Golfowe mistrzostwa Polski mężczyzn i kobiet w Choszcznie | LV BET Blog

GOLFOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN 2024

Już na początku czerwca na polu w Choszcznie rozegrane będą Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w golfie. Zapowiadają się trzy dni pełne sportowej rywalizacji, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dowiedz się, jak będzie wyglądał turniej i postaw swoje typy bukmacherskie na golf w LV BET!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE GOLFOWYCH MP KOBIET I MĘŻCZYZN

Golfowe mistrzostwa Polski mężczyzn i kobiet w Choszcznie | LV BET BlogCykl turniejów serii mistrzostw Polski to najważniejsze zawody w kraju. Co roku Polski Związek Golfa przeprowadza około 15 turniejów o tej randze. Mają one na celu wyłonienie mistrza i mistrzynię kraju w stroke play i match play, ale też najlepszych klubów oraz mistrzów danej kategorii wiekowej.

Tradycyjnie już każdy sezon inaugurują mistrzostwa regionów. Udział w nich biorą zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych. Do tego odbywa się też rywalizacja o czempionaty klubowe. Ostatnim wydarzeniem w sezonie są zawody PZG Masters, które podsumowują rozgrywki. Przed nami kolejne golfowe mistrzostwa, których wyniki możesz obstawiać w LV BET!

GDZIE I KIEDY ZOSTANĄ ROZEGRANE GOLFOWE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN

Modry Las, Choszczno – to właśnie tam będą rywalizowali golfiści w ramach turnieju Międzynarodowe Mistrzostwa Polski 2024.

Zaplanowano trzy dni pełne emocji:

  • 7 czerwca 2024 r. | 1 runda
  • 8 czerwca 2024 r. | 2 runda
  • 9 czerwca 2024 r. | 3 runda

Każdego dnia na 18-dołkowym polu wystąpią zarówno golfistki, jak i golfiści. Podejmą rywalizację od czwartku do niedzieli.

CHARAKTERYSTYKA POLA GOLFOWEGO MODRY LAS GOLF RESORT

Pola golfowe Modry Las jest jednym z najlepszych miejsc do rozgrywania mistrzowskiego turnieju w Polsce. Projektantem tego miejsca został jest legendarny golfista, Gary Player. Wygrał on dziewięć najwyższej rangi zawodowych turniejów mistrzowskich turniejów i zdobył Grand Slam w wieku zaledwie 29 lat. Znany jest też jako perfekcyjny architekt pól golfowy.

Polski obiekt sygnowany nazwiskiem Playera został otwarty w 2009 r. To 18-dołkowe pole z czasem rozwinęło się w duży kompleks wypoczynkowy, w którym golf ma duże znaczenie. Wybudowano też drugie pole golfowe, tym razem 9-dołkowe.

Modry Las idealnie wpisuje się w krajobraz, a naturalne ukształtowanie terenu sprawia, że pole jest nie tylko widowiskowe, ale też stawiaj duże wyzwanie dla grających tam sportowców.  

Poznaj najlepsze bonusy bukmacherskie u bukmachera LV BET!

KTO MOŻE WYSTĄPIĆ NA GOLFOWYCH MP KOBIET I MĘŻCZYZN

Na stronie internetowej organizatorów mistrzostw opublikowana została lista zawodniczek i zawodników, którzy chcą przystąpić do rywalizacji o tytuły. W rywalizacji kobiet zgłosiło się ponad 30 zawodniczek, w tym Maja Ambroziak (Mazury Golf & Country Club), Matylda Krawczyńska (Śląski Klub Golfowy), Maria Moczarska (Śląski Klub Golfowy), Natasza Klimko (Black Water Links Golf Club), Anna Grzywocz (Armada Golf Club), Nina Wojtczak (Golf Du Kempferhof), Natalia Michaś (Wrocław Golf Club), Julia Cebula (Śląski Klub Golfowy), Zuzanna Mordaka (Wrocław Golf Club), Aleksandra Buczkowska (Black Water Links Golf Club), Iwona Sławińsska-Zamirowska (Gradi Golf Club), Nel Bryła (Binowo Park Golf Club), Natalia Domańska (Sobienie Królewskie Golf & Country Club) czy Julia Fijałkowska (Sobienie Królewskie Golf & Country Club).

Do zawodów mężczyzn chce przystąpić ponad 80 zawodników, w tym Maximilian Wojciechowski (Golf-und Land-Club Berlin-Wannsee), Jan Pololanik (Sport Klub Brno), Petr Pololanik (Sport Klub Brno), Maksymilian Biały (OUR Golf Club), Teun Van der Schoof (De Hoge Kleij), Antoni Hawkins (Rosa Private Golf Club), Marcin Bogusz (OUR Golf Club), Jan Barucki (Golfclub Markgräflerland), Bartosz Bogusz (OUR Golf Club), Marek Jelonek (Golf Park Mikołów), Tomasz Onichowski), Bogdan Szpilman (SPACE Golf & Friends Club), Filip Nowak (Kalinowe Pola Golf Club) czy Jannusz Kotynia (Royal Kraków Golf & Country Club).

HARMONOGRAM MISTRZOSTW POLSKI KOBIET I MĘŻCZYZN W GOLFIE 2024

Organizatorzy mistrzowskiej imprezy podali już wstępny harmonogram imprezy. Zastrzegli jednak, że może on się zmienić. 

  • 6 czerwca 2024 r. (czwartek) | Dzień treningowy | Training round
  • 7-8 czerwca 2024 r. (piątek) | Rundy stroke play brutto | Stroke play gross rounds
  • 9 czerwca 2024 r. (sobota) | Runda finałowa | Final round

TYPY I ZAKŁADY BUKMACHERSKIE NA GOLFOWE MP CHOSZCZNO 2024

Rozgrywki golfowe nie są najpopularniejszą dyscypliną sportową w Polsce, jednak ma stałe grono fanów.  Poza tym sport ten cieszy się zainteresowaniem wśród typerów. Szeroką ofertę zakładów bukmacherskich poznasz w dwóch miejscach – w aplikacji mobilnej i w serwisie internetowym LV BET. Poznasz tam oferowane rynki i wysokość kursów. Nie zapomnij również skorzystać z promocji i bonusów. Skorzystaj z oferowanych możliwości i przyłącz się do golfowej rywalizacji w LV BET!

GOLF W LV BET

Typy na zwycięzcę, wyniki, porównania H2H – to tylko niektóre z dostępnych rynków bukmacherskich na golf. Które z nich warto obstawiać? Przede wszystkim – wskazujący zwycięzcę. Co prawda duża ilość zawodników nie sprzyja łatwości wybrania przyszłego mistrza, jednak możesz zminimalizować ponoszone ryzyko dzięki dokładnej analizie bukmacherskiej. Pod uwagę warto wziąć jak największą ilość danych o golfistach. Porównanie szans wybranych graczy natomiast pozwoli Ci na skorzystanie z zakładów H2H. Jest to znacznie prostsze niż wskazanie zwycięzcy i pozwoli Ci na szybką wygraną.

Ciekawą opcją jest też under/over w odniesieniu do liczby zdobytych dołków czy wykonanych uderzeń. Przygotuj się do gry i postaw swoje typy na golfowe mistrzostwa w LV BET już dziś!