Brazylia czy Argentyna – która drużyna wygra turniej Copa America?

Brazylia czy Argentyna – która drużyna wygra turniej Copa America?

Znamy już finalistów Copa America. Dojdzie do wyczekiwanego starcia Brazylia – Argentyna.

Czy mistrz obroni posiadany tytuł? A może jednak to Leo Messi z kolegami okaże się lepszy? Finałowy mecz w niedzielę 11 lipca 2021 r., a już dziś możesz typować jego wynik w zakładach bukmacherskich LV BET.

Turniej Copa America ma za sobą wiele problemów, ale jednak udało się zorganizować rozgrywki. Przed nami już tylko jeden mecz – o tytuł mistrza. W półfinałach walczyły reprezentacje Peru, Kolumbii, Brazylii i Argentyny. Do dalszych rozgrywek przeszły dwa ostatnie zespoły.

Półfinały Copa America 2021

W pierwszym meczu, który rozegrany był w nocy z poniedziałku na wtorek polskiego czasu, awans wywalczyła reprezentacja Brazylii. Obecni mistrzowie pokonali reprezentację Peru. Drugiego finalistę wyłoniono w nocy z wtorku na środę 6/7 lipca 2021 r. W tym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły reprezentacje Argentyny i Kolumbii. Państw, które miały być gospodarzami tegorocznego turnieju. CONMEBOL jednak pozbawił Kolumbię prawa organizacji imprezy ze względu na niepewną sytuację w kraju i problemy polityczne, a później zrezygnowała Argentyna z uwagi na pandemię koronawirusa. W półfinale Copa America triumfowali zawodnicy z Argentyny i to właśnie oni powalczą z Brazylijczykami.

Finał Copa America 2021: Brazylia – Argentyna

Brazylia od początku turnieju była typowana na zwycięzcę. Jest już o krok od obronienia mistrzowskiego tytułu. Duże szanse na zwycięstwo mają również Argentyńczycy. Nie zapominajmy, że to piłka nożna, która jest nieprzewidywalna. W niedzielnym spotkaniu stanie naprzeciw siebie dwóch genialnych piłkarzy – Neymar i Leo Messi. Niektórzy eksperci wskazują, że niedzielny mecz będzie nie tylko walką reprezentacji, ale przede wszystkim walką tych właśnie zawodników. Na ich spotkanie na boisku czekają kibice na całym świecie. Obie reprezentacje prezentują bardzo wysoki poziom gry. Obie popisują się świetnymi umiejętnościami i możliwościami przeprowadzenia skutecznych akcji. Na tym poziomie gry ważne jest coś jeszcze – szczęście. Przyda się ono również typerom. Reprezentacje Brazylii i Argentyny spotkają się w finale Copa America po raz pierwszy od 13 lat.

Do finałowego meczu Brazylia – Argentyna dojdzie w niedzielę 11 lipca 2021 r. na Maracanie w Brazylii. Początek spotkania o godz. 2 w nocy polskiego czasu. Dzień wcześniej, w sobotę 10 lipca 2021 r., zaś odbędzie się mecz o trzecie miejsce. Powalczą w nim reprezentacje Peru i Kolumbii.

Analizy i typy bukmacherskie na finał Copa America 2021 w LV BET

W serwisie internetowym LV BET już dziś możesz postawić swój kupon na zwycięzcę południowoamerykańskiego turnieju. Analitycy bukmachera wskazują na przewagę Brazylijczyków. Kurs na reprezentację tego kraju wynosi obecnie 2.07, zaś na ich rywali – 3.95. Bardziej prawdopodobny niż wygrana Argentyny według ekspertów jest remis w regulaminowym czasie gry. Typując taki wynik możesz liczyć na kurs wynoszący 3.2.

Jako zwycięzcę sobotniego meczu i tym samym zdobywcę 3. Miejsca Copa America 2021, analitycy wskazują Kolumbię (kurs 1.88). Według analiz znacznie mniejsze szanse na wygraną mają Peruwiańczycy (kurs 4.65; remis 3.4).

Zakłady bukmacherskie na Copa America 2021 w LV BET

Wskazanie zwycięzców finału Copa America 2021 oraz meczu o 3. miejsce to nie jedyne możliwości typowania w zakładach bukmacherskich LV BET. Legalny bukmacher oferuje ponad 300 rynków na oba mecze. Tylko od Ciebie zależy, który z nich obstawisz. Wystarczy kilka kliknięć, abyś postawił swój kupon na Copa America 2021 i wygrał!