NHL Outdoors at Lake Tahoe

NHL Outdoors at Lake Tahoe

NHL Outdoors w Lake Tahoe to wyjątkowe wydarzenie! Dwa lutowe mecze odbędą się w pięknych okolicznościach przyrody, ale bez udziału fanów. Kibice będą mogli więc obejrzeć spotkania rozgrywane w ramach NHL Outdoors at Lake Tahoe wyłącznie online. W Internecie czekają na nich też najlepsze zakłady bukmacherskie na te wydarzenia. Znajdziesz je na stronie internetowej lvbet.pl. Kto okaże się najlepszy? Przekonamy się już wkrótce.

Ośrodek nad jeziorem Tahoe będzie tak zwaną bańką. Oznacza to, że wstęp na jego teren będą mieli wyłącznie zawodnicy i osoby z nimi współpracujące. Każdy będzie musiał przejść przez cały system testowania, a gdy wejdzie do środka – nie będzie mógł opuścić terenu do końca rozgrywek. Oznacza to, że nie ma możliwości, aby na trybunach zasiedli kibice. Co ciekawe – mecze rozegrane będą na… polu golfowym. A dokładniej – na 18 torze w Edgewood Tahoe Resort w Stateline w Nevadzie.

NHL znów zagra na świeżym powietrzu

Nad jeziorem Tahoe rozegrane będą dwa mecze. W pierwszym, 20 lutego, Colorado Avalanche zmierzą się z Vegas Golden Knight.  Dzień później zaś zagrają Boston Bruins i Philadelphia Flyers. Oba mecze rozpoczną się o godzinie 15.00 (miejscowego czasu). Będą to 31. i 32. pojedynek NHL na świeżym powietrzu od 2003 r. Liga wraca do korzeni, a epidemia, wbrew pozorom, to ułatwia. Dlaczego? Bo władze NHL od dawna chciały organizować mecze w plenerze, ale było to niezwykle trudne ze względu na liczny udział fanów. Mecze hokeja bowiem cieszą się wyjątkową popularnością. Teraz tych zabraknie, więc zawodnicy bez przeszkód mogą wystąpić nad jeziorem Tahoe. Poza tym, zawodnicy wystąpią w specjalnych swetrach Reverse Retro, które zostały zaprezentowane w listopadzie.

Mecze podczas NHL Outdoors at Lake Tahoe

Pierwsze spotkanie przewidziane jest na 20 lutego 2021 r. Zmierzą się w nim Vegas Golds Knights i Colorado Avalanche. Jak mówi Peter DeBoer, trener Złotych Rycerzy, ten zespół składa się z weteranów, którzy wierzą w swoje umiejętności zwyciężania. W rozgrywkach NHL występują od 2017 r i od razu dotarli do wielkiego finału. W rywalizacji i Puchar Stanleya jednak ulegli Washington Capitals 1-4.

Przed spotkaniem nad Jeziorem Tehoe zawodnicy Vegas Golds Knights i Colorado Avalanche spotkają się dwa razy w Vegas. Obecnie Rycerze zajmują pierwsze miejsce w dywizji, zaś Avalanche. Trzecie. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że ci drudzy nie grają już od ponad dwóch tygodni, bo kilku graczy jest zakażonych COVID-19. Mecze w Vegas będą więc powrotem na lodowisko i w świetnym treningiem przed najważniejszym spotkaniem w roku. Tym bardziej, że szala tego spotkania nie jest jeszcze przeważona.  Do tej pory Złoci Rycerze bowiem dwukrotnie przegrywali z zawodnikami z Kolorado w meczach poprzedniego sezonu oraz ulegli w finale. Avalanche wygrali 4-13. Jak będzie tym razem? Możesz typować w LV BET! Warto zauważyć, że spotkanie w Lake Tahoe będzie pierwszą grą plenerową dla Złotych Rycerzy, a dla Avalanche – trzecią.

Znacznie częściej na świeżym powietrzu grali pozostali uczestnicy – Bruins po raz czwarty, a Flyers piąty. Ich mecze odbędą się dzień później, 21 lutego 2021 r. Ostatnio hokeiści spotkali się na początku lutego. Boston Bruins pokonali na własnej hali po dogrywce Philadelphia Flyers 4:3. Największe zasługi miał w spotkaniu Czech David Pasternak, który zdobył aż trzy bramki. Mówi się nawet, że to dzięki niemu „Niedźwiadki” wróciły do gry. Lutowe spotkanie na pewno będzie emocjonujące. Tym bardziej, że obie drużyny słyną z niechęci do siebie. Nie raz spotykali się na boisku i zawsze było to wyjątkowe widowisko.  Nigdy jednak Flyers i Bruins nie grali ze sobą podczas sezonu zasadniczego. Statystyki są zdecydowanie lepsze dla zawodników Flyers. Zwyciężyli w trzech z czerech spotkań i w play offach Pucharu Stanleya 2020. Ale to oni na początku lutego stanęli też w martwym punkcie, gdy wielu zawodników zakaziło się koronawirusem i trzeba było przekładać mecze.

Zakłady bukmacherskie na NHL Outdoors at Lake Tahoe

Już dziś możesz typować wyjątkowe mecze NHL w zakładach bukmacherskich LV BET. Na ekranie swojego komputera możesz więc nie tylko obejrzeć mecze hokeja najlepszej ligi na świecie, ale też stawiać swoje kupony na to wydarzenie. Na stronie internetowej lvbet.pl możesz skorzystać z szerokiego wyboru rynków i atrakcyjnych kursów. Dzięki temu na pewno poczujesz pełnię amerykańskich emocji! Tym bardziej, że to jedyny sposób na obejrzenie meczy, bo na trybunach nie zasiądą kibice.