Andora – Polska: Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022

Andora – Polska: Eliminacje do Mistrzostw Świata 2022

Przed nami dwa ostatnie spotkania eliminacji do Mistrzostw Świata 2022. Biało-Czerwonym pozostały do rozegrania dwa spotkania. O ile mecz z Andorą (12.11) nie powinien sprawić naszym zawodnikom większych problemów, o tyle ostatnie spotkanie z Węgrami (15.11) może mieć kluczowe znaczenie dla finalnej sytuacji w grupie I. Mamy nadzieję, że nasz zespół podtrzyma passę występowania na większych turniejach i w 2022 roku zaprezentuje się na Mundialu w Katarze.

Mecz Andora – Polska w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022

Mocno ograniczona liczba miejsc dla europejskich zespołów na Mundialu sprawia, że wywalczenie awansu jest zadaniem bardzo trudnym. Przekonała się o tym chociażby reprezentacja Włoch, która nie awansowała na Mundial 2018 w Rosji. W grupie I, o awans walczy sześć reprezentacji: Polska, Anglia, Węgry, Albania, Andora oraz San Marino. Zdecydowanym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca w grupie I jest reprezentacja Anglii. Świeżo upieczeni wicemistrzowie Europy są na najlepszej drodze, aby zapewnić sobie bilety do Kataru. Tymczasem, drugi zespół w grupie będzie musiał zadowolić się drugą szansą na awans, jaką dają baraże. O to miejsce walczą Polacy i Węgrowie.

W przedostatnim spotkaniu eliminacyjnym Biało-Czerwoni rozegrają wyjazdowy mecz z Albanią. Pierwsze starcie zakończyło się pewnym zwycięstwem reprezentacji Polski 3-0. Dwie bramki w tym meczu zdobył Robert Lewandowski, a w wynik ustalił Karol Świderski. Celem Biało-Czerwonych jest dołożenie pewnych trzech punktów, a jednocześnie, uzyskanie zwycięstwa w sposób niewymagający angażowania większych nakładów energii. W listopadowych starciach najważniejsze będzie spotkanie z Węgrami, które może zadecydować o miejscu w czołowej dwójce.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Andora – Polska

Reprezentacja Polski jest oczywiście murowanym faworytem do zwycięstwa w meczu z Andorą. Nasz rywal bez wątpienia zalicza się do grona najsłabszych reprezentacji w piłce nożnej na Starym Kontynencie. Celem Andory było oczywiście zajęcie miejsca przed San Marino. Niemniej jednak, nigdy nie można być pewnym trzech punktów przed rozpoczęciem meczu, zwłaszcza, że w ostatnich latach Polakom przydarzały się bardzo słabe występy z teoretycznie słabszymi rywalami. W meczu z Andorą kluczowe będzie szybkie otwarcie wyniku, a następnie, utrzymanie spokojnego tempa gry i pełna kontrola nad spotkaniem.

Reprezentacja Polski miała okazję dwukrotnie mierzyć się z reprezentacją Andory. W 2012 roku nasz zespół wygrał mecz towarzyski wynikiem 4-0. Ostatnie starcie to wspomniany już pojedynek z marca 2021 roku, kiedy to nasz zespół wygrał wynikiem 3-0. Także tym razem nasz zespół powinien zadbać o pewne zwycięstwo wysokim stosunkiem bramek. Wyrównana sytuacja w grupie I sprawia, że bilans bramek może odgrywać dużą rolą w kontekście awansu na Mundial 2022. Nasz zespół może również poprawić swoją formę strzelecką przed meczem z Węgrami.

Zakłady bukmacherskie na mecz Andora – Polska w LV BET

Wynik meczu Andora – Polska można obstawić w serwisie bukmacherskim LV BET. O ile stawianie zwycięstwa naszego zespołu nie przyniesie wysokich wygranych, ze względu na stosunkowo niski kurs, o tyle zawsze możemy wytypować bardziej szczegółowe aspekty gry, takie jak chociażby: dokładna liczba bramek, strzelcy goli, rzuty rożne czy też kartki. Bukmacher LV BET oddaje do dyspozycji swoich klientów kilkaset rynków, dzięki czemu, gracze mają dużą swobodę w typowaniu dowolnych aspektów meczu. Obstawiając wynik meczu Andora – Polska gracze mogą sobie zagwarantować większe emocje w trakcie oglądania tego spotkania.

Do końca rywalizacji w grupie I pozostały już tylko dwa spotkania. Mecz z Andorą oraz decydujące starcie przeciwko Węgrom. Oba te mecze będzie można obstawiać w ofercie bukmachera LV BET. Gracze mogą liczyć na rozbudowaną ofertę zakładów przedmeczowych, jak również zakłady na żywo, które pozwolą typować wynik tego spotkania w czasie rzeczywistym. Gracze jak zwykle mogą liczyć na ciekawe promocje i bonusy, które umilą obstawianie meczu Andora – Polska.

Gdzie oglądać mecz Andora – Polska?

Mecz Andora – Polska odbędzie się 12 listopada na Estadi Nacional d’Andorra. Trzy dni później, nasz zespół podejmie reprezentację Węgier na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oba te spotkania będzie można oglądać w telewizji na kanałach: TVP1 oraz TVP Sport. Ponadto, kibice mogą oglądać spotkanie za sprawą darmowego streamu online dostępnego na stronie TVP Sport. Spotkanie przeciwko Andorze rozpocznie się o godzinie 20:45. Wcześniej rozpocznie się studio przedmeczowe, w trakcie którego będziemy mogli dowiedzieć się więcej na temat nadchodzącego spotkania. Liczymy na łatwo wygrane spotkanie i poprawę nastrojów przed pojedynkiem z reprezentacją Węgier.