Macedonia Płn. – Holandia | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Macedonia Płn. – Holandia | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Mecz, który jest typowym pewniakiem. Na boisku w Amsterdamie spotkają się ze sobą dwie jakże różne drużyny. Holandia – doświadczona i z wielkimi możliwościami oraz nowicjusz, któremu wyróżnieniem jest już występ na Mistrzostwach Europy, czyli Macedonia Północna. Te spotkanie może zakończyć się tylko w jeden sposób – wygraną Holandii. Oto najważniejsze informacje o tym spotkaniu i możliwości, jakie dają Ci zakłady bukmacherskie LV BET.

Mecz Macedonia Północna – Holandia odbędzie się w poniedziałek 21 czerwca 2021 r. o godz. 18 na Johan Cruyff Arena w Amsterdamie. W grupie C, w której rywalizuje Macedonia Północna z Holandią, znalazły się również Austria i Ukraina.

Euro 2020: Macedonia Północna

To drużyna, która praktycznie nie ma żadnych szans w starciu z Holandią. Tegoroczne Mistrzostwa Europy będą debiutem tej reprezentacji w turnieju. Ich droga podczas eliminacji była bardzo długa. Zajęli trzecie miejsce w grupie i awans wywalczyli dopiero w finałach. Wielu ekspertów wskazuje, że był to raczej szczęśliwy traf niż faktyczne możliwości zespołu.

Przed Euro 2021 Macedonia zaplanował dwa baraże. Pierwszy ze Słowacją, już się odbył. Gra nie odbiegała poziomem od tej, którą wcześniej pokazywała drużyna. A to za mało, aby myśleć o wygranej, tym bardziej z tak wymagającym przeciwnikiem jak Holandia. W drugim sparingu Macedończycy zmierzą się z Kazachstan.

Euro 2020: Holandia

Można podejrzewać, że skład Holendrów w meczu z Macedonią będzie odbiegać od tych, które wyjdą na boisko we wcześniejszych spotkaniach grupowych. Selekcjoner Frank de Boer zapewne da odpocząć najlepszym graczom, ale też będzie unikał ich niespodziewanych kontuzji. Mimo to Holandia to pewniak i trudno dopatrywać się tu innej możliwości niż wygrana tego kraju w meczu z Macedonią Płn. Co prawda już wiadomo, że w kadrze kraju na Euro nie znalazło się kilka ważnych nazwisk. Zabrakło Virgila van Dijka, który ma poważną kontuzję, Arjena Robbena, Ryana Babela czy Kevina Strootmana.

Gdzie oglądać mecz Macedonia Płn. – Holandia na Euro 2020 / Euro 2021?

Wszystkie mecze, które odbywają się w ramach Mistrzostw Europy, będzie można obejrzeć w Telewizji Polskiej. Transmisje będą udostępnione w TVP1, TVP2 oraz w TVP Sport. Wielu kibiców uważa, że takiego pewniaka, jak mecz Macedonia Płn. – Holandia nie trzeba śledzić na bieżąco, ale nic bardziej mylnego! Na pewno będzie to emocjonujące spotkanie, które pozwoli na postawienie wielu ciekawych typów bukmacherskich.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Macedonia Płn. – Holandia w LV BET

Jak wspominaliśmy na początku typ na Holandię to pewniak. Udowadnia to każda analiza bukmacherska, ale też kursy, jakie oferuje legalny bukmacher LV BET na zwycięzcę meczu Macedonia Północna – Holandia na Euro 2021. Kupon bukmacherski na Holandię postawisz z minimalnym kursem 1.2. Jeśli wytypujesz jako zwycięzców Macedończyków wzrośnie on do 17. Mało prawdopodobnym wydaje się jednak, aby tak skończyło się to spotkanie. Równie mało prawdopodobny jest remis obu uczestników (kurs 7.25).

Macedonia i Holandia jeszcze nigdy nie rywalizowały ze sobą na boisku.

Zakłady bukmacherskie na mecz Macedonia Płn. – Holandia w LV BET

Legalny bukmacher LV BET w swoim serwisie internetowym umieścił ponad 300 rynków na mecz Macedonia Płn. – Holandia na Euro 2020. Na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie! Obecnie są to wyłącznie zakłady długoterminowe, ale już 21 czerwca po godzinie 18 będziesz mógł też postawić zakłady bukmacherskie live. Sprawdź ofertę bukmachera i postaw swój kupon na Euro 2020 już dziś!