Rosja – Dania | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

Rosja – Dania | faza grupowa Euro 2020 / Euro 2021

To jeden z meczów ostatniej kolejki grupy B Euro 2020 / Euro 2021. Ani Dania, ani Rosja nie są jej faworytami. Może więc okazać się, że zwycięstwo w tym spotkaniu będzie ostatnią możliwością na dalszą grę podczas Mistrzostw Europy. Kto jest faworytem meczu? Jak wyglądają typy bukmacherskie na to spotkanie w LV BET? W zapowiedzi znajdziesz aktualne kursy oraz analizę możliwości Rosji i Danii.

Mecz Rosja – Dania będzie można obejrzeć 21 czerwca 2021 r. Pierwszy gwizdek o godz. 21. Spotkanie rozegrane będzie na Stadionie Parken w Kopenhadze. W grupie B, oprócz Rosji i Danii, rywalizują również Finlandia i Belgia.

Euro 2020: Rosja

Podobnie jak Dania, Rosja jest współgospodarzem tegorocznych Mistrzostw Europy. Jednak to ich rywale zagrają na własnym terenie. Trudno ocenić, na co stać obecnie reprezentację tego kraju. Wielu ekspertów wskazuje, że realne możliwości tej drużyny poznamy dopiero po jej wyjściu na boisko. W trzecim meczu kolejki łatwo nie będzie, bo przeciwnik jest bardzo wymagający. Reprezentacja Rosji składa się ze doświadczonych zawodników, a to może okazać się dużym atutem podczas turnieju wysokiej rangi. Jak pokieruje nią Stanisław Czerczesow? Przekonamy się już wkrótce.

Euro 2020: Dania

Może nie jest to drużyna, która na pewno powalczy o trofeum, ale niektórzy eksperci wskazują ją jako czarnego konia tegorocznych Mistrzostw Europy. Reprezentacja Danii nie będzie miała zapewne problemów z pokonaniem Rosjan. Jeśli pokaże się tak, jak podczas kwalifikacji, bez problemu zakończy ten mecz z trzema punktami na koncie. Duńczycy tworzą mocną drużynę, w której obrona jest prawdziwą twierdzą, co udowodnili podczas niedawnych meczów eliminacyjnych mistrzostw świata. Czy Rosjanie ją pokonają?

Gdzie oglądać mecz Rosja – Dania na Euro 2020 / Euro 2021?

Polscy kibice na pewno nie mogą się już doczekać rozpoczęcia rywalizacji najlepszych piłkarzy podczas Mistrzostw Europy. Tym bardziej, że nie będą mieli problemu z obejrzeniem wszystkich meczy Euro 2020. Za transmisję odpowiada bowiem TVP. Mecze pojawią się na kanałach TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. Na stronie internetowej sportowego kanału będzie można też skorzystać z darmowego streamingu.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Rosja – Dania w LV BET

Jak wygląda bilans spotkań obu reprezentacji? Do tej pory piłkarze z Danii i Rosji (a wcześniej Związku Radzieckiego) spotkali się na boiskach 12 razy. Jedenaście z tych spotkań zakończyło się triumfem Rosjan. Duńczycy zaś wygrali tylko raz i raz zremisowali. Ostatni raz mecz odbył się w 2012 r. w Kopenhadze. Gospodarze przegrali 0:2.

To tylko historia, a typy bukmacherskie na mecz Rosja – Dania podczas Euro 2020 są zupełnie inne. Analitycy bukmacherscy i eksperci wskazują, że teraz faworytem spotkania zostaną piłkarze z wyspy (kurs 1.95). Bardziej prawdopodobny niż wygrana Rosjan (4.35) jest remis (3.35). W serwisie legalnego bukmachera LV BET dostaniesz na ten mecz prawie 300 rynków. Znajdź te, które Ciebie interesują i rozpocznij zabawę.

Zakłady bukmacherskie na mecz Rosja – Dania w LV BET

Obstawianie w LV BET jest dziecinnie proste. Wystarczy komputer lub telefon i będziesz miał dostęp do szerokiej oferty zakładów bukmacherskich na mecz Rosja – Dania na Euro 2020 / Euro 2021, ale też innych spotkań Mistrzostw Europy. Nie zapomnij skorzystać też z promocji i bonusów, a Twoje typy będą jeszcze łatwiejsze! Niezależnie od tego, czy skorzystasz z oferty zakładów długoterminowych czy live może, możesz mieć pewność, że znajdziesz możliwość obstawiania wszystkich spotkań i postawienie kuponu na swoich ulubieńców w LV BET!