Gala UFC Fight Night: Cannonier vs. Strickland

Gala UFC Fight Night: Cannonier vs. Strickland

Interesujące starcie dwóch czołowych zawodników wagi średniej UFC odbędzie się jeszcze w tym roku! Początkowo do spotkania Cannonier vs. Strickland miało dojść już 15 października w UFC Apex w Las Vegas. Sean Strickland jednak został kontuzjowany i musiał się wycofać z walki wieczoru tego wydarzenia. Teraz czas na długo wyczekiwany pojedynek! Kto jeszcze wystąpi podczas gali UFC Fight Night? Poznaj najważniejsze informacje i postaw swoje typy bukmacherskie na MMA w LV BET!

Co trzeba wiedzieć o walce Cannonier vs. Strickland na gali UFC Fight Night?

Początkowo do walki Cannonier i Strickland miało dojść podczas gali UFC Fight Night 212. Przed pojedynkiem jednak Strickland musiał się z niej wycofać, bo borykał się z infekcją palca. Obaj zawodnicy uchodzą za jednych z najlepszych fighterów w wadze średniej. Eksperci wskazują na niewielką przewagę Cannoniera w zbliżającym się spotkaniu.

Kiedy odbędzie się gala UFC Fight Night i walka Cannonier vs. Strickland?

UFC Fight Night 216 zaplanowana jest na 17 grudnia 2022 r. Zawodnicy zmierzą się w UFC Apex w Las Vegas.

Ich wcześniejsze starcia

Będzie to pierwsze starcie w oktagonie tych zawodników.

Co jest do wygrania?

Fighterzy walczą przede wszystkim o wygraną, a ta wiąże się z wielkimi pieniędzmi. Zwycięstwo może też otworzyć drogę do walki o pas.

Kto jeszcze weźmie udział w gali UFC Fight Night?

Ultimate Fighting Championship nie ujawniło jeszcze pełnej karty walk grudniowej gali. Obecnie znani są uczestnicy tylko dwóch pojedynków. Można spodziewać się, że tego wieczora będzie 10 walk.

Walka wieczoru: Cannonier vs. Strickland. Co warto wiedzieć o uczestnikach?

Dokładna znajomość zawodników i ich możliwości to podstawa typowania w zakładach bukmacherskich LV BET. Co powinieneś wiedzieć o fighterach?

Jared Cannonier

Zawodnik, znany jako Killa Gorilla, rozegrał 15 walk. W ostatnim pojedynku w oktagonie przegrał z Israelem Adesanyą podczas UFC 276. Stawką tej walki był mistrzowski pas wagi średniej. Eksperci ocenili pojedynek jako nudny, a do tego trwający w pełnym dystansie. Wcześniej Amerykanin wygrał 5 z 6 pojedynków.

Jared Cannonier występował też w kategorii ciężkiej i półciężkiej. Jego niewątpliwym sukcesem jest to, że należy do nielicznego grona zawodników UFC, którzy kończyli walki w trzech kategoriach wagowych. 12 z 15 zwycięstw zdobył kończąc swoich rywali przed czasem. W swojej karierze mierzył się m.in. z Kelvinem Gastelumą i Derekiem Brunsonem.

Sean Strickland

Amerykanin (MMA 25-4) również walczył po raz ostatni na lipcowej gali UFC 276 i również przegrał. Z tą różnicą, że „Tarzan” został znokautowany już w pierwszej rundzie przez Alexa Pereirę. Przerwał tym samym swoją świetną passę sześciu zwycięstw.  Wcześniej Strickland walczył również w dywizji półśredniej, a w oktagonie zmierzył się z takimi figterami jak m.in. Krzysztof Jotko, Kamaru Usman, Jack Hermansson oraz Uriah Hall. 14 z 25 walk wygrał przed czasem nokautując swoich przeciwników.

UFC Fight Night: pełna karta walk

Oficjalnie UFC potwierdziło dopiero dwa pojedynki, w tym walkę wieczoru. W mediach można znaleźć również informacje o innych uczestnikach grudniowego wieczoru. Eksperci porają pięć par, które wejdą do oktagonu w Las Vegas. W wadze muszej powalczą Silva, Duraev, Alex Perez i Amir Albazi. W wadze ciężkiej wystąpią zaś Julian Marquez i Deron Winn. Na giełdzie nazwisk pojawiają się też Sergeya Morozova i Journeya Newsona.

Karta walk gali UFC Fingh Night 212

Walka wieczoru w wadze średniej:

  • Jared Cannonier. Vs Sean Strickland

Pozostałe walki:

  • Walka wagi ciężkiej: Jamal Pogues vs. Tafon Nchukwi

Gdzie można obejrzeć transmisję gali UFC Fight Night?

Gala UFC, która rozegrana zostanie w Las Vegas 17 grudnia, będzie ostatnim wydarzeniem tej federacji w 2022 r. Legalnie dostępna będzie jedynie Amerykanom. Imprezy UFC Fight Night emitowane są wyłącznie w ESPN+ w Stanach Zjednoczonych.

Typowanie walki Cannonier vs. Strickland w LV BET

Dokładna znajomość zawodników i umiejętność ich analizy – to podstawa każdego typowania MMA w zakładach bukmacherskich! Warto też poznać wskazania innych typerów i ekspertów. Regularne sprawdzanie mediów społecznościowych pozwala na posiadanie zawsze aktualnej wiedzy i poznanie formy zawodników.

Typy i zakłady bukmacherskie na UFC Fight Night w LV BET

Jakie rynki na MMA możesz postawić w zakładach bukmacherskich LV BET? Sprawdź je jeszcze przed rozpoczęciem typowania. Swoje kupony bukmacherskie postawisz w serwisie internetowym i w aplikacji mobilnej. Wśród nich zawsze znajdziesz typ na zwycięzcę. Na kogo postawisz? Obstawiaj galę UFC Fight Night w tym walkę Cannonier vs. Strickland w LV BET!