Mistrzostwa świata U-17 w piłce nożnej mężczyzn

Mistrzostwa świata U-17 w piłce nożnej mężczyzn

Młode piłkarskie talenty z całego świata będzie można oglądać w akcji już wkrótce w Indonezji. To właśnie tam rozegrany będzie turniej Mistrzostw Świata U-17 w męskiej piłce nożnej, a w zakładach bukmacherskich LV BET postawisz swoje typy bukmacherskie.

Podstawowe informacje o Mistrzostwach Świata U-17

Mistrzostwa Świata do lat 17 w Piłce Nożnej 2023 będą dwudziestym trzecim turniejem w historii. Po raz pierwszy gospodarzem imprezy będzie Indonezja. Zmagania rozpoczną się 10 listopada 2023 r. Mistrza poznamy 2 grudnia 2023 r. Udział w rywalizacji weźmie też reprezentacja Polski.

Początkowo organizatorem imprezy miało być Peru. To właśnie w tym kraju miał odbyć się turniej w 2021 r., jednak przełożony został o dwa lata ze względu na pandemię COVID-19. FIFA jednak zmieniła swoją decyzję z uwagi na obawy o infrastrukturę. 23 czerwca 2023 r. FIFA ogłosiła, że rozgrywki odbędą się w Indonezji.

Do gry w turnieju głównym zakwalifikowały się 24 drużyny.

Kiedy i gdzie się odbędą MŚ U-17?

10 listopada – 2 grudnia 2023 r. – to właśnie wtedy będzie można śledzić zmagania młodych piłkarzy. O mistrzowski tytuł powalczą na czterech stadionach:

  • Jakarta International Stadium w Dżakarcie
  • Stadion Gelora Bung Tomo w Surabaja
  • Stadion Si Jalak Harupat w Bandung
  • Stadion Manahan w Surakarta

Kto weźmie udział w Mistrzostwach Świata U-17?

W mistrzostwach udział wezmą reprezentacji wszystkich federacji  piłkarskich na świecie:

Uczestnicy zostali podzieleni na 4 koszyki, a 15 września 2023 r. odbyło się losowanie grup. Do rywalizacji przystąpią:

  • grupa A: Indonezja U-17, Ekwador U-17, Panama U-17, Maroko U-17
  • grupa B: Hiszpania U-17, Kanada U-17, Mali U-17, Uzbekistan U-17
  • grupa C: Brazylia U-17, Iran U-17, Nowa Kaledonia U-17, Anglia U-17
  • grupa D: Japonia U-17, Polska U-17, Argentyna U-17, Senegal U-17
  • grupa E: Francja U-17, Burkina Faso U-17, Korea Południowa U-17, Stany Zjednoczone U-17
  • grupa F: Meksyk U-17, Niemcy U-17, Wenezuela U-17, Nowa Zelandia U-17

Mecze fazy grupowej rozegrane będą w dniach 10-18 listopada 2023 r. Ich zwycięzcy przejdą do dalszej rywalizacji. Mecze 1/8 finału rozpoczną się 20 listopada i potrwają dwa dni. 24 i 25 listopada zaś zaplanowano ćwierćfinały w Dżakarcie i Surakarta. W drugiej z tych lokalizacji rozegrane będą też pozostałe turniejowe mecze: 28 listopada 2023 r. półfinały, 1 grudnia 2023 r. mecz o 3. miejsce i 2 grudnia 2023 r. – finał.

Obstawianie Mistrzostw Świata U-17

Jak sobie poradzi reprezentacja Polski w mistrzowskich zmaganiach? Przygotuj się do obstawiania i postaw swoje pierwsze kupony bukmacherskie w LV BET! Rozpocznij od dokładnej analizy możliwości uczestników zmagań. Możesz ograniczyć się wyłącznie do wybranych drużyn. Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim na drużyny – ich możliwości, zgranie, przygotowanie, formę zawodników czy ich indywidualne dokonania. Poznaj statystyki z wcześniejszych meczów, szczególnie te H2H par meczowych. Sprawdź też opinie sportowych ekspertów i oferowane przez bukmacherów kursy. Te drugie odzwierciedlają typy analityków. Jeśli wyciągniesz trafne wnioski zminimalizujesz ponoszone podczas obstawiania ryzyko i wygrasz w zakładach bukmacherskich LV BET!

Typy i zakłady na MŚ U-17 w LV BET

Serwis internetowy oraz aplikacja mobilna LV BET – to właśnie tam znajdziesz najlepsze zakłady bukmacherskie na piłkę nożną. Na najważniejsze mecze futbolowe, w tym MŚ, Mistrzostwa Europy, Ligę Mistrzów czy MŚ U-17, otrzymasz ponad 300 różnych rynków, a na każdy z nich atrakcyjne kursy. Nie zapomnij też skorzystać z promocji i bonusów – na piłkę nożną dostaniesz świetne oferty! Zastanawiasz się, co możesz typować? Zwycięzcę meczu, awans, triumfatora całego turnieju, wynik – zarówno dokładny, jak i under/over, a nawet indywidualne osiągnięcia piłkarzy. Poznaj ofertę zakładów pre-march i na żywo, a następnie rozpocznij zabawę w LV BET!