Gala KSW 71

Gala KSW 71

KSW 71 będzie wspaniałym widowiskiem. Szykują się niecodzienne wydarzenia. Do klatki wejdzie debiutant Artur Szpilka i były mistrz wagi ciężkiej KSW Marcin „Różal” Różalski! Poznaj kartę walk KSW 71 i postaw swoje typy na MMA w LV BET!

Gala KSW 71

18 czerwca 2022 r. odbędzie się kolejna wielka gala KSW 71! Zawodnicy wystąpią w hali Arena Toruń. KSW 71 przyniesie długo wyczekiwany debiut. W oktagonie zobaczymy byłego pretendenta do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej – Artura Szpilkę. Zmierzy się on z Siergiejem Radczenką, który walczył raz w bokserskim ringu. 33-letni Polak ma bardzo bogatą historię występów. Walczył w zawodowym boksie. Stoczył 29 pojedynków, z których 24 wygrał. Jego przeciwnik zaś ma za sobą 15 zawodowych pojedynków, ale wygrał tylko 8 z nich. W zawodowym MMA stoczył zaś 2 pojedynki, z czego jeden wygrał.

Do walk powróci też Marcin Różalski. Nadal nie wiadomo jednak, kto będzie jego przeciwnikiem. Różal z MMA związany jest od 2011 r. W tym czasie sięgnął po pas mistrzowski wagi ciężkiej KSW. Podczas gali KSW 39: Colosseum w pięknym stylu znokautował Fernando Rodriguesa Jr. Po wygranej jednak zawiesił swoją karierę i zwakował tytuł. Ze sportem jednak się nie rozstał, bo występował w kickboxingu i na gołe pięści. Teraz wraca do klatki!

Podczas gali KSW 71 zaplanowano też pojedynek o pas mistrzowski wagi lekkiej. Stoczą go Marian Ziółkowski – Sebastian Rajewski. Borys Mańkowski zmierzy się natomiast z Brazylijczykiem Danielem Torresem.

Starcie, które otwiera kartę walk 18 czerwca, odbędzie się w limicie kategorii półciężkiej. Udział w niej wezmą Marc Doussis i Przemysław Dzwoniarek. Niemiec zadebiutował w KSW w grudniu ubiegłego roku. Walkę z Damianem Piwowarczykiem przegrał przez co zaliczył swoją pierwszą porażkę w karierze. Wcześniej zwyciężył 7 pojedynków. Przemysław Dzwoniarek zaś ma na swoim zawodowym koncie 5 nokautów oraz 2 poddania. Teraz zadebiutuje w KSW. Po raz pierwszy w klatce miał się pojawić podczas gali KSW 66 w Szczecinie. Na jego przeciwnika wybrano Wojciecha Janusza. Ostatecznie do pojedynku nie doszło, bo Dzwoniarek musiał wycofać się z rywalizacji na kilka dni przed walką. Doświadczenie w klatce ma, bo wcześniej walczył m.in. w Babilon MMA oraz Armia Fight Night. Jest też reprezentantem MMA Solo Team, mistrzem wojska polskiego w mieszanych sztukach walki oraz wicemistrzem Polski juniorów w zapasach w stylu wolnym.

Mieszane sztuki walki: karta walk KSW 71

Przed postawieniem typów bukmacherskich na galę KSW 71 warto sprawić kartę walk. To w niej znajdziesz wszystkie aktualne informacje na temat zawodników, którzy wystąpią w zbliżającym się wydarzeniu. Sprawdź, jak wygląda tym razem!

Karta walk gali KSW 71

Walka wieczoru | Main event 

Walka o pas kategorii lekkiej| KSW Lightweight Championship Bout 

  • 70,3 kg/155 lb: Marian Ziółkowski #C (24-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) vs Sebastian Rajewski #2 (12-6, 4 KO)

Karta główna | Main card 

  • 120,2 kg/265 lb: Marcin Różalski (7-4, 4 KO, 2 Sub) vs TBA
  • 70,3 kg/155 lb: Borys Mańkowski #1 (22-9-1, 3 KO, 8 Sub) vs Daniel Torres #1 FW (13-5, 1NC, 7 KO, 1 Sub)
  • 105 kg/231 lb: Artur Szpilka (0-0) vs Sergiej Radczenko (1-1, 1 KO)
  • 61,2 kg/135 lb: Jakub Wikłacz #1 (12-3-1, 9 Sub) vs Bruno Augusto dos Santos #3 (10-3, 1 KO, 5 Sub)
  • 120,2 kg/265 lb: Filip Stawowy (9-2, 8 KO) vs Michal Martínek (9-3, 6 KO)
  • 70,3 kg/155 lb: vs Donovan Desmae #5 (15-8, 7 KO, 4 Sub) vs Artur Sowiński (22-13 2NC, 8 KO, 7 Sub)
  • 93 kg/205 lb: Marc Doussis (7-1 1 NC, 5 KO, 2 Sub) vs Przemysław Dzwoniarek (3-1, 2 KO)

Konfrontacja Sztuk Walki

MMA, czyli mieszane sztuki walki, w Polsce jest najpopularniejszym sportem walki. Przyciąga kibiców i typerów. A co najważniejsze – najlepszych fighterów!  Wszystko dzięki KSW, organizacji, która wypromowała tę dyscyplinę i objęła opieką swoich zawodników. Obecnie KSW zrzesza 150 zawodników, w tym Philipa De Fries, Tomasza Narkun, Roberto Soldića czy Mariusza Pudzianowskiego. Każda organizowana gala jest wielkim wydarzeniem sportowym, a walki przebiegają na światowym poziomie.

Zakłady bukmacherskie na KSW 71 w LV BET

Artur Szpilka na gali KSW – ta informacja zaskoczyła niejednego kibica! Warto jednak pamiętać, że pięściarz ma na koncie sporo wygranych, a to oznacza, że idealnie wpisze się w KSW i zaprezentuje mistrzowski poziom umiejętności. Chcesz się o tym przekonać?  Oglądaj KSW! Pamiętaj, że wcześniej możesz skorzystać z zakładów bukmacherskich LV BET. Legalny bukmacher umożliwia obstawianie każdej walki, która odbędzie się podczas gali KSW 71. Sprawdź ofertę w serwisie internetowym lub aplikacji mobilnej tego bukmachera i postaw swoje typy bukmacherskie na MMA w LV BET!