EURO 2024 - Grupa C | LV BET Blog

GRUPA C – OPIS GRUPY NA EURO 2024

EURO 2024 - Grupa C | LV BET BlogGrupa C na Euro 2024 zapowiada się całkiem ciekawie. W tej grupie znajdziemy bowiem takie drużyny jak Słowenia, Dania, Anglia i Serbia. Oczywiście, faworytem tej drużyny jest bez wątpienia Anglia, która dała się poznać z bardzo dobrej strony już podczas ostatnich Mistrzostw Europy, czy też Mistrzostw Świata, które rozgrywane były zaledwie dwa lata temu w Katarze.

Głównym rywalem w grupie C dla Anglików będzie bez wątpienia Dania, która prezentuje bardzo skuteczny futbol, jednak oprócz niej, chrapkę na drugie miejsce będzie mieć także Serbia i Słowenia, które z pewnością powalczą jako równe drużyny o trzecie miejsce.

Patrząc na wszystkie trzy drużyny (wyłączając Anglię), grupa C może przynieść nam zupełnie nieoczekiwane i nieoczywiste wyniki, a także miejsca poszczególnych zespołów w grupie. Dzięki temu, emocje w grupie C zapowiadają się wyjątkowo dobrze, dla wszystkich kibiców piłkarskich.

Warto dodać, że eliminacje euro 2024 dla wszystkich reprezentacji z grupy C przeszły bardzo pomyślnie. Oznacza to, że wszystkie reprezentacje w grupie C, można uznać za konkurencyjne.

TERMINARZ MECZÓW GRUPY C PODCZAS EURO 2024

Grupa C została rozlokowana w bardzo korzystny dla niej sposób. Skutkiem tego, wszystkie pary będą rozgrywać mecze tego samego dnia, dokładnie znając swoją sytuację w tabeli. Mecze grupy C odbywać będą się następująco:

  • Niedziela, 16 czerwca 2024: Słowenia – Dania (godzina 18:00, stadion Stuttgart), Serbia – Anglia (godzina 21:00, stadion Gelsenkirchen)
  • Czwartek, 20 czerwca 2024: Słowenia – Serbia (godzina 15:00, stadion Monachium), Dania – Anglia (godzina 18:00, stadion Frankfurt)
  • Wtorek, 25 czerwca 2024: Anglia – Słowenia (godzina 21:00, stadion Kolonia), Dania – Serbia (godzina 21:00, stadion Monachium)

EURO 2024 – GRUPA C – REPREZENTACJA SŁOWENII

Reprezentację Słowenii prowadzi 62 letni Matjaz Kek. Jest on selekcjonerem od 2018 roku, dzięki czemu bardzo dobrze zna reprezentantów, którzy zasilają jego kadrę. Słowenia nie posiada wielkich gwiazd futbolu w swoich szeregach.

Pomimo tego, na czele reprezentacji stoi niezawodny Jan Oblak, który będzie bronił dostępu do bramki Słowenii. Z wyróżniających się postaci w reprezentacji Słowenii jest Benjamin Sesko, który ma bardzo dobry sezonie w RB Lipsku.

Patrząc na to, jakim składem dysponuje Matjaz Kek, bardzo trudno jest stawiać reprezentację Słowenii w roli faworyta. Co więcej, może okazać się, że to właśnie Słowenia odpadnie już w fazie grupowej podczas Euro 2024.

Sprawdź najnowszy lvbet kod promocyjny i skorzystaj z naszej oferty powitalnej!

EURO 2024 – GRUPA C – REPREZENTACJA DANII

Reprezentacja Danii prowadzona jest przez 51 letniego Kasper Hjulmand. Duńczyk prowadzi reprezentację od 2020 roku, dzięki czemu również zna dobrze kadrę, którą ma do dyspozycji od 4 lat.

W składzie reprezentacji Danii znajdziemy kilku ciekawych graczy, którzy na co dzień, rozgrywają mecze w topowych klubach europejskich.

Mowa tutaj o takich piłkarzach jak Andreas Christensen, który jest bardzo dobrze znany kibicom piłkarskim z Barcelony. Wyróżniającą się postacią jest także Mathias Jensen z Brentford, a także Jonas Wild z niemieckiego Wolfsburgu.

Dania posiada całkiem sporą liczbę doświadczonych piłkarzy, którzy mogą zrobić różnicę na boisku i zapewnić Danii nawet i drugie miejsce w tabeli grupy C.

EURO 2024 – GRUPA C – REPREZENTACJA ANGLII

Reprezentację Anglii od 2016 roku prowadzi nieprzerwanie Gareth Southgate. 52 letni Anglik sprawdza się całkiem dobrze na posadzie selekcjonera reprezentacji Anglii, skutkiem czego jest po dzień dzisiejszy, darzony sporym kredytem zaufania wśród kibiców.

Niestety, ani za jego kadencji, ani przed rozpoczęciem przez niego pracy jako selekcjoner, Anglia nie miała okazji zdobyć pucharu mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Skutkiem tego, Gareth Southgate i jego drużyna staną przed kolejną szansą na to, aby zmienić ten stan rzeczy. Wszystko dlatego, że reprezentacja Anglii posiada wielu wspaniałych zawodników, na swoich pozycjach.

Na dzień dzisiejszy, największą wartością dodatnią dla Anglików wydaje się być Jude Bellingham, który świetnie wpasował się do składu Realu Madryt. Anglik wręcz dominuje w każdym spotkaniu ligi Hiszpańskiej, dlatego jest odbierany jako gracz, który może okazać się rewelacją na Euro 2024.

Oprócz niego, w bardzo dobrej dyspozycji jest Phil Foden, który ciągnie niejednokrotnie zespół Manchesteru City. Z kolei Bukayo Saka rozgrywa fenomenalny sezon w Arsenalu.

Jako ciekawostka warto dodać, że Anglia będzie dysponować w tym roku jednym z najmocniejszych potęg w ofensywie, jeśli chodzi o wszystkie zespoły na Euro 2024. Dlatego też, kurs na wygranie Euro 2024 przez Anglię to zaledwie 4.5 (kurs na równi z wygraną Euro 2024 przez Francję).

EURO 2024 – GRUPA C – REPREZENTACJA SERBII

Trenerem reprezentacji Serbii jest Dragan Stojkovic, który jest związany z nią od 2021 roku. Wbrew pozorom, na dzień dzisiejszy reprezentacja Serbii posiada kilku zawodników, którzy mogą odmienić jej losy na EURO 2024. Wszystko dzięki dobrej formie konkretnych zawodników, którzy w swoich klubach stanowią kluczowy fundament.

Wśród takich zawodników jest bez wątpienia Dušan Vlahović, który odpowiada za ofensywę Juventusu, dając jej naprawdę wiele dobrego. Kolejnym zawodnikiem jest Sergej Milinković-Savić, który co prawda przeszedł do Saudyjskiego Al-Hilal, lecz zapewne otrzyma powołanie na EURO 2024.

Podobnie jak Aleksandar Mitrovic, który stał się jego klubowym kolegą.

TYPY BUKMACHERÓW I KURSY NA GRUPĘ C NA MISTRZOSTWACH EUROPY

Jeśli chodzi o typy bukmacherów na grupę C, są one dość proste. Faworytem grupy jest oczywiście Anglia, która zapewne zajmie pierwsze miejsce w tabeli grupy C. Kursy na to nie są jeszcze znane, jednak powinny pojawić się już niedługo.

Jeśli chodzi o pierwsze mecze tabeli C i kursy na konkretne starcia, to warto spojrzeć na pierwszy mecz Słowenii z Danią. Są to bowiem zespoły, które nie atakują zbyt dużo i skupiają się na kontroli środka boiska, a także szyków obronnych. Skutkiem tego, obstawienie zakładu poniżej 2.5 bramki po kursie 1.8, wydaje się być na to spotkanie bardzo rozsądnym rozwiązaniem.

Z kolei w meczu Serbia – Francja bardzo trudno jest się doszukiwać niespodzianki. Anglia po kursie 1.52 wydaje się być całkiem rozsądnym rozwiązaniem. Jeśli jednak kurs jest dla nas za niski, możemy postawić kombinację, czyli Anglia wygra + over 1.5 bramki, po bardzo atrakcyjnym kursie, na poziomie 1.80.

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE NA FAWORYTÓW GRUPY C W LV B

Legalny bukmacher LV BET w swojej ofercie posiada kursy na wszystkie spotkania z grupy C, podczas EURO 2024. W ofercie dostępne są zakłady bukmacherskie na zwycięzcę bądź remis, zakłady na over bądź under bramkowy, czy też na to, że obie drużyny strzelą.

Dodatkowo, możemy skorzystać z oferty zakładów na konkretne wydarzenia piłkarzy obu zespołów. Dzięki temu, możemy obstawić dokładnego strzelca bramki, czy też wytypować zawodnika, który otrzyma żółtą kartkę.

Na każdy mecz EURO 2024 bukmacher LV BET przygotował nam minimum 190 kombinacji zakładów. Dzięki temu, każdy z nas znajdzie to, czego oczekuje. W całej dostępnej ofercie zakładów, warto zwrócić uwagę na zakłady specjalne i długoterminowe. Cechują się one zdecydowanie większymi kursami od wszystkich innych zakładów, dostępnych na LV BET.