Grand Slam w judo w Antalyi

Grand Slam w judo w Antalyi

Zawodnicy z dwunastu krajów, z czterech kontynentów. W sumie 22 judoków i 9 judoczek. Wszyscy będą rywalizowali podczas zbliżającego się Glam Slam! Impreza zaplanowana jest w tureckiej Antalyi. Rywalizować będą od 31 marca do 2 kwietnia 2023 r. Poznaj najważniejsze informacje o zbliżającej się rywalizacji i postaw swoje. Typy bukmacherskie na Grand Slam w judo w LV BET!

Najważniejsze informacje o Grand Slam w judo w Antalyi

Turnieje Judo Grand Slam organizowane są przez Międzynarodową Federację Judo w ramach IJF World Tour. Są najważniejszą imprezą po igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata i mistrzostwach świata weteranów. Ta międzynarodowa rywalizacja pozwala więc na zdobycie wysokiej liczby punktów rankingowych. Pierwsza oficjalna impreza tej rangi odbyła się w 2019 r. Rok później dodano kolejny turniej tej rangi. W 2022 r. było to już 9 imprez. W obecnym sezonie oprócz Turcji judocy będą rywalizowali w ramach Grand Slam w Paryżu, Taszkencie, Tbilisi, Tel Awiwie i Tokio.

Grand Slam w judo: kategorie

Podczas turniejów judocy dzieleni są nie tylko ze względu na płeć, ale też na kategorie wagowe. W obu przypadkach wyróżnia się sześć kategorii wagowych.

Kobiety dzielone są w limitach: 48 kg, 52 kg, 57 kg, 63 kg, 70 kg, 78 kg i + 78 kg. Mężczyźni zaś rywalizują podzieleni na: 60 kg, 66 kg, 73 kg, 81 kg, 90 kg, 100 kg i + 100 kg. Nie obowiązuje żadna tolerancja wagi. Takie wymogi są przestrzegane również podczas turniejów Grand Slam rozgrywanych w 2023 r.

Uczestnicy

Najwięcej zawodników, którzy wystąpią w Turcji wiosną, będzie pochodziło z Azji. Federacje Judo Union of Asia reprezentować będzie 17 zawodników. Nic w tym dziwnego, ponieważ to właśnie na tym kontynencie judo jest niezwykle popularne. Szacuje się, że w samej Japonii sztuki tej walki opanowało ponad 90 procent mężczyzn! Tę informację warto wziąć pod uwagę stawiając swoje typy na Grand Slam i inne zawody. Kto jeszcze wystąpi w Antayi? Z European Judo Union zgłoszonych zostało 8 zawodników, z African Judo Union – 5, a z Oceania Judo Union tylko 1. Poznaj sportowców Grand Slam 2023 z LV BET!

Mężczyźni

– 60 kg:

 1. Lai Yui Long
 2. Khawjah Mutaz

– 66 kg

 1. Agamammedov Hekim
 2. Aljazani Abdulelah
 3. Hawsawii Mounis
 4. Mupata Christ

– 73 kg

 1. Hamad Sulaiman
 2. Andreou Kyprianos
 3. Sardidi Jawad
 4. Kalezi Stave

– 81 kg

 1. Lee Kwok Wing
 2. De Rodder Maarten
 3. Albali Abdulelah
 4. Fathalla Soran
 5. Sahen Sajjad

– 90 kg

 1. Miletic Toni
 2. Ngouyassa Bekai Denis Cedric
 3. Mrvaljevic Srdjan
 4. Kalonga Cedrick

– 100 kg

 1. Bezzina Isaac
 2. Alzaidi Ali

+ 100 kg

 1. Musumadi Clement

Kobiety

– 48 kg

 1. Lin Chen-Hao
 2. Whitebooi Geronay
 3. Wong Ka Lee
 4. Esposito Katryna

– 52 kg

 1. Tsui Shuk Ki
 2. Almelaiki Hessah

– 57 kg

 1. Samardzic Andjela

+78 kg

 1. Ceric Larisa
 2. Alqahtani Tahani

Obstawianie Grand Slam w judo w LV BET

Niezależnie od dyscypliny sportu, który chcesz obstawiać w zakładach bukmacherskich LV BET, warto wcześniej się przygotować. Owszem, możesz postawić swoje typy zupełnie w ciemno, jednak będą one obarczone wysokim ryzykiem. Jakie czynniki wziąć pod uwagę, aby postawić pewne kupony na judo, w tym na turnieje Grand Slam? Podstawą jest wiedza o zawodnikach. Im większa ilość przeanalizowanych pojedynków, a w konsekwencji im lepsze poznanie judoków, tym łatwiejsze będzie postawienie pewnych typów. Pomocne okazać się mogą informacje ekspertów oraz innych typerów. Warto regularnie sprawdzać media społecznościowe, w których zawodnicy umieszczają najbardziej aktualne informacje o swoich przygotowaniach, kondycji i celach. Analizie warto poddać również historię pojedynków H2H. Nie bez znaczenia pozostaje też ranga zawodów – im większy prestiż tym większa motywacja do występu na najwyższym poziomie i szczycie swoich możliwości.

Typy i zakłady bukmacherskie na Grand Slam w judo w LV BET

Swoje typy na judo, w tym na turnieje Grand Slam, możesz postawić w LV BET. Możesz poznać dostępne rynki i kursy w serwisie internetowym i w aplikacji mobilnej tego bukmachera. Najpopularniejsze zakłady to zakład na pojedynek, na zwycięzcę oraz top 3. Takie możliwości dostaniesz na Grand Slam w judo Antalya w LV BET. Podczas typowania możesz ograniczyć się wyłącznie do sportowców, których znasz i z łatwością możesz obstawiać ich występy. A to oznacza, że lepiej zawrzeć mniej kuponów, ale pewne! Jakie typy postawisz w LV BET? To zależy tylko od Ciebie!