Liga Mistrzów UEFA 2022/2023 – pierwszy mecz ćwierćfinałowy

Liga Mistrzów UEFA 2022/2023 – pierwszy mecz ćwierćfinałowy

Mecze z udziałem najlepszych drużyn piłkarskich Europy – to czeka kibiców w 2023! Losowanie par meczowych Ligi Mistrzów wyłoniło świetne zestawienia, które mogłyby spotkać się w finale rozgrywek. Zwycięzcy tych spotkań zagrają w kolejnej fazie rozgrywek. Pierwszy mecz ćwierćfinałowy rozpocznie rywalizację na najwyższym poziomie, a w zakładach bukmacherskich LV BET już dziś możesz rozpocząć typowanie wyników tych spotkań w ramach Champions League!

Liga Mistrzów UEFA (2022/2023) – pierwszy mecz ćwierćfinałowy- najważniejsze informacje

W ubiegłym roku rozpoczął się 31. sezon Ligi Mistrzów UEFA, a wliczając Puchar Europy Mistrzów Klubowych aż 68. Do rozgrywek przystąpiły 52 drużyny. Rywalizowały w ramach fazy kwalifikacyjnej, grupowej, a teraz – pucharowej. Finałowe spotkanie odbędzie się 10 czerwca 2023 r. w Stambule. Pierwotnie miało się odbyć ono na Wembley w Londynie, jednak z uwagi na pandemię koronawirusa najpierw przesunięto je na kolejny rok i zmieniono miejsce na Allianz Arenę w Monachium, a ostatecznie – przeniesiono do Stambułu. Finał w Monachium ma być rozegrany w 2025 r. Zwycięzca tegorocznych rozgrywek zakwalifikuje się do fazy grupowej Lig Mistrzów UEFA 2023/2024 oraz zagra ze zwycięzcą Lig Europy UEFA 2022/2023 w Superpucharze UEFA 2023.

Kiedy i gdzie odbędzie się mecz

Losowanie par 1/8 finału odbyło się 7 listopada 2022 r. Pierwsze mecze zostaną rozegrane w dwóch terminach: 14 i 15 lutego oraz 21 i 22 lutego 2023 r. Pierwsze drużyny będą gospodarzami pierwszych spotkań, zaś drugie – rewanżów. Te zaplanowane są na 7 i 8 marca oraz 14 i 15 marca 2023 r. Już dziś możesz typować wyniki meczów w LV BET! Zwycięzcy zagrają w ćwierćfinałach. Te poprzedzi losowanie, które zaplanowane są na 17 marca 2023 r. Pierwsze mecze zostaną rozegrane 11 i 12 kwietnia 2023 r.

Kto weźmie udział w meczu ćwierćfinałowy?

Tego jeszcze nie wiemy. W grze wciąż jest 16 uczestników, a do dalszej gry przejdzie połowa. Będą to uczestnicy ćwierćfinałów.

Do 1/8 finału przeszło 16 drużyn, które utworzyły osiem par meczowych:

  • RB Lipsk – Manchester City
  • Club Brugge – SL Benfica Lizbona
  • Liverpool FC – Real Madryt
  • Milan – Tottenham Hotspur
  • Eintracht Frankfurt – Napoli
  • Borussia Dortmund – Chelsea
  • Inter Mediolan – FC Porto
  • Paris Saint-Germain – Bayern Monachium

Na kogo stawiaj bukmacher? AC Milan niewielką przewagę nad Tottenham Hotspur, Benfica Lizbona nie powinna mieć problemu z pokonaniem Club Brugge, a Liverpool FC – Realu Madryt. Najbardziej pewne wydają się być wyniki dwóch ostatnich meczów. Włosi są możnymi faworytami spotkania Inter Mediolan – FC Porto, a Anglicy Manchester City – RB Lipsk.

Najbardziej wyrównane szanse mają uczestnicy meczów PSG – Bayern Monachium, Borussia Dortmund – Chelsea, Eintracht Frankfurt – Napoli. Pierwsza para meczowa rozegra hit tej fazy rozgrywek! A to oznacza, że możesz liczyć na szeroki wybór rynków i atrakcyjne kursy bukmacherskie w LV BET!

Kiedy odbędzie się drugi mecz ćwierćfinałowy?

Rewanże w ćwierćfinałach Ligi Mistrzów rozegrane będą 18 i 19 kwietnia 2023 r. Po ich zakończeniu poznamy uczestników półfinałów Ligi Mistrzów 2022/2023.

Terminarz fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA (2022/2023)

Po rozegraniu ćwierćfinałów najlepsze drużyny piłkarskie Europy będą miały do rozegrania już tylko półfinały i finał. Uczestnicy pierwszych spotkań będą podzieleni na pary meczowe w drodze kolejnego losowania, które zaplanowane jest na 17 marca 2023 r. Pierwsze mecze zostaną rozegrane 9 i 10 maja 2023 r. zaś rewanżowe 16 i 17 maja 2023 r.

Dwie najlepsze drużyny spotkają się w finale. Mecz rozegrany będzie 10 czerwca 2023 r. Początek o godz. 21. Piłkarze wystąpią na Ataturk Olympic Stadium w Stambule.

Zakłady bukmacherskie na Ligę Mistrzów UEFA w LV BET

Już dziś w LV BET możesz postawić swoje kupony bukmacherskie na każde spotkanie 1/8 finału. Do wyboru dostaniesz ponad 200 rynków na mecz. Skorzystaj z atrakcyjnych kursów i postaw swoje typy. Typy na Liga Mistrzów UEFA pierwsze mecze ćwierćfinałowe pojawią się od razu, gdy poznamy uczestników tej fazy rozgrywek. Kto do nich przejdzie? Bayern Monachium, Manchester City, Real Madryt, Atletico Madryt, Liverpool FC, Juventus Turyn, FC Porto – na te drużyny możesz postawić swoje kupony w serwisie internetowym oraz w aplikacji mobilnej LV BET. Zakład na zwycięzcę, na awans, wynik pierwszej i drugiej połowy, rzuty karne, żółte i czerwone kartki, liczbę goli, under / over, na strzelców i wiele innych – z takich możliwości będziesz mógł skorzystać u legalnego bukmachera.

Obstawianie Ligi Mistrzów UEFA w LV BET

Mecze Champions League pozwalają na szerokie możliwości obstawiania. Możesz spodziewać się, że w LV BET dostaniesz co najmniej 200 rynków bukmacherskich, a na każdy z nich atrakcyjne kursy. Aby postawić pewne kupony warto wcześniej się przygotować. Dokładna analiza bukmacherska wymaga dokładnego poznania drużyn i ich możliwości. Ważny jest cały zespół, ale też każdy zawodnik. Sprawdź też historię meczową par meczowych. Wyciągnięcie odpowiednich wniosków pozwoli na postawienie pewnych i trafnych typów bukmacherskich! Hitem 1/8 finału jest spotkanie Paris Saint-Germain – Bayern Monachium. Po tym meczu w grze zostanie tylko jeden z tych zespołów. Eksperci wskazują, że zwycięzca będzie faworytem tegorocznych rozgrywek i potencjalnym mistrzem Ligi Mistrzów 2022/2023.