Zakłady stawiać zakłady bukmacherskie na mecze Wisły Kraków i Legii Warszawy?

Jak stawiać zakłady bukmacherskie na mecze Wisły Kraków i Legii Warszawy?

Odwieczni rywale na boisku. Legia Warszawa podjęła Wisłę Kraków 26 lutego 2022 r. o godz. Mecz rozegrany został w ramach 23. kolejki Ekstraklasy. Aby pewnie i trafnie typować zwycięzców spotkań warto przeprowadzić dokładną analizę możliwości obu drużyn. Oto najważniejsze informacje, które ułatwią Ci postawienie zakładów. Sprawdź Wisła Kraków typy bukmacherskie i postaw swój kupon w LV BET! U legalnego bukmachera znajdziesz możliwość typowania wszystkich meczów polskiej Ekstraklasy.

Dwa najbardziej utytułowane kluby w Polsce. Legia Warszawa zdobyła Mistrzostwo Polski 16 razy (w 1993 r. tytuł odebrany decyzją PZPN), a Wisła Kraków – 13. Oba zespoły mają też na koncie po 13 tytułów wicemistrzowskich. Każde ich spotkanie na boisku to wielkie wydarzenie. Znów czekają nas emocje na najwyższym poziomie, chociaż pierwszy raz w historii kluby znajdują się w tak złej sytuacji.

Wisła Kraków

Zawodnicy z Krakowa podchodzą do rundy wiosennej na 13. miejscu w tabeli Ekstraklasy. Oczekiwania były większe, ale rzeczywistość zweryfikowała możliwości Białej Gwiazdy. Podopieczni Adriana Guli już rozpoczęli przygotowania do kolejnych występów. W okienku transferowym wzmocnili się o nowych zawodników. Pierwszym został Sebastian Ring (przyszedł z Kalmar FF). Nowym napastnikiem został też Zdenek Ondrasek. Wróci on do składu po 3 latach nieobecności. Najprawdopodobniej to nie koniec zmian, bo klub za cel obrał sobie wzmocnienie formacji ofensywnej i chciałby pozyskać jeszcze jednego napastnika. Szeregi opuścił natomiast Yaw Yeboah i wciąż ważą się losy Felicio Brawna Forbesa.

Legia Warszawa

Legioniści zaś w rundzie wiosennej będą walczyli o przetrwanie. Zachowanie 17. pozycji w tabeli będzie oznaczało historyczny spadek Legionistów do pierwszej ligi. Zadziwia tym bardziej fakt, że do sezonu podchodzili jako mistrzowie Polski. Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęły się od zaskakującej decyzji Aleksandra Vukovicia. Trener odsunął od kadry Andre Martinsa, jednego z najbardziej znanych piłkarzy Legii. Rozegrał on z Legionistami aż 128 spotkań, strzelił dwie bramki i zaliczył sześć asyst. Portugalczyk trafi najprawdopodobniej do Hapoel Beer Szewa. Nowego klubu szuka również Mahir Emreli. Do zespołu dołączy zaś Patryk Sokołowski, który przeszedł z Piasta Gliwice. Te kroki mają uratować zespół Legii Warszawa, który jest w fatalnym położeniu. Czy Legioniści uratują się przed spadkiem? Legia Warszawa zakłady bukmacherskie możesz postawić w LV BET.

Jak wybrać drużynę, na którą warto postawić kupon bukmacherski?

Stawianie zakładów bukmacherskich na piłkę nożną wymaga doświadczenia. Wraz z kolejnymi kuponami typowanie staje się łatwiejsze, a analiza bukmacherska szybsza. To właśnie dzięki dokładnemu sprawdzeniu możliwości zawodników i drużyn można postawić pewny kupon na każdy mecz z udziałem dwóch mistrzowskich zespołów, jakimi są Wisła Kraków i Legia Warszawa. W tym sezonie obstawianie tych drużyn nie jest łatwe. O ile Biała Gwiazda już wcześniej zaliczała słabe występy, o tyle chyba nikt się nie spodziewał, że Wojskowi tak spadną w Ekstraklasie. Ważna jest więc analiza aktualnej sytuacji. Przyda się nie tylko wiedza o ostatnich występach, ale przede wszystkim sprawdzenie wyników okienka transferowego czy forma piłkarzy na treningach i w przedsezonowych meczach. Profesjonalni typerzy doceniają też media społecznościowe, bo to właśnie z nich można uzyskać szeroką wiedzę o wszystkich zawodnikach Ekstraklasy. W rundzie wiosennej trzeba też wziąć pod uwagę motywację klubów. O ile Wisła Kraków zapewne utrzyma miejsce w środku tabeli, o tyle Legia Warszawa ma do stracenia bardzo dużo. To ostatnie mecze, w których ma szansę na poprawę swojej pozycji i uratowanie się przed spadkiem.

Wszystkie te informacje pozwolą na przeprowadzenie dokładnej analizy bukmacherskiej i postawienie pewnych typów bukmacherskich na mecz Legia Warszawa – Wisła Kraków.

Zakłady bukmacherskie na mecz Legia Warszawa – Wisła Kraków w LV BET

Najlepsze zakłady bukmacherskie na piłkę nożną dostaniesz w LV BET! Swoje kupony możesz postawić bezpośrednio w przeglądarce internetowej na stronie internetowej www.lvbet.pl lub ściągnąć specjalną aplikację mobilną na swoje urządzenie mobilne. Niezależnie od miejsca postawienia kupony wystarczy kilka kliknięć, a wytypujesz zwycięzcę meczu Legia Warszawa – Wisła Kraków. To nie jedyna opcja, bo na każde ligowe spotkanie w LV BET masz do wyboru ponad 200 rynków bukmacherskich. Który Ty obstawisz? Sprawdź możliwości i postaw swoje typy!