ATP 250 Banja Luka

ATP 250 Banja Luka

Serbia Open to zdecydowanie najlepszy turniej tenisowy na Bałkanach. W tym roku rywalizacja rangi 250 zmieni miejsce rozgrywania oraz nazwę.  Rywalizacja odbędzie się w miejscowości Banja Luka, na kortach ziemnych w Bośni i Hercegowinie. Poznaj najważniejsze informacje o tym wydarzeniu i postaw swoje typy bukmacherskie w zakładach online LV BET!

ATP 250 Banja Luka- co trzeba wiedzieć o turnieju?

W latach 2002-2022 w Banja Luce odbywały się zawody ATP challenger. Rozgrywane były pod nazwą Srpska Open Challenger. W obecnym sezonie po raz pierwszy wydarzenie ATP 250 zastąpi turniej Serbia Open. Wszedł on do harmonogramu ATP Tour. Warto podkreślić, że wydarzenie to jest zasługą jednego z najlepszych tenisistów na świecie, Serba Novaka Djokovicia. Jest on jednym z zawodników, którzy w nim występują. Na najlepszych graczy czekają punkty w rankingu, ale też nagrody pieniężne. W puli nagród znajdzie się ponad 560 tys. euro.

Data i miejsce turnieju ATP 250 Banja Luka

Serbski turniej będzie jednym z trzech wydarzeń tenisowych w Europie, które odbędą się w kwietniu. Tenisiści będą rywalizowali w dniach 17 – 23 kwietnia 2023 r.

Kto weźmie udział w turnieju ATP 250 Banja Luka?

W singlowej rywalizacji udział weźmie 28 tenisistów, zaś w deblu – 16 par.

Lista uczestników

Organizatorzy turnieju nie ogłosili jeszcze zawodników, którzy wystąpią w tegorocznych zmaganiach. Spekuluje się, że do gry przystąpi Andrej Rublev, Khachanov Karen, Jannik Sinner czy Lorenzo Musetti. Nie zabraknie zapewne również Novaka Djokovicia. Warto pamiętać, że w tym samym czasie rozgrywane będą w Europie jeszcze dwa turnieje tenisowe: w Barcelonie i w Monachium.

Faworyci turnieju ATP 250 Banja Luka

Odpowiedzieć na pytanie, kto wygra, będzie można dać dopiero po poznaniu dokładnej listy zawodników. Można przypuszczać, że największe szanse na triumf będą mieli ubiegłoroczni finaliści, czyli Andrej Rublow Novak Djoković. Rosjanin pokonał Serba 6:2, 6:7 i 6:0. To oni okazali się bezkonkurencyjni podczas Serbia Open 2022. Była to 6. edycja turnieju na kortach ziemnych, sklasyfikowana jako wydarzenie ATP Tour 250 w ramach ATP Tour 2022. Turniej odbył się w serbskim Belgradzie w dniach 18-24 kwietnia 2022 r.

Drabinka turnieju ATP 250 Banja Luka

Po meczach fazy wstępnej i eliminacji części zawodników najlepsi zmierzą się w ćwierćfinałach, półfinałach i finałowym spotkaniu. To rozegrane zostanie 23 kwietnia 2023 r.

Obstawianie turnieju ATP 250 Banja Luka w LV BET

Banja Luka ATP 250 to jedno z wydarzeń, które warto typować! Zrobisz to zakładach bukmacherskich LV BET. Przed rozpoczęciem typowania warto jednak wcześniej się przygotować. Po pierwsze: poznać specyfikę tenisa i zakładów na ten sport. Po drugie: porównać możliwości zawodników, którzy wezmą udział w rywalizacji. Ważna jest ich pozycja w rankingu graczy, ostatnie wyniki, ale też możliwości i cele. Przeanalizowanie tych danych i wyciągnięcie odpowiednich wniosków pozwoli na zminimalizowanie ryzyka i postawienie pewnych kuponów bukmacherskich na tenis!

Zakłady bukmacherskie na turniej ATP 250 Banja Luka w LV BET

Serwis internetowy i aplikacja mobilna LV BET – to właśnie tam znajdziesz świetną ofertę zakładów bukmacherskich online! Tenis to jedna z dyscyplin, na którą dostaniesz bardzo szeroki wybór rynków, ale też wysokie kursy oraz ciekawe promocje i bonusy. Dzięki temu masz szansę na przyłączenie się do rywalizacji z najlepszych tenisistami świata i wygraną!