EURO 2024: Holandia - Turcja | LV BET Blog

EURO 2024: ZAPOWIEDŹ MECZU HOLANDIA – TURCJA W 1/4 FINAŁU

W meczu Holandia – Turcja z pewnością nie zabraknie emocji. Wszystko dlatego, że oba zespoły pokazały wiele klasy w swoich meczach 1/8, nie zawsze będąc w roli faworytów spotkania. Co więcej, sytuacja obu zespołów w ciągu całego EURO 2024 potrafiła zmieniać się diametralnie. Można rzec, że żaden z tych zespołów nie był typowany do tego, aby dojść do 1/4 finału EURO 2024. Skutkiem tego, są to zespoły niespodzianki, które bez wątpienia, przyniosą nam wiele emocji podczas oglądania i typowania tego spotkania!

PODSUMOWANIE MECZÓW REPREZENTACJI HOLANDII I TURCJI W 1/8 FINAŁU 

EURO 2024: Holandia - Turcja | LV BET BlogRozpoczynając od Holandii warto zaznaczyć, iż miała ona zdecydowanie łatwiejsze zadanie w ramach 1/8 finału EURO 2024. Na jej drodze stanęła bowiem Rumunia, która była dość zaskakującym rywalem w kwestii 1/8 finału Mistrzostw Europy. Tak też wyglądała prawda na temat reprezentacji Rumunii która pomimo dużych chęci, nie była w stanie zagrozić reprezentacji Holandii, co pokazał końcowy wynik spotkania.

W wypadku meczu Turcji z Austrią mieliśmy zupełnie inne oblicze meczu, a także zupełnie niespodziewany wynik. Austria która do tej pory grała bardzo prosty i skuteczny futbol przeciwko swoim przeciwnikom na EURO 2024, nie miała zupełnie pomysłu na Turków, którzy wyszli w dość niespodziewanym ustawieniu, na swój mecz ostatni mecz.

Skutkiem tego, Turcja z roli underdoga spotkania, bardzo szybko wyszła na prowadzenie strzelając gola Austrii już w 1 minucie spotkania. Autorem gola był środkowy obrońca, Merih Demiral. Był on także zdecydowanie najlepszym zawodnikiem meczu, ponieważ nie był to jego ostatni gol w tym spotkaniu.

Kiedy Turcja zaczęła prowadzić swoje spotkanie z Austrią, zapewne wielu kibiców myślało, że jest to tylko chwilowy stan rzeczy i Austria szybko się weźmie za odrabianie strat. Nic bardziej mylnego! Reprezentacja Austrii nie była w stanie skutecznie radzić sobie w atakach i kontratakach. Kiedy Merih Demiral strzelił gola na 2:0 dla Turcji, reprezentacja Austrii ocknęła się, jednak było już za późno.

Gol strzelony przez reprezentację Austrii w 66 minucie spotkania wiele nie zmienił, ponieważ Turcja cały czas była gotowa na ataki i miała kilka dogodnych okazji do tego, aby wynieść wynik na 3:1 i zamknąć mecz. Co prawda reprezentacja Austrii w jednej ze swoich ostatnich akcji meczowych powinna wyrównać, jednak tak się finalnie nie stało.

Warto pamiętać, że w tym roku obie drużyny w pierwszym meczu nie porywały. Jednak piłka nożna potrafi zaskakiwać, dzięki czemu obie reprezentacje spotkają się w ramach 1/2 finału EURO 2024. Zapewne Van Basten kroi już bardzo mocny plan taktyczny, na sobotni mecz.

MISTRZOSTWA EUROPY: HOLANDIA – TURCJA W 1/4 FINAŁU PIŁKARSKICH

Turecki związek piłki nożnej może być dumny z aktualnej postawy Turcji, przed meczem 1/2 finału EURO 2024. Ostatnie dwie imprezy Mistrzostw Europy zakończyły się dla Turków zaledwie na fazie grupowej. Nieoczekiwane dotarcie do 1/2 fazy finałów EURO 2024 jasno pokazuje, że Turcja chce powalczyć także i o mistrzostwo Europy, w tym sezonie!

Z kolei Holandia ma zdecydowanie większe doświadczenie choćby w finałach mistrzostw świata, gdzie udało jej się zdobyć brązowy medal, w 2014 roku. Mistrzostwa Świata są jednak zupełnie innym wyznacznikiem dla europejskiej czołówki, ponieważ konkurencja na tych mistrzostwach jest zdecydowanie większa.

KTO NIE ZAGRA? KONTUZJE I WYKLUCZENIA

Na ten moment niestety nie posiadamy informacji, na temat ewentualnych absencji.

Wiemy natomiast, iż ze względu na żółte kartki, ze strony Turcji nie wystąpią tacy piłkarze jak: Orkun Kokcu i Ismail Yuksek.

Jeśli natomiast chodzi o reprezentację Holandii, nie ma piłkarzy, którzy przez żółte kartki, nie mogą wziąć udziału w ramach 1/2 EURO 2024.

PRZEWIDYWANY SKŁAD NA MECZ HOLANDIA – TURCJA

Jeśli chodzi o skład obu zespołów na najbliższy mecz Holandia – Turcja, powinien on prezentować się następująco:

  • Holandia: Verbruggen, Dumfries, de Vrij, van Dijk, Ake, Schouten, Simons, Reijnders, Frimpong, Depay, Gakpo
  • Turcja: Bayindir, Muldur, Demiral, Ayhan, Kadioglu, Yuksek, Calhanoglu, Akturkoglu, Guler, Yildiz, Yilmaz

PARY 1/4 FINAŁU MISTRZOSTW EUROPY EURO 2024

Wreszcie! Poznaliśmy już wszystkie pary 1/4 finału Mistrzostw Europy EURO 2024, tak więc możemy podzielić się nimi, z naszymi czytelnikami:

  • Mecz 1 (5 lipca o 18:00 – MHPArena – Stuttgart): Hiszpania – Niemcy
  • Mecz 2 (5 lipca o 21:00 – Volksparkstadion – Hamburg): Portugalia – Francja
  • Mecz 3 (6 lipca o 18:00 – Merkur Spiel-Arena – Düsseldorf): Anglia – Szwajcaria
  • Mecz 4 (6 lipca o 21:00 – Olympiastadion – Berlin): Holandia –Turcja

TERMINARZ FAZY PUCHAROWEJ EURO 2024

W tym tygodniu, czekają nasz jeszcze cztery mecze, które będą odbywać się w ramach fazy 1/4 finału EURO 2024. W przyszłym tygodniu, będą to ostatnie trzy mecze, które odbędą się w ramach finałów EURO 2024!

1/4 finału:

Mecz 9 (5 lipca o 18:00)

Mecz 10 (5 lipca o 21:00)

Mecz 11 (6 lipca o 18:00)

Mecz 12 (6 lipca o 21:00)

1/2 finału:

Mecz 13 (9 lipca o 21:00)

Mecz 14 (10 lipca o 21:00)

Finał:

Mecz 15 (14 lipca o 21:00)

TYPY I KURSY BUKMACHERSKIE NA MECZ HOLANDIA – TURCJA

Ze względu na dwie absencje a także i to, że Turcja dość nieoczekiwania dotarła do 1/2 fazy turniejowej EURO 2024, bukmacherzy za faworyta uznali reprezentację Holandii. Kurs w LV BET na Holendrów to 1.60. Z kolei reprezentacja Turcji jest dostępna po kursie 5,65 co może sprawić, że znajdą się osoby zainteresowane zaryzykowaniem właśnie na tą reprezentację. Ciekawą alternatywą wydaje się także kurs na remis w regulaminowym czasie. Jest on na poziomie 4,15.

Patrząc jednak na dyspozycję obu zespołów i to, że nie boją się one w tak dalekiej fazie grać ofensywnie możemy założyć, że obie drużyny strzelą w tym meczu. Kurs na to zdarzenie to 1.80 co jasno pokazuje nam, że również i bukmacher pokrywa się z tą wersją i zakłada, że obu drużynom uda się strzelić w tym meczu.

Dla osób odważnych można zarekomendować wybór zakładu na to, że w meczu padnie ponad 3.5 gola, po kursie 3! Biorąc pod uwagę to, jak chaotyczne są oba zespoły w sekcjach defensywnych i jak dobrze radzą sobie w sekcjach ofensywnych, jest to całkiem realny scenariusz.

OKIEM REDAKCJI: KTO AWANSUJE DO PÓŁFINAŁU ME

Patrząc obiektywnie na sytuację obu zespołów, lepiej przed tym meczem prezentuje się Holandia. Po pierwsze, Holandia ma do dyspozycji cały zespół, czego nie można powiedzieć o Turkach. Dodatkowo, to właśnie Holandia jest w stanie grać bardziej ofensywniej i skuteczniej pod bramką swojego rywala.

Potwierdza to chociażby Cody Gakpo, który jest w fenomenalnej formie strzeleckiej, stając się po wczorajszym meczu królem strzelców EURO 2024, zdobywając na imprezie łącznie 3 trafienia i 1 asystę.

W wypadku Turcji, najbardziej bolesny wydaje się być brak zawodników takich jak Orkun Kokcu i Ismail Yuksek. Co więcej, aktualnie najbardziej skutecznym graczem reprezentacji Turcji jest Merih Demiral, który zaliczył jeden, bardzo udany występ.

Oczywiście, nie można środkowemu obrońcy odmawiać niczego. Niemniej jednak, sekcja ofensywna Turcji zdecydowanie jest słabsza od potencjału, jakim dysponuje reprezentacja Holandii. Patrząc na to, jak skuteczny atak mają Holendrzy, to właśnie oni stają się naturalnym faworytem tego spotkania.

EURO 2024 W LV BET

EURO 2024 trwa w najlepsze! Skorzystaj z oferty promocyjnej na bonus powitalny w LV BET! Do Twojej dyspozycji jest bonus w wysokości 2000 PLN!

Co zrobić, aby uzyskać bonus powitalny na 2000 PLN od LV BET? Zasady są bardzo proste!

Wystarczy założyć konto gracza, następnie dokonać ustalonych przez bukmachera depozytów. Następnie, nasze środki zostaną nam dostarczone przez bukmachera LV BET!