Francja – Szwajcaria | 1/8 finału Euro 2020 / Euro 2021

Francja – Szwajcaria | 1/8 finału Euro 2020 / Euro 2021

Mistrzowie świata dosyć pewnie awansowali z grupy śmierci, dzięki czemu, w 1/8 finału mogą liczyć na teoretycznie prostszy mecz z reprezentacją Szwajcarii. Helweci awansowali do fazy pucharowej w gronie najlepszych drużyn z trzecich miejsc. Ciężko w zasadzie znaleźć argumenty, które pozwoliłyby wierzyć, że Szwajcaria zagrozi mistrzom świata. Duże imprezy potrafią jednak płatać niespodzianki. Mecz Francja – Szwajcaria odbędzie się już w poniedziałek 28 czerwca o godz. 21:00.

Francja na Euro 2021

Zajęcie pierwszego miejsca w grupie z Niemcami, Portugalią i Węgrami to najlepszy dowód na to, że Francuzi nieprzypadkowo są głównym faworytem do wygrania tego turnieju. Skromna wygrana 1-0 z Niemcami, dość niespodziewany remis z Węgrami (1-1) i remis z Portugalią (2-2). Ciężko jednak nie odnieść wrażenia, że Francuzi nawet nie wrzucili trzeciego biegu podczas rywalizacji w fazie grupowej, a mimo to, wygrali grupę. Świetną wiadomością dla Kogutów jest przebudzenie Karima Benzemy, który strzelił dwie bramki przeciwko Portugalii. Jego dobra dyspozycja może być kluczowa dla dalszych losów reprezentacji Francji na tym turnieju.

Szwajcaria na Euro 2021

Szwajcarzy rozpoczęli turniej od remisu z Walią, co było pierwszą niespodzianką tego turnieju. Helweci byli uważani za zdecydowanego faworyta w tym pojedynku. Następnie, lekcji futbolu Szwajcarom udzieliła rozpędzona reprezentacja Włoch, która wygrała spotkanie 3-0. Helweci zdołali wyszarpać awans w ostatnim meczu pokonując Turków. Dorobek czterech punktów z bilansem bramkowym 4:5 oznaczał trzecie miejsce w grupie. Rozstrzygnięcia w pozostałych grupach ułożyły się na korzyść Szwajcarii, która awansowała jako trzecia drużyna w klasyfikacji drużyn z trzecich miejsc.

Gdzie oglądać mecz Francja – Szwajcaria?

Spotkanie Francji ze Szwajcarią odbędzie się 28 czerwca. Gospodarzem tego meczu będzie Arena Națională w Bukareszcie. Spotkanie będziemy mogli obejrzeć w telewizji na kanałach TVP 1, TVP 4K oraz TVP Sport. Przed rozpoczęciem meczu dostępne będzie studio przedmeczowe, z którego będziemy mogli dowiedzieć się więcej na temat tego meczu i spodziewanego stylu gry obu zespołów. Widzowie będą mogli obejrzeć mecz Francja – Szwajcaria także za pośrednictwem transmisji online dostępnej na stronie TVP Sport. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 21:00.

Analizy i typy bukmacherskie na mecz Francja – Szwajcaria w LV BET

Francja jest murowanym faworytem do zwycięstwa w meczu ze Szwajcarią. Mistrzowie świata dysponują potężnym składem, który jest w stanie zawojować także Euro 2020. Podczas gdy inne zespoły w grupie F do samego końca musiały walczyć o awans, Francuzi dość łatwo zapewnili sobie wyjście z grupy śmierci. Czekamy jednak na to, aż mistrzowie świata wejdą na wyższy poziom. Być może nastąpi to już w meczu z Helwetami. Kursy bukmacherskie w LV BET prezentują się następująco: 1,57 na zwycięstwo Francji, 4,00 na remis oraz 6,75 na wygraną Szwajcarii.

Zakłady bukmacherskie na mecz Francja – Szwajcaria w LV BET

Wynik meczu Francja – Szwajcaria możesz wytypować w serwisie bukmacherskim LV BET. Bukmacher przygotował rozbudowaną ofertę zakładów, co pozwoli graczom na swobodne wytypowanie dowolnego aspektu gry. Obstawiając mecze 1/8 finału Euro 2020 możesz zapewnić sobie jeszcze większe emocje podczas oglądania spotkanie. Zakłady bukmacherskie na mecz Francja – Szwajcaria będzie można obstawiać w ofercie live.