Mecze Polaków na Euro 2020

Mecze Polaków na Euro 2020 / Euro 2021

Mimo przełożenia o rok najważniejszego turnieju piłki nożnej na Starym Kontynencie oficjalna nazwa pozostała niezmienna – Euro 2020 / Euro 2021. Polacy czekają na występ naszej reprezentacji. Mamy silny skład i najlepszego napastnika na świecie. Łatwo nie będzie, bo grupa nie należy do najłatwiejszych, a szczególnie jeden przeciwnik – Hiszpania. Ciekawie zapowiada się też spotkanie ze Szwecją. Chęć powrotu do reprezentacji zapowiedział Zlatan Ibrahimovic. Przeanalizuj możliwości Polaków i wytypuj swoich zwycięzców w LV BET!

Trzy mecze, trzech rywali. Jeden na własnym terenie – mecz z Hiszpanią odbędzie się w Sewilli. Pozostałe zaś Polacy zagrają w Sankt Petersburgu. Wsparcie rodaków będą mieli. Ale też niełatwych rywali, których muszą pokonać. Rok później niż planowali, ale cel tych spotkań się nie zmienił.

Polska – Słowacja

Będzie to pierwszy mecz biało-czerwonych podczas Euro 2020 / Euro 2021. Zawodnicy zagrają 14 czerwca 2020 r. o godzinie 18.00 w Sankt Petersburgu. Wydaje się, że z punktu widzenia Polaków jest to mecz najłatwiejszy do wygrania. Obie drużyny prezentują podobny poziom gry. Wbrew pozorom Słowacja dość dobrze radziła sobie podczas kwalifikacji. Typerzy jednak wskazują, że oprócz kilku znanych nazwisk. Mamy naprawdę zgraną drużynę a przede wszystkim najlepszego piłkarza świata – Roberta Lewandowskiego. Do rozgrywek jednak zostało jeszcze pół roku i w tym czasie może zdarzyć się dosłownie wszystko. Bilans? Na osiem dotychczas rozegranych meczy obu reprezentacji trzy wygrali Polacy, ale cztery Słowacy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Polska – Hiszpania

Drugi mecz w ramach Euro 2020 / Euro 2021 Polacy zagrają w Hiszpanii, a dokładniej na stadionie w Sewilli. 19 czerwca 2021 r. o godzinie 21.00 rozpocznie się spotkanie, które niezależnie od przebiegu, zapisze się w historii polskiej piłki nożnej.

Polska reprezentacja rozegra 11 mecz z Hiszpanią w swojej historii. Łatwo nie będzie, bo La Roja od początku rozgrywek typowana jest na zwycięzcę Mistrzostw Europy. Dotychczasowy bilans spotkań jest bardzo niekorzystny dla naszej drużyny – jedno zwycięstwo, jeden remis, osiem porażek i bilans goli 8-27 na niekorzyść Polaków. Polacy zwyciężyli z Hiszpanami tylko raz, aż w 1980 r. Wydaje się, że nawet bez tych informacji typerzy nie będą mieli problemu z postawieniem swoich kuponów w zakładach bukmacherskich LV BET.

Rok temu reprezentacja Hiszpanii była świetnym zespołem, najczęściej typowanym na faworyta Mistrzostw Europy 2020 / Euro 2021. Przez ten rok wiele zadziało się w hiszpańskiej piłce nożnej jednak nie ma co się łudzić, że poziom. Gry będzie niski. Biało-czerwoni będą musieli stoczyć prawdziwą batalię. Mimo to mało prawdopodobne jest, że powtórzą swój sukces sprzed 30. lat.

Polska – Szwecja

23 czerwca 2021 r. o godzinie 18.00 naprzeciw Polakom na stadion wyjdą Szwedzi. Nie będzie to pierwszy pojedynek obu reprezentacji, a 27. bilans jest dla biało-czerwonych niekorzystny: osiem zwycięstw, cztery remisy i 14 porażek. Biorąc pod uwagę bilans bramek obecnie również nie jest ciekawie: 56-37. Jest jednak pocieszenie – po raz ostatni biało-czerwoni z ekipą Trzech Koron wyszli razem na boisko 16 lat temu. Przez lata gry w piłkę nożną Szwedzi wyrobili swoją markę – profesjonalni, zgrani, trudni do przejścia. Słyną też z szybkich podań zakończonych atakiem. My również mamy silną drużynę z Robertem Lewandowskim na czele. Rok temu napisalibyśmy, że w Szwecji zaś nie ma zawodnika na jego poziomie. Teraz tej pewności nie ma, bo chęć powrotu do reprezentacji ogłosił Zlatan Ibrahimovic. Mimo wieku jest w świetnej formie i chce wesprzeć rodaków w meczach Euro 2020 / Euro 2021.

Szwedzi mocno nastawiają się na walkę w europejskich rozgrywkach. Do tej pory drużynie z północy eliminacje do turnieju Starego Kontynentu nie sprawiły większej trudności, a jedynym przegranym meczem był ten z Hiszpanami.

Mecze Polaków podczas Euro 2020 / Euro 2021 w LV BET

Każdy mecz Polaków rozgrywany podczas Euro 2020 / Euro 2021 będziesz mógł obstawiać w LV BET. Na własnym komputerze czy telefonie będziesz miał wybór ponad 200 rynków. To, jaki kupon postawisz zależy tylko od Ciebie! Typuj mecze Polaków, podnieś swoje emocje i wygrywaj!