Ukraina – Austria | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Ukraina – Austria | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Ukraina i Austria spotkają się w ramach trzeciej kolejki fazy grupowej Euro 2020. Dla obu drużyn może być to spotkanie „być albo nie być”. Można więc spodziewać się zaciętej rywalizacji drużyn na podobnym poziomie. Sprawdziliśmy, jak wyglądają szanse obu reprezentacji na wygraną i oferowane zakłady bukmacherskie na mecz Ukraina – Austria w LV BET.

Mecz Ukraina – Austria na Euro 2020 / Euro 2021 zobaczymy w poniedziałek 21 czerwca 2021 r. o godz. 18. Odbędzie się on na Arena National w Bukareszcie. W grupie C rywalizować o awans będą Ukraina, Austria, Holandia i Macedonia Północna.

Euro 2020: Ukraina

Reprezentacja Ukrainy po raz pierwszy w Mistrzostwach Europy uczestniczyła w 2012 r. do turnieju zakwalifikowała się jednak jako gospodarz turnieju, a nie w wyniku eliminacji. Dopiero w 2016 r. udało się pokonać rywali i dostać do rozgrywek. Oba turnieje jednak zakończyła na fazie grupowej. Tym razem ma szansę na dalsze rozgrywki. Na drodze do nich stanie jej Macedonia Płn. i właśnie Austria. W grupie Ukraina zagra również z Holandią, jednak w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem są rywale. Jeśli chce awansować musi wygrać z Austrią. Łatwo jednak nie będzie.

Euro 2020: Austria

Austriacy w Mistrzostwach Europy wystąpią po raz trzeci. Oba wcześniejsze występy, podobnie jak Ukraina, zakończyli na fazie grupowej. Podczas eliminacji do Euro 2020 przegrali w grupie z Polską, ale i tak awansowali do dalszych rozgrywek.

Austria i Ukraina prezentują podobny poziom gry. Niektórzy eksperci wskazują, że Austriacy mogą okazać się czarnym koniem tego turnieju, jak zresztą mówił sam selekcjoner tej drużyny Franco Foda. Czy tak będzie? Analizy bukmacherskie pokazują co innego. O wyniku, jaki Austriacy osiągną w fazie grupowej Euro 2020 będą decydowały nie tyle umiejętności i możliwości, co determinacja.

Gdzie oglądać mecz Ukraina – Austria na Euro 2020 / Euro 2021?

Spotkanie Ukraina – Austria na Euro 2020 odbędzie się w Bukareszcie, a transmisję tego spotkania zobaczysz w Telewizji Polskiej na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Telewizja publiczna pokaże wszystkie mecze Mistrzostw Europy. Udostępni też darmowy streaming na stronie tvp.sport.pl.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Ukraina – Austria w LV BET

Każdy typowanie w zakładach bukmacherskich powinno być poprzedzone dogłębną analizą bukmacherską. Dzięki niej będziesz mógł postawić pewne typy i wygrać. W przypadku meczu Ukraina – Austria na Euro 2020 nawet analitycy bukmachera LV BET mają problemy ze wskazaniem zwycięzcy. Dlaczego? Bo oferują bardzo zbliżone kursy na wszystkie trzy możliwe zakończenia spotkania: zwycięstwo Ukrainy 2.85, remis 3.2 i zwycięstwo Austrii 2.65. A Ty na kogo postawisz?

Zakłady bukmacherskie na mecz Ukraina – Austria w LV BET

Jeśli nie jesteś zdecydowany, kto wygra mecz Ukraina – Austria podczas tegorocznych Mistrzostw Europy możesz skorzystać z prawie trzystu innych rynków bukmacherskich na to wydarzenie lub zakładów live, które LV BET uruchomi już w trakcie meczu. W przypadku tego spotkania mogą być one szczególnie atrakcyjne, bo pozwolą na reagowanie na sytuację na boisku i stawianie szybkich i skutecznych typów. Zakłady bukmacherskie na mecz Ukraina – Austria podczas Euro 2020 w LV BET czekają właśnie na Ciebie!

Leave a Comment