Fortnite: FNCS 2023 Global Championship

Fortnite: FNCS 2023 Global Championship

Zakończyły się kwalifikacje Majors do Fortnite Champion Series 2023. Znamy już wszystkich uczestników nadchodzących Mistrzostw Globalnych, które odbędą się w Danii. Poznaj najważniejsze informacje o zbliżającej się rywalizacji i obstawiaj FNCS 2023 Global Championship w LV BET.

Najważniejsze informacje o turnieju Fortnite: FNCS 2023 Global Championship

W ciągu ostatnich kilku miesięcy doświadczeni profesjonaliści i nowicjusze na scenie rywalizacji Fortnite zaciekle rywalizowali o szansę wzięcia udziału w światowych mistrzostwach FNCS, które odbędą się w Kopenhadze w Danii w październiku 2023 r. Turnieje Major 3 i Last Change Major ustaliły ostateczną listę graczy. W mistrzowskich zmaganiach nie zabraknie nowości. Zmieniły się style budowania czy charakter gry. Finałem będzie duży konkurs LAN. W tym roku duety będą rywalizować o pulę nagród o wartości 4 milionów dolarów. Będzie to pierwszy znaczący konkurs esportowy od mistrzostw świata w 2019 r.

Fortnite Champion Series (FNCS) powraca podczas pierwszego w historii wydarzenia Global Championship. Rywalizacja zaplanowana jest w dniach 13–15 października 2023 r. w Kopenhadze w Danii.

Program FNCS Global Championship:

13 października 2023 r.

godz. 16.00- Początek meczów

godz. 20.45- Podsumowanie dnia

14 października 2023 r.

godz. 16.00- Początek meczów

godz. 20.45- Podsumowanie

15 października 2023 r.

godz. 16.00- Początek meczów

godz. 22.20- Podsumowanie

Poprzednie edycje i kilka słów o historii FNCS Global Championship

W ubiegłym roku rozegrany został turniej FNCS Invitational 2022. W dniach 12–13 listopada 2022 r. rywalizował 50 zaproszonych duetów z całego świata. W puli nagród znalazł się 1 milion dolarów.

Na podium stanęli:

  1. miejsce: Setty i Kami (Polska) – Become Legends

Nagroda – 200 000 dol.

  1. miejsce: Veno i Queasy – Tundra Esports, Galaxy Racer

Nagroda – 140 000 dol.

  1. miejsce: Cented, Cold

Nagroda: 120 000 dol.

Michał „Kami” Kamiński i Iwo „Setty” Zając odnieśli spektakularny sukces. Dwaj polscy zawodnicy Fortnite zdecydowanie zdominowali innych uczestników turnieju. Czoła stawił im tylko duet Queasy oraz Veno. Decydująca okazała się ostatnia mapa. Starcie było krótkie, ale pełne emocji. Polski duet, który już w przeszłości świetnie prezentował się na międzynarodowej scenie Fortnite, przez trzy lata reprezentowali formację Become Legends. Zaraz po turnieju norweska organizacja esportowa najpierw ogłosiła zmiany w składzie Fortnite, a później wycofanie się z rozgrywek. W tym roku mistrzowie znów zakwalifikowali się do turnieju.

Kami i Setty nie byli jedynymi Polakami na FNCS Invitational. W turnieju rywalizował duet złożony z Artorra i Miksona. Zawodnicy zajęli ostatecznie 44. miejsce z 50.

Uczestnicy FNCS 2023

Podczas Mistrzostw FNCS Global Championship 2023, które odbędą się w dniach 13–15 października 2023 r. zaplanowana rywalizacji w sieci LAN w trybie Duos Builds pomiędzy kwalifikującymi się zawodnikami. Oto pełna lista wszystkich zakwalifikowanych duetów, które będą walczyć o zwycięstwo w Mistrzostwach Globalnych FNCS 2023 w Danii:

Europe

TaySon & Merstach

Malibuca &Th0masHD

Queasy & Veno

Vanyak3k & Karmy

Setty & Kami

Grippey & Flickzy

IDrop & Mappi

SwizzY & Putrick

TruleX & Chico

Misha & t3eny

Blacha & Mikson

Robban & Axeforce

Snayzy & PodaSai

vic0 & Pinq

Grolzz & Klown

Fastroki & Kylie

P1ng & Kyry

MrSavage & Vadeal

Nefrizi & Howly

Kyzen & Clement

Hen & Vaske

Vortex & Belusi

Fnajen & Moneymaker

JannisZ & Rezon

Kirb1 & fiR3hUNTER

Liwshe & Stenno

North America (East, West, and Central)

Acorn & Cold

Thorik & Boltz

Dukez & Edgey

Cooper & Mero

Pollo & Sphinx

Ajerss & Khanada

Bugha & Threats

Rise & Eomzo

Brycx & Chubs

Bacca & Parz

BatmanBugha & Rapid

Ritual & Reet

Muz & Paper

Bucke & Okis

Source & Yumi

Bylah & Peterbot

Cented & Pxlarized

Death & Tahi

Clix & EpikWhale

Kwanti & Tkay

Krisp & Noxy

Fatch & PaMstou

Bully & Shadow

Brazil

Phzin & Kitoz

K1nG & Fazer

916Gon & Pingu

Nuti & Gabzera

Stryker & azaleas

Talls & Fishy

Diguera & Persa

frosty & weÝ281

Asia

Pepoclip & Zagou

Yuma & Jaemon

Boby & Larkpex

Stain & DayDus

Mkmkpapa & Shelom

Dog & Raru

Cl4x & wicx3sy

Zazi & DFM

Oceania

Suns & Anon

Sorif & Skits

RepulseGod & Jace

Alex & Worthy

Gazer & Riverr

Middle East

QnDx & Rapit

Kalgamer & 7man

Mshary & Rew

FHD & Hero

Adapter & FKS

Obstawianie turnieju Fortnite: FNCS 2023 Global Championship w LV BET

Turniej esportowy Fortnite FNCS 2023 Global Championship to największe wydarzenie w najbliższym czasie. Kto okaże się najlepszy w grze? Przygotuj się do typowania – poznaj zasady rozgrywek, drużyny i zawodników. Sprawdź ich wcześniejsze wyniki i poznaj cele w zbliżających się zawodach. Wszystkie te informacje pozwolą Ci na określenie szans duetów na zwycięstwo. Nie bez znaczenia pozostają też wskazania innych typerów oraz ekspertów. Szeroka wiedza pozwala na zminimalizowanie ponoszonego podczas obstawiania ryzyka i postawienie pewnych typów bukmacherskich.

Typy i zakłady bukmacherskie na Fortnite w LV BET

Swoje szczęśliwe kupony na esporty, w tym na turnieje Fortnite, możesz postawiać w LV BET. Zrobisz to zarówno w serwisie internetowym dostępnym bezpośrednio w przeglądarce internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Z jakich rynków możesz skorzystać? Po przede wszystkim rynek na zwycięzców, w tym na wygraną pojedynczego meczu lub całego turnieju, na liczbę zabójstw, czas przeżycia, wybór broni i inne losowe wydarzenia w grze. Poznaj dostępne możliwości, sprawdź wysokość kursów i postaw swoje typy na Fortnite w zakładach bukmacherskich LV BET!