Gala KSW 64

Gala KSW 64

Szykuje się największe starcie w historii KSW! Podczas najbliższej gali twarzą w twarz w oktagonie spotkają Mamed Khalidow i Roberto Soldić. Nie będą jednak walczyć, a dopiero ogłoszą datę swojego spotkania. Wielu ekspertów i fanów uważa, że będzie to największe wydarzenie podczas zbliżającej się gali KSW 64. Podczas zbliżającej się gali jednak można liczyć też na sportowe emocje. Karta walk imprezy, która odbędzie się 23 października 2021 r., jest bardzo ciekawa. Już dziś możesz poczuć te emocje w zakładach bukmacherskich LV BET i postawić swój kupon na to wydarzenie. Obstawianie walk MMA może być świetną zabawą!

Najbliższą edycję KSW zaplanowano 23 października 2021 r. w Atlas Arenie w Łodzi. KSW 64 będzie pierwszą galą od początku pandemii koronawirusa, w której ma wziąć udział na żywo większa liczba kibiców. Pozostali będą mogli tradycyjnie oglądać walki dzięki transmisji w systemie PPV. Na wszystkich zaś czekają MMA zakłady w serwisie internetowym www.lvbet.pl.

Karta walk KSW 64

Podczas październikowego wieczoru zobaczymy 9 pojedynków, w których udział weźmie 18 zawodników. Można będzie więc obejrzeć różne rodzaje MMA, ale wszystkie na najwyższym poziomie. Tego wieczoru odbędzie się walka o pas mistrzowski wagi koguciej oraz starcie pań. W tym drugim weźmie znana i lubiana Karolina Owczarz. Jej rywalką będzie Sylwia Juśkiewicz. Panie powalczą w kategorii wagowej do 52,2 kg. Do oktagonu wyjdzie też dwóch kolosów: Mariusz Pudzianowski oraz Serigne Ousmane „Bombardier”.

Walka wieczoru o pas wagi koguciej

  • 61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO, 1 Sub) vs Bruno Augusto dos Santos (10-2, 1 KO, 5 Sub)

Pozostałe walki

  • +120,2 kg/+265 lb: Mariusz Pudzianowski (15-7, 10 KO) vs Serigne Ousmane „Bombardier” Dia (2-0, 2 KO)
  • 65,8 kg/145 lb: Filip Pejić (15-5-2, 10 KO, 3 Sub) vs Daniel Rutkowski (12-2, 6 KO, 1 Sub)
  • 65,8 kg/145 lb: Robert Ruchała (5-0, 3 Sub) vs Patryk Kaczmarczyk (7-0, 1 KO, w Sub)
  • 77,1 kg/170 lb: Michał Pietrzak (10-4, 3 KO, 2 Sub) vs Shamil Musaev (14-0, 8 KO, 2 Sub)
  • 56 kg/123 lb: Karolina Owczarz (4-1, 2 Sub) vs Sylwia Juśkiewicz (9-6, 6 KO)
  • 83,9 kg/185 lb: Cezary Kęsik (12-1, 9 KO, 2 Sub) vs Marcin Krakowiak (11-3, 5 KO, 6 Sub)
  • 83,9 kg/185 lb: Albert Odzimkowski (11-5, 3 KO, 7 Sub) vs Jason Radcliffe (16-8, 10 KO, 4 Sub)
  • 93 kg/205 lb: Adam Tomasik (5-0, 2 KO, 3 Sub) vs Oumar Sy (4-0, 2 KO, S Sub)

KSW 64: walka wieczoru Przybysz vs. Santos

Walka o mistrzowski mas, a więc walka wieczoru zbliżającej się gali KSW 64. Udział wezmą w niej dwaj zawodnicy wagi koguciej, a nie jak podejrzewano – Pudzian i Bombardier. Informacja ta wywołała niemałe zdziwienie wśród kibiców.

Do ostatniej walki w oktagonie wyjdzie Sebastian Przybysz. 28-latek ma na koncie kilka walk w KSW. Pojedynkował się z Dawidem Gralką, Bogdanem Barbu, Lemmym Krusiciem i Jakubem Wikłaczem. Mistrzowski pas, który będzie bronił podczas październikowej gali, zdobył w pojedynku z Antunem Racicem podczas KSW 59. Stoczył zaciętą i krwawą walkę, która później została okrzyknięta jednym z najlepszych pojedynków w historii KSW. Podczas najbliższej gali po raz pierwszy weźmie udział w walce wieczoru. Naprzeciw Polaka w klatce stanie jeszcze młodszy i mniej doświadczony zawodnik, jakim jest Bruno Santos. Pierwszy swój pojedynek w KSW 22-latek stoczył z Antunem Raciciem. Mistrzowskiego pasa nie uzyskał, ale trzeba przyznać, że pokazał się z dobrej strony. W kolejnej walce zmierzył się z  Pawłem Polityłą i zwycięzył w pięknym stylu.

KSW 64: Pudzianowski vs. „Bombardier

Do walki pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Sarigne Ousmane Dia miało dojść już w marcu podczas gali KSW 59. Senegalczyk jednak trafił do szpitala z ostrym zapaleniem wyrostka robaczkowego. Walkę więc przełożono i już wiadomo, że odbędzie się 23 października 2021 r.

Do tej pory Mariusz Pudzianowski sześć razy walczył na galach KSW, z czego cztery razy triumfował. Po raz ostatni wziął udział w 61. gali, gdy starł się w Łukaszem Jurkowskim.

Bombardier zaś to senegalska legenda zapasów. W 2018 r. rozpoczął występy w MMA. Do tej pory stoczył dwie walki – z Amadou Papisem „Rocky’im Balboa” oraz Danem Podmore’em. Obue wygrał przez nokaut. Zrobił to w sumie… w 2 minuty i 11 sekund!

Przyszła walka: Khalidov vs. Soldić

To starcie dwóch tytanów. W 15-letniej historii KSW nie ma lepszego zawodnika niż Mamed Khalidov (35-7-2, 15 KO, 16 Sub). W 2009 r. zdobył pas wagi półciężkiej sięgał po mistrzowskie tytułu trzykrotnie. Obecnie posiada mistrzowski pas kategorii średniej. Po raz pierwszy zdobył go pokonując Michała Materlę. Trzy lata później zwakował tytuł, ale rok temu znów wrócił do oktagonu. Wywalczył pas pokonując Scotta Askhama przez nokaut w 36 sekundzie. Eksperci okrzyknęli wyczyn Khalidova jako jeden z najbardziej efektownych nokautów w ubiegłym roku. Do tej pory Mamed Khalidov ma na koncie 44 walki. 31 pojedynków wygrał przez nokaut lub poddanie.

Roberto Soldić (19-3, 16 KO, 1 Sub) jest obecnie uważany za jednego z najlepszych zawodników w Europie. Znany jest zaskakujących nokautów. Jednym z nich popisał się już w swoim pierwszym starciu dla KSW. 22-letni Soldić zmiażdżył obecnego mistrza Borysa Mańkowskiego tym samym zostając mistrzem i drugim najmłodszym czempionem w historii KSW. Do spotkania z Mamedem Khalidovem podchodzi po 6 zwycięstwach z rzędu, z czego 5 z nich zakończył nokautem. Najgroźniejsze w jego wykonaniu są kopnięcia i mocne uderzenia. Dzięki nim już 16 razy wyrywał pojedynki. Czy tym razem również tak się stanie? W LV BET możesz rozpocząć swoje obstawianie mma. Polska organizacja KSW zapewnia wielkie emocje w oktagonie, a bukmacher – najlepsze zakłady na to wydarzenie!

Analizy i typy bukmacherskie na galę KSW 64

MMA obstawianie jest możliwe jeszcze przed rozpoczęciem gali KSW 64! Możesz postawić KSW zakłady na wszystkie walki tego wieczoru albo tylko na wybrane, np. na starcie Mariusz Pudzianowski vs. Bombardier czy walkę wieczoru Sebastian Przybysz vs. Bruno Augusto dos Santos. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, warto przeprowadzić wcześniej dokładną analizę możliwości zawodników – sprawdzić aktualną formę, historyczne osiągnięcia, ale też przewidywania ekspertów. Dzięki temu będziesz mógł postawić pewne KSW typy bukmacherskie na zbliżającą się galę.

Zakłady bukmacherskie na Galę KSW 64 w LV BET

MMA LV BET – możesz mieć pewność, że u tego bukmachera dostaniesz najlepsze zakłady bukmacherskie na najważniejsze walki zarówno polskiej organizacji KSW, jak i z całego świata. Obstawianie KSW jest bardzo łatwe. Wystarczy wejść do serwisu internetowego www.lvbet.pl lub skorzystać z aplikacji mobilnej bukmachera i postawić swój kupon na galę KSW 64. Jesteś gotowy wejść do oktagonu? A może chcesz się sprawdzić w typowaniu innych sportów? Koniecznie sprawdź nasze gry i obstawiaj poker lub blackjack!