EURO 2024 - Grupa F | LV BET Blog

GRUPA F – OPIS GRUPY NA EURO 2024

EURO 2024 - Grupa F | LV BET BlogGrupa F została uzupełniona przez reprezentację Gruzji, która jest już pewna awansu. Skutkiem tego, reprezentacja Gruzji zagra pierwsze w swojej historii, mistrzostwa Europy w piłce nożnej!

Ostatnia grupa na EURO 2024 zapowiada się całkiem ciekawie. Wszystko dlatego, że znajdą się tam ambitne reprezentacje, które mogą zaskoczyć. W grupie F znajdują się odpowiednio, reprezentacje Czech, Turcji, Portugalii i Gruzji. Jak więc widać, mamy całkiem ciekawą grupę, która zapewne będzie mieć swojego faworyta w postaci Portugalii, jednakże pozostałe drużyny będą z pewnością, walczyć jak równe z równym, o pozostałe miejsca dające awans do fazy finałowej.

W grupie F największe szanse na zwycięstwo ma Portugalia, która dysponuje bardzo silnym składem, zaczynając już od formacji ofensywnej, kończąc na pozycji bramkowej. Druga pod względem potencjału piłkarskiego, powinna być Turcja. Turcy posiadają bardzo ambitny zespół, który może i nie składa się z największych gwiazd europejskiej piłki nożnej, lecz są to bardzo ambitni piłkarze, którzy pozostawiają serce na boisku. Z kolei Czesi dysponują prawdopodobnie najmniejszym potencjałem piłkarskim, jednakże ich mecze również ogląda się bardzo ciekawie.

O ile dwa pierwsze miejsca w grupie F wydają się być oczywiste. O tyle trzecie miejsce dające awans, zapowiada się całkiem ciekawie.

Sprawdź najnowszy lvbet kod promocyjny i skorzystaj z naszej oferty powitalnej!

TERMINARZ MECZÓW GRUPY F PODCZAS EURO 2024

Ostatnia grupa rozpocznie najpóźniej swoje pierwsze zmagania w drodze do finałów EURO 2024. Pierwszy mecz rozpocznie się dopiero we wtorek i rozegra go Turcja, wraz ze zwycięzcą barażu w grupie C. Następny mecz odbędzie się tego samego dnia, pomiędzy Portugalią a Czechami. Poniżej cały terminarz:

  • Wtorek, 18 czerwca 2024 | Turcja – Gruzja(godzina 18:00, stadion Dortmund), Portugalia – Czechy (godzina 21:00, stadion Lipsk)
  • Sobota, 22 czerwca 2024 | Gruzja – Czechy (godzina 15:00, stadion Hamburg), Turcja – Portugalia (godzina 18:00, stadion Dortmund)
  • Środa, 26 czerwca 2024 | Czechy – Turcja (godzina 21:00, stadion Hamburg), Gruzja – Portugalia (godzina 21:00, stadion Gelsenkirchen)

MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE NOŻNEJ 2024 – GRUPA F – REPREZENTACJA CZECH

Reprezentację Czech na EURO 2024 poprowadzi 60 letni Ivan Hasek. Jest to doświadczony trener, który trenuje z reprezentacją Czech dopiero od stycznia 2024 roku. Skutkiem tego, Ivan Hasek ma przed sobą bardzo trudne zadanie i jednocześnie test. Musi udowodnić, że pod swoją wodzą, jest w stanie poznać i przygotować reprezentację w bardzo ekspresowym czasie.

Reprezentacja Czech stoi bramkarzami. Trzech najbardziej utytuowanych reprezentantów Czech, to właśnie bramkarze. Jest to Matej Kovar z Bayeru Leverkusen, Jindrich Stanek ze Slavi Praga, a także Vitezslav Jaros ze Sturmu Graz. Co ciekawe, kolejni piłkarze wyróżniający się w reprezentacji Czech to obrońcy. Skutkiem tego, Czesi dysponują dobrym składem defensywnym, jednak nie mają dobrych piłkarzy w pomocy i ofensywie. Może to odbić się na pozycji Czechów, szczególnie mając tak wymagającą grupę.

EURO 2024 – REPREZENTACJA TURCJI

Reprezentacja Turcji pod wodzą doświadczonego, włoskiego szkoleniowca, jakim jest Vincenzo Montella ma duże ambicje na EURO 2024. Turcy mają duże oczekiwania wobec swoich piłkarzy, którzy w ostatnich miesiącach pokazali, że są w stanie rywalizować z takimi potęgami jak Niemczy czy Chorwacja. Skutkiem tego, oczekiwania kibiców są bardzo duże, przed EURO 2024. Wydaje się, że drugie miejsce w grupie F, to plan minimum dla reprezentacji Turcji.

Jeśli chodzi o potencjał, jakim dysponuje reprezentacja Turcji, jest on całkiem spory. Wśród najbardziej znanych gwiazd reprezentacji Turcji, warto wymienić takie nazwiska jak Hakan Çalhanoğlu z Interu Mediolan, który zalicza bardzo dobry sezon. Dobrze na portugalskich boiskach sprawuje się także Orkun Kökçü, który gra w Benfice. Z kolei Kenan Yıldız, czyli cofnięty napastnik Juventusu, jest aktualnie jego gwiazdą.

Oprócz nich, Turcy posiadają jeszcze kilka mniej znanych nazwisk, które dopiero co zaczynają stawiać kroki w poważnej piłce europejskiej. EURO 2024 może dla nich okazać się zbawienne, jeśli tylko pokażą się z dobrej strony, będą mogli liczyć na zainteresowanie największych klubów europejskich.

EURO 2024 – REPREZENTACJA PORTUGALII

Reprezentacja Portugalii znów pokaże się na EURO, aby zajść w nim jak najdalej i pokazać Europie znów, że jest to bardzo licząca się reprezentacja, na tle innych. Selekcjonerem reprezentacji Portugalii jest Hiszpan, Roberto Martínez. Jest to uznany selekcjoner, który zajmuje się kadrą Portugalii od początku 2023 roku. Skutkiem tego, zdążył on zapoznać się ze swoim zespołem i wprowadzić w nim stosowne zmiany.

Jeśli chodzi o kadrę Portugalii, jest ona naszpikowana gwiazdami najwyższego formatu. Nazwiska takie jak Rafael Leão, czy Bernardo Silva mówią same za siebie. Reprezentacja Portugalii dysponuje nazwiskami, które grają w topowych klubach Premier League, La Liga, czy też Serie A. Skutkiem tego, jest to zlepek młodych i ambitnych gwiazd, które będą chciały pokazać się jak najlepiej na EURO 2024.

Warto przypomnieć, że podczas ostatniego EURO 2020, Portugalia uległa Belgii w zaledwie 1/8 finałów. Z kolei na Mistrzostwach Świata w 2002 roku, Portugalia nieoczekiwanie odpadła z ćwierćfinałów, z drużyną Maroko. Skutkiem tego, Portugalczycy będą szukać bardzo wysokiego miejsca, a ćwierćfinały są dla nich planem minimum. Jednak jak to zwykle bywa, o wszystkim zadecyduje los i drabinka, a także to, kto stanie naprzeciw mocnej w tym roku reprezentacji Portugalii.

EURO 2024 – REPREZENTACJA GRUZJI

Ostatnią drużyną, która dołączyła do grupy F, jest Gruzja. Reprezentacja Gruzji pierwszy raz zagra na EURO, dzięki czemu jest to historyczny awans, który da Gruzinom możliwość pokazania się, na tle europejskich drużyn piłkarskich.

Reprezentacja Gruzji nie dysponuje wielkim kapitałem piłkarskim. Niemniej jednak, 47 letni selekcjoner Willy Sagnol z Francji, będzie miał okazję wykazać się i będzie chciał zostawić po sobie i swojej drużynie, bardzo dobre wspomnienia.

Największą gwiazdą reprezentacji Gruzji jest Khvicha Kvaratskhelia, który jest lewym napastnikiem w Napoli. Wyróżniającą gwiazdą reprezentacji Gruzji jest także Giorgi Mamardashvili, który stoi między słupkami w Valencii.

TYPY BUKMACHERÓW I KURSY NA GRUPĘ F NA MISTRZOSTWACH EUROPY

W ofercie bukmachera LV BET znajdziemy już kursy na grupę F i jej konkretne spotkania. Przykładowo, możemy już obstawić mecz Portugalia – Czechy. Kurs na faworytów tego spotkania czyli Portugalię, wynosi 1.6. Należy jednak pamiętać, że Czesi dysponują bardzo sporym potencjałem w defensywie, więc kurs 1.85 na zakład „Poniżej 2.5 bramki” wydaje się być również ciekawym rozwiązaniem.

Oprócz tego, możemy obstawić już miejsca w grupie F. Zakłady długoterminowe na grupę F wyglądają całkiem ciekawie. Już teraz możemy obstawić, że to Portugalia wyjdzie z pierwszego miejsca w grupie F. Kurs na to wydarzenie to 1.45. Opcjonalnie, możemy obstawić także, że Turcja zajmie drugie miejsce w grupie F, po kursie 1.65.

Jeśli jednak uważamy, że to Portugalia wygra EURO 2024, bukmacher LV BET oferuje nam kurs 9 właśnie na takie zdarzenie.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE NA FAWORYTÓW GRUPY F W LV BET

W ofercie legalnego bukmachera LV BET znajdziemy wszystkie interesujące nas zakłady bukmacherskie na EURO 2024. Oferta jest bogata już teraz i stale rośnie. Do dyspozycji graczy dochodzą kolejne spotkania i kursy na nie. Już teraz możemy obstawić zwycięzców poszczególnych spotkań, liczbę bramek, liczbę rzutów rożnych, czy też liczbę fauli lub kartek.

Bukmacher LV BET oferuje nam także dostęp do zakładów specjalnych i zakładów długoterminowych. Skutkiem tego, możemy obstawić zwycięzcę EURO 2024, czy też poszczególne drużyny, które będą zajmować konkretne miejsca, w swoich grupach.

Pamiętaj, że legalny bukmacher LV BET oferuje dostęp do wielu ciekawych bonusów i promocji na EURO 2024!