Finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022 mecz: Francja – Argentyna

Finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022 mecz: Francja – Argentyna

Jeden z najważniejszych meczów w światowym futbolu zostanie rozegrany w niedzielę, gdy Francja zmierzy się z Argentyną. Czy Francja po raz kolejny sięgnie po zwycięstwo, czy tym razem to Lionel Messi sięgnie po trofeum?

Francja trzykrotnie grała z Argentyną na Mistrzostwach Świata FIFA przed zbliżającym się finałem; pierwsze spotkanie wygrała Argentyna 1:0, a następnie ponownie w 1978 roku z wynikiem 2:1. Na ostatnich Mistrzostwach Świata Francja zdołała pokonać Argentynę, wygrywając 4:3.

Francja na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej 2022

Po pokonaniu Polski w 1/8 finału oraz Maroko w drugim półfinale Francja zmierzyła się z dużo trudniejszym rywalem – Anglią. Obie drużyny zapewniły kibicom bardzo emocjonujący ćwierćfinał, w którym zwyciężyła drużyna Francji.

Zwycięstwo zapewniło reprezentacji Francji dotarcie do finału Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022. Czy uda im się pokonać Argentynę?

Argentyna na Mistrzostwach Świata w piłce nożnej 2022

W 1/8 finału zmierzyła się z Australią, a następnie ze znacznie trudniejszym rywalem, Holandią. Prawdopodobnie był to najtrudniejszy przeciwnik dla Albiscelestes w tym turnieju. Późniejsze starcie z drużyną Chorwacji również przyniosło zwycięstwo reprezentacji Argentyny.

Cały drużyna czeka na mecz finałowy i jest gotowa dołożyć wszelkich starań, aby doprowadzić Lionela Messiego do mety i zdobyć mistrzostwo świata.

Gdzie oglądać transmisję meczu Francja – Argentyna?

Transmisja na żywo z meczu Francja – Argentyna będzie dostępna na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Ponadto będzie dostępny także stream online na stronie internetowej oraz platformie TVP Sport. Finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022 odbędzie się 18.12.2022 o godzinie 16:00.

Zakłady bukmacherskie na finał Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2022 w LV BET

W serwisie bukmacherskim LV BET oraz w aplikacji mobilnej masz możliwość obstawiania wyniku meczu finałowego. Sprawdź oferowane kursy i już dzisiaj postaw swój kupon bukmacherski na spotkanie Francja – Argentyna!