pierwszy mecz eliminacyjny Polski nie był udany, przegrali z Czechami 1:3. Jednak w kolejnym spotkaniu z Albanią zdobyli ważne trzy punkty dzięki bramce Karola Świderskiego. Teraz wszystkie oczy skierowane są na mecz z Mołdawią 15 października 2023. Mecz Polska – Mołdawia w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024 odbędzie się 15 października 2023 roku na PGE Narodowym im. Kazimierza Górskiego w Warszawie o godzinie 20:45.

Przewidywany skład Polaków na mecz z Mołdawią:

Wojciech Szczęsny – Matty Cash, Jan Bednarek, Jakub Kiwior, Michał Karbownik – Przemysław Frankowski, Krystian Bielik, Piotr Zieliński, Karol Linetty, Sebastian Szymański – Robert Lewandowski.

Reprezentacja Mołdawii w eliminacjach do Euro 2024

Mołdawia zaskoczyła remisem z Czechami i Wyspami Owczymi. Ich skład na Euro 2024 prezentuje się następująco:

Valentin Cojocaru, Artur Craciun, Veaceslav Posmac, Ioan Revenco, Victor Mudrac i inni.

Szanse Polaków na Euro 2024

Statystyki są korzystne dla Polski, która ma 86% szans na awans. Największym rywalem w grupie są Czesi z 82% szansami. Jednak kibice wierzą, że mecz z Mołdawią przyniesie kolejne trzy punkty dla Polski. Ostatnie spotkanie tych drużyn miało miejsce w 2014 roku.

Wyniki spotkań Polska – Mołdawia:

  • 20.01.2014 r. – 1:0
  • 7.06.2013 r. – 1:1
  • 11.09.2012 r. – 2:0

Jak obstawiać Euro 2024 w LV BET?

Piłka nożna to zdecydowanie ulubiony sport typerów! Chociaż wielu kibiców narzeka na poziom gry polskiej reprezentacji to jedno jest pewne – fani na pewno nie zawiodą podczas zbliżającego się meczu z Mołdawią. Legalny bukmacher LV BET zaś umożliwi wytypowanie wielu ciekawych rynków i zaoferuje atrakcyjne kursy. Przed postawieniem swoich kuponów na eliminacje EURO 2024 warto jednak dokładnie się przygotować. Dokładna analiza bukmacherska pozwoli na zminimalizowanie ryzyka. Na co zwrócić uwagę? Przeanalizuj składy, ale też sprawdź., kim jest selekcjoner interesującej Cię rywalizacji. Kontuzje czy czerwone kartki potrafią wykluczyć z gry najlepszych zawodników, a to odbije się na skuteczności nawet najlepszych zespołów. Sprawdź też historię meczową rywali i wyniki osiągane przez nich w ostatnich spotkaniach. Nie bez znaczenia pozostaje miejsce rozgrywania meczu, a nawet pogoda. Najważniejsze jednak jest szczęście! Piłka nożna to sport, a ten jest nieprzewidywalny.

Zakłady bukmacherskie na Euro 2024 w LV BET

W serwisie internetowym i w aplikacji mobilnej LV BET znajdziesz szeroki wybór rynków bukmacherskich na każdy mecz, w którym występuje polska reprezentacja. To nawet ponad 300 możliwości! Nie zapomnij też sprawdzić dostępnych promocji i bonusów. To dzięki nim masz szanse na dłuższą grę i wyższe wygrane. W LV BET będziesz mógł typować wyniki wszystkich meczów, które obejmą eliminacje Euro 2024. Najbliższe Mistrzostwa Europy rozegrane zostaną w dniach 14 czerwca 2024 – 14 lipca 2024 r. Przyłącz się do tej rywalizacji i postaw swoje typy na piłkę nożną już dziś!