Rainbow Six: BLAST R6 Major Atlanta 2023

Rainbow Six: BLAST R6 Major Atlanta 2023

Po sukcesie turnieju w Rainbow Six w Danii czas na kolejne zmagania! Te odbędą się w Atlancie. Poznaj najważniejsze informacje o kolejnym turnieju BLAST R6 Major i postaw swoje typy na zwycięzców w LV BET!

Najważniejsze informacje o turnieju Rainbow Six: BLAST R6 Major Atlanta 2023

BLAST R6 Major to jedne z największych międzynarodowych zawodów e-sportowych w Rainbow Six Siege. Atlanta Major będzie drugim i ostatnim turniejem Major w sezonie 2023. Do rywalizacji przystąpią 24 najlepsze na świecie drużyny Rainbow Six , reprezentujące dziewięć regionów. Powalczą o trofeum oraz nagrody pieniężne. W tegorocznej puli nagród znajdzie się 750 000 dolarów. Najlepsze teamy otrzymają też cenne punkty w rankingach globalnych, aby zakwalifikować się do Six Invitational 2024. Turniej BLAST R6 Major odbędzie się w Atlancie w stanie Georgia w USA w dniach od 30 października do 12 listopada 2023 r.

Rywalizacja w Atlanta Major zachowa ten sam format co wcześniejszy turniej w Kopenhadze. Poznaj najważniejsze informacje o zbliżających się zmaganiach esportowców, dzięki którym postawisz pewne typy bukmacherskie w LV BET.

Poprzednie edycje i kilka słów o historii BLAST R6 Major

W 2023 r. zawodnicy rozpoczęli swoje zmagania w Rainbow Six Siege w Kopenhadze, podczas BLAST R6 Major Copenhagen 2023. Zwycięzcami turnieju zostali zawodnicy w7m esports. Awans zapewnili sobie dzięki zajęciu 3. miejsca w Brazil League 2023.

João „Jv92” Vitor z zespołem rozpoczął zmagania w Danii od play-inów. Wygrali swoją grupę D, a później byli niepokonani również w play-offach. W finałowej rundzie w7m najpierw pokonało MNM Gaming, a potem rozprawiło się z Soniqs. W wielkim finale kopenhaskiego Majora rywalizowali z Liquid. Latynosi wygrali z wynikiem 7:3 i w ten sposób sięgnęli po pierwszy w swojej historii triumf na Majorze.

Końcowa klasyfikacja BLAST R6 Major Copenhagen 2023 – nagroda:

  1. miejsce: w7m esports – 207 000 dolarów
  2. miejsce: Team Liquid – 87 000 dolarów
  3.  – 4. miejsce: FaZe Clan, Soniqs – 47 000 dolarów
  4.  – 8. miejsce: 2 Esports, MNM Gaming, Ninjas in Pyjamas, SCARZ – 27 000 dolarów

Uczestnicy BLAST R6 Major Atlanta 2023

Na dokładną listę zespołów, które będą mogły rywalizowały w Stanach Zjednoczonych jesienią, trzeba jeszcze poczekać. W grze nie zabraknie zapewne uczestników zawodów z Kopenhagi, m.in.

Team Liquid, Susquehanna Soniqs, FaZe Clan, MnM Gaming, Ninjas in Pyjamas, SCARZ, G2 Esports, Virtus.pro, Spacestation Gaming, Wolves Esports, DarkZero Esports, M80 czy Dplus.

Harmonogram BLAST R6 Major Atlanta 2023

Organizatorzy zmagań zdecydowali, że po sukcesie turnieju Major, który odbył się w Kopenhadze w Danii w maju, turniej BLAST R6 Major Atlanta odbędzie się w tym samym 3-fazowym formacie. Dostępny dla publiczności będzie ostatni weekend. Zmagania zaplanowano w Gas South Arena w Atlancie w stanie Georgia. Listopadowy BLAST będzie pierwszym wydarzeniem Rainbow Six Siege, które odbędzie się w stanie Georgia. Regionowi nie są obce wydarzenia e-sportowe na dużą skalę, bo w ostatnich latach miasto odwiedziło wiele innych zawodów e-sportowych.

  • Faza 1 – Faza wstępna: 30 października do 2 listopada 2023 r.
  • Faza 2 – Play-offy: 4 listopada do 8 listopada 2023 r.
  • Faza 3 – Finały: 10–12 listopada 2023 r.

Obstawianie Rainbow Six: BLAST R6 Major 2023 w LV BET

Turniej BLAST R6 Major Atlanta 2023 to wydarzenie, którego nie możesz przegapić! Pamiętaj, że postawienie pewnych typów bukmacherskich wymaga odpowiedniego przygotowania. Przede wszystkim – bądź na bieżąco. Analizuj wyniki wcześniejszych występów, ale też formę zawodników. Przyda się też bardzo dobra znajomość uczestników rywalizacji. Szczególnie na początku zabawy warto skorzystać z podpowiedzi innych typerów, a swoje kupony skonfrontować z ogólnodostępnymi typami innych graczy. To może ułatwić Ci postawienie pewnych kuponów bukmacherskich i wygraną!

Typy i zakłady bukmacherskie na Rainbow Six i esport w LV BET

Najpopularniejsze rynki bukmacherskie na esporty to m.in. na zwycięzcę, poniżej / powyżej, typy na wyniki indywidualne graczy. Możesz skorzystać zarówno z zakładów długoterminowych, jak i zakładów live. Gdzie znajdziesz świetną ofertę na esporty? Oczywiście w LV BET! Legalny bukmacher towarzyszy wszystkim najważniejszym wydarzeniom na świecie. Do tego oferuje atrakcyjne kursy i ciekawe bonusy. Wejdź do serwisu internetowego lub skorzystaj z aplikacji mobilnej LV BET i wygraj!