Oscary 2021 – najlepszy film

Oscary 2021 – najlepszy film

Zakłady bukmacherskie LV BET już teraz przygotowują się do najważniejszej filmowej nocy roku! W serwisie legalnego bukmachera możesz postawić swoje typy na Oscary 2021. Wiele ciekawych rynków i atrakcyjne kursy sprawią, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Jak co roku najwięcej emocji wywołuje kategoria film. Jaka produkcja tym razem okaże się najlepsza? Przeanalizowaliśmy typy bukmacherskie i skonfrontowaliśmy je z typami znawców kina. Mogą one ułatwić Ci decyzję na postawienie własnego kuponu w LV BET!

93. ceremonia wręczenia nagród filmowych Oscary 2021 ma odbyć się 25 kwietnia 2021 r. w Dolby Theatre w Hollywood. To wyjątkowa edycja, w które wprowadzono wiele zmian w organizacji. Nadal jednak zostały 24 kategorie, w których walczą ze sobą najlepsze filmy i najlepsi artyści. Kto w tym roku zwycięży w najważniejszej kategorii? Dowiemy się w kwietniu.

Typy bukmacherskie w kategorii FILM

Zdecydowanym faworytem bukmachera LV BET w wyścigu o Oscara 2021 w kategorii najlepszy film jest „Nomadland”. Bukmacher oferuje na tę produkcję kurs wynoszący 2.25. Podobne przewidywania ma też środowisko filmowe na całym świecie, gdyż właśnie „Nomadland” jest najczęściej wskazywanym zwycięzcą tej kategorii. Zdobywa też wiele nagród, które wskazują na uznanie środowiska.

Pomiędzy pierwszym a drugim „miejscem” u bukmachera jest spora różnica. Drugim pretendentem do zdobycia nagrody w tej kategorii jest „Mank”, na którego LV BET oferuje kurs wynoszący 6.5, a trzecim – „The trial of the Chicago” z kursem 7. Co ciekawe w serwisie LV BET produkcja „Borat. Subsequent Moviefilm” jest bardzo słabo oceniona. Legalny bukmacher oferuje na ten film kurs w wysokości aż 100.  Sprawdzając jednak przewidywania i opinie amerykańskich filmowców produkcja ta cieszy się znacznym uznaniem.

Jakie tytuły mają najmniejsze szanse na wygraną?  Według analityków bukmachera tych jest kilka: Wonder Woman 1984, Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn, Sonic the Hedgehog, Fantasy Island, Dolittle, Onward, The Last Thing He Wanted. Każdy z tych filmów oferuje obłędny kurs wynoszący aż 500! Oznacza to, że jeśli będziesz miał szczęście i na swoim kuponie wytypujesz jeden z tych tytułów i faktycznie to on wygra masz szasnę na bardzo atrakcyjną wygraną.

Netflix może przejść do historii

Już teraz wiadomo, że jeden z oscarowych rekordów może pobić Netflix – a dokładniej liczby filmów jednego studia nominowanych w kategorii dla najlepszego filmu. To właśnie Netflix odpowiada za takie produkcje jak „Mank” Davida Finchera, „Pięciu braci” Spike’a Lee, „Proces Siódemki z Chicago” Aarona Sorkina czy „Ma Rainey: Matka bluesa”. Te tytuły wymienia się wśród najlepszych. Netflix wypuścił na rynek również inne produkcje, które może nie są twardymi kandydatami, jednak również mają szansę na nominacje. To musical z udziałem Meryl Streep i Nicole Kidman „Bal”, powrót na wielkie ekrany Sophii Loren w produkcji „Życie przed sobą”, występ Vanessy Kirby w filmie „Cząstki kobiety”, ale też „Niebo o północy” George’a Clooneya i „Może pora z tym skończyć” Charliego Kaufmana.

Zakłady bukmacherskie na Oscary 2020 w LV BET

Legalny bukmacher w swojej ofercie już teraz udostępnił zakłady bukmacherskie na Oscary 2021. Znajdziesz w niej wiele ciekawych rynków i atrakcyjnych kursów. Typowanie najlepszego filmu jest tylko jedną z możliwości!  Możesz też obstawiać, kto w tym roku dostanie Oscara w kategorii „Najlepszy aktor” i „Najlepsza aktorka”. Wykorzystaj możliwości i typuj oscarową galę już dziś!