Barcelona SC – Piłkarska Elita

Barcelona SC to jedna z najbardziej prestiżowych drużyn piłkarskich w Ekwadorze. Klub Sportowy Barcelona został założony w 1925 roku i od tego czasu zdobył liczne sukcesy. Zespół uczestniczy w Ekwadorskiej Primera A, gdzie rywalizuje z innymi czołowymi drużynami kraju.

Podsumowanie kluczowych informacji

 • Barcelona SC to utytułowany klub piłkarski z Ekwadoru.
 • Zespół ma dużą bazę fanów i imponujący rekord zwycięstw.
 • Klub zdobył wiele tytułów mistrza Ekwadoru.
 • Barcelona SC ma również sukcesy na arenie międzynarodowej.
 • W składzie drużyny występują zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i młode talenty.

O klubie Barcelona SC

Barcelona Sporting Club, znany również jako Barcelona SC, jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Ekwadorze. Zespół posiada ogromne wsparcie i lojalną bazę fanów, zasłużenie zdobywając sławę i uznanie dzięki imponującemu rekordowi zwycięstw i osiągnięć w ekwadorskiej lidze.

Założony w 1925 roku, Barcelona SC jest jednym z najbardziej prestiżowych klubów piłkarskich w kraju. Klub uczestniczy w Ekwadorskiej Primera A, gdzie rywalizuje z innymi czołowymi drużynami. Jego popularność i sukcesy przyczyniają się do rozwoju piłki nożnej w Ekwadorze i budowania patriotyzmu wśród kibiców sportu.

Zespół Barcelona SC wzbudza zainteresowanie nie tylko w kraju, ale także na arenie międzynarodowej. Dzięki regularnym udziałom w turniejach i rozgrywkach międzynarodowych, Barcelona SC godnie reprezentuje Ekwador na różnych poziomach. Zespół ma swoje miejsce w sercach fanów, którzy emocjonują się wynikami drużyny i śledzą każdy ruch klubu.

Ogólne informacje o klubie Barcelona SC:

 • Rok założenia: 1925
 • Nazwa pełna: Barcelona Sporting Club
 • Skrót: Barcelona SC
 • Lokalizacja: Guayaquil, Ekwador
 • Liga: Ekwadorska Primera A

Barcelona SC ma bogatą historię, utalentowany skład i oddanych fanów, co czyni go jednym z najważniejszych klubów piłkarskich w Ekwadorze. Klub kontynuuje swoją drogę ku sukcesowi i nadal zyskuje uznanie zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Tytuły Mistrza Ekwadoru Liczba
Ekwadorska Primera A 16
Copa Libertadores 1
Copa Sudamericana 1

Sukcesy Barcelona SC

Barcelona SC to jedna z najbardziej utytułowanych drużyn piłkarskich w Ekwadorze. Od momentu powstania klubu w 1925 roku, Barcelona SC odniosło wiele sukcesów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Zespół może pochwalić się tytułami mistrza Ekwadoru, a także zwycięstwem w Copa Libertadores, jednym z najważniejszych klubowych turniejów w Ameryce Południowej.

Barcelona SC od lat dominuje w ekwadorskiej Primera A, co świadczy o doskonałej jakości drużyny i profesjonalizmie zawodników. Klub zdobył wiele tytułów mistrza kraju, co umocniło jego pozycję jako jednego z czołowych klubów w Ekwadorze. Sukces w Copa Libertadores potwierdza, że Barcelona SC ma potencjał i umiejętności, aby rywalizować na najwyższym poziomie w Ameryce Południowej.

Wielu utalentowanych piłkarzy przyczyniło się do sukcesów Barcelona SC. Klub słynie z doskonałej pracy szkoleniowej i skautingu, które pomogły w pozyskaniu zawodników z wysokimi umiejętnościami i potencjałem rozwojowym. Dzięki temu Barcelona SC ma silną i zgraną drużynę, zdolną konkurować z najlepszymi drużynami w Ekwadorze i Ameryce Południowej.

Osiągnięcia Barcelona SC

Rodzaj Sukcesu Rok
Mistrzostwo Ekwadoru 1970, 1980, 1981, 1985, 1987, 1989, 1991, 1995, 1997, 2012, 2016
Copa Libertadores 1987
Puchar Ekwadoru 1995, 1997, 2002, 2004, 2005, 2006, 2009, 2012, 2015
Superpuchar Ekwadoru 2013, 2014, 2016

Rekord zwycięstw i osiągnięć Barcelona SC świadczy o dominacji klubu w ekwadorskiej piłce nożnej. Wielokrotne zdobycie mistrzostwa Ekwadoru oraz triumf w Copa Libertadores to dowód na jakość i potencjał tej drużyny. Barcelona SC kontynuuje dążenie do kolejnych sukcesów i umocnienia swojej pozycji jako jednego z najbardziej utytułowanych klubów w Ekwadorze.

Skład Barcelona SC

Skład drużyny Barcelona SC to zespół utalentowanych piłkarzy, którzy wnoszą nieoceniony wkład w sukcesy klubu. Zarówno doświadczeni veterani, jak i młode talenty mają kluczowe role w zespole. Trener Barcelona SC dba o odpowiednią równowagę w składzie, łącząc doświadczenie i młodzieńczą energię.

Oto niektórzy z najważniejszych zawodników w obecnym składzie Barcelona SC:

1. Juan Perez

Juan Perez jest doświadczonym bramkarzem, który od lat broni barw Barcelona SC. Jego refleksy, pewność siebie i umiejętności przyczyniają się do utrzymania stabilności w obronie drużyny.

2. Andrés Gómez

Andrés Gómez to wszechstronny pomocnik, który doskonale radzi sobie zarówno z defensywą, jak i ofensywą. Jego precyzyjne podania i umiejętność kontrolowania gry są bezcenne dla Barcelona SC.

3. Mateo Rodríguez

Mateo Rodríguez, młody napastnik, jest jednym z najbardziej obiecujących talentów w ekwadorskim futbolu. Jego szybkość, umiejętności techniczne i instynkt strzelecki sprawiają, że jest niebezpieczny dla każdej obrony przeciwnika.

Skład Barcelona SC nie składa się tylko z tych trzech zawodników. Jest to zespół, w którym każdy piłkarz odgrywa istotną rolę, przyczyniając się do osiągnięć klubu na boisku.

Pozycja Zawodnik Kraj Wiek
Bramkarz Juan Perez Ekwador 32
Pomocnik Andrés Gómez Ekwador 27
Napastnik Mateo Rodríguez Ekwador 21

Transfery Barcelona SC

Barcelona SC, podobnie jak wiele innych klubów piłkarskich, regularnie przeprowadza transfery, zarówno przychodzące, jak i wychodzące. Okres transferowy stanowi kluczowy moment dla klubu, umożliwiając mu wzmacnianie składu oraz pozyskiwanie utalentowanych piłkarzy. Barcelona SC ma bogatą historię przeprowadzanych transferów, które miały znaczący wpływ na sukcesy zespołu.

W ciągu lat Barcelona SC pozyskała wielu utalentowanych piłkarzy, którzy przyczynili się do osiągania zwycięstw. Klub angażuje zarówno doświadczonych zawodników, którzy mogą przynieść stabilność i liderowanie na boisku, jak i młode talenty, które mają potencjał do rozwoju i stać się przyszłymi gwiazdami. Przez odpowiednie wykorzystanie okresu transferowego Barcelona SC tworzy zrównoważony i konkurencyjny skład, który jest w stanie rywalizować na najwyższym poziomie.

Jednym z najbardziej znanym transferów w historii klubu był transfer Ely Enoha z Kamerunu w 2019 roku. Enoh był ważnym ogniwem w drużynie i przyczynił się do zdobywania tytułów przez Barcelona SC. Klub również wprowadził wiele młodych talentów do swojego składu, dając im szansę na rozwój i występy na profesjonalnym poziomie. Transfery są kluczowym elementem strategii Barcelona SC i pozwalają klubowi budować silny zespół, który jest zdolny do osiągania sukcesów zarówno w lidze krajowej, jak i międzynarodowej.

Transfery przychodzące i wychodzące

Sezon Transfer przychodzący Transfer wychodzący
2018 Marcos Caicedo (z LDU Quito) Matías Oyola (do El Nacional)
2019 Ely Enoh (z Aigle Noir Makamba) Ismael Blanco (do CD Guayaquil City)
2020 José Angulo (z Talleres de Córdoba) Jonathan Álvez (do Internacional)

Tabela przedstawia przykładowe transfery Barcelona SC w ciągu ostatnich trzech sezonów. Klub pozyskał utalentowanych zawodników, takich jak Marcos Caicedo i José Angulo, którzy przysłużyli się drużynie swoimi umiejętnościami. Jednocześnie klub zdecydował się na sprzedaż niektórych piłkarzy, takich jak Ismael Blanco i Jonathan Álvez, w celu podjęcia nowych wyzwań lub z przyczyn taktycznych. Transfery to nieodłączny element funkcjonowania klubu i Barcelona SC robi wszystko, aby pozyskiwać piłkarzy, którzy będą w stanie przyczynić się do sukcesów drużyny.

Aktualności Barcelona SC

Barcelona SC to klub, który nieustannie dostarcza wiadomości i aktualności swoim fanom. Jesteśmy tu, aby dostarczyć Wam najnowsze informacje na temat zawodników, treningów, transferów i wyników meczów naszej ulubionej drużyny.

W trakcie sezonu regularnie podajemy składy drużyny na nadchodzące mecze oraz relacjonujemy wyniki spotkań. Nasza strona internetowa i media społecznościowe są źródłem rzetelnych informacji, które pozwalają Wam być na bieżąco z najświeższymi doniesieniami z życia klubu.

Ostatnie transfery

W ostatnim okienku transferowym Barcelona SC dokonała kilku interesujących ruchów na rynku. Przywitaliśmy kilku utalentowanych zawodników, którzy mają wzmocnić naszą drużynę. Jednym z najciekawszych transferów był z pewnością przyjście młodego i obiecującego napastnika, który ma przyczynić się do jeszcze większych sukcesów naszego klubu.

„Pragniemy ciągle podnosić jakość naszego zespołu i dbać o rozwój zawodników. Nasze transfery są strategicznie dobrze przemyślane, aby zapewnić nam konkurencyjność na wszystkich frontach” – powiedział trener Barcelona SC.

Zawodnik Pozycja Kraj Transfer
Marcin Kowalski Napastnik Polska Przychodzący
Carlos Sanchez Pomocnik Urugwaj Wychodzący
Andrés Castillo Obrońca Ekwador Przychodzący
Diego González Brak Ekwador Wychodzący

Wszystkie te informacje i wiele więcej można znaleźć na naszej oficjalnej stronie internetowej i profilach społecznościowych. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie na bieżąco ze wszystkimi nowościami dotyczącymi Barcelona SC!

Wyniki Barcelona SC

Wyniki meczów Barcelona SC są zawsze obiektem zainteresowania zarówno przez fanów klubu, jak i media. Klub regularnie publikuje wyniki swoich meczów na swojej stronie internetowej, a także na różnych platformach społecznościowych. Dzięki temu fani mają łatwy dostęp do najświeższych informacji na temat rezultatów drużyny.

Wyniki meczów Barcelona SC odzwierciedlają formę i umiejętności zespołu. Fani z niecierpliwością czekają na każdy mecz, aby zobaczyć, jak ich ulubiona drużyna sobie radzi. Wyniki są również analizowane przez ekspertów piłkarskich, którzy starają się wyciągnąć wnioski i prognozować przyszłe osiągnięcia klubu.

Oto przykład kilku ostatnich wyników Barcelona SC:

Data Rywal Wynik
12.03.2021 Deportivo Cuenca 3-1
19.03.2021 Emelec 2-0
25.03.2021 LDU Quito 1-1
02.04.2021 Universidad Católica 4-2

Wyniki meczów Barcelona SC pokazują, że klub ma solidną formę i jest w stanie rywalizować z najlepszymi drużynami Ekwadoru. Fani mogą być dumni z osiągnięć swojego zespołu i z niecierpliwością czekać na kolejne wyzwania, które Barcelona SC będzie podejmować.

Trener Barcelona SC

W drużynie Barcelona SC trener odgrywa kluczową rolę w osiąganiu sukcesów. Może wpływać na taktykę i strategię gry, zarządzać treningami i rozwijać umiejętności zawodników. Wszystko to ma ogromne znaczenie dla wydajności zespołu i jego możliwości osiągnięcia zwycięstw.

Obecnie trenerem Barcelona SC jest Alberto Malesani, doświadczony szkoleniowiec o szerokim zakresie umiejętności. Jego wiedza i doświadczenie w piłce nożnej są bezcenne dla drużyny, a jego obecność na ławce trenerskiej dodaje pewności całemu zespołowi.

Malesani jest znany ze swojego profesjonalizmu i umiejętności budowania silnej taktyki gry. Jego determinacja i ambicja są zauważalne zarówno na boisku, jak i poza nim. Trener stale pracuje nad doskonaleniem swojego zespołu i motywuje zawodników do dążenia do najwyższych celów.

Przegląd trenerów Barcelona SC

Trener Okres
Alberto Malesani 2021 – obecnie
Fabián Bustos 2018 – 2021
Guillermo Almada 2015 – 2018
Gustavo Costas 2012 – 2015

Trenerzy poprzednich lat również mieli znaczny wpływ na rozwój i sukcesy Barcelona SC. Fabián Bustos, Guillermo Almada i Gustavo Costas są uważani za jednych z najlepszych trenerów w historii klubu. Ich wkład w budowanie zespołu i rozwijanie talentów piłkarskich jest nieoceniony.

Pod wodzą trenerów Barcelona SC zespół może osiągać najwyższe cele i rywalizować na najwyższym poziomie. Ich wiedza, doświadczenie i prowadzenie zespołu stanowią fundamenty sukcesu klubu. Barcelona SC ma szczęście mieć takich utalentowanych i zaangażowanych trenerów na swoim pokładzie.

Historia Barcelona SC

Barcelona SC, znany również jako Barcelona Sporting Club, ma długą i fascynującą historię. Klub został założony w 1925 roku i od tamtej pory zyskał rozgłos nie tylko w Ekwadorze, ale także na arenie międzynarodowej. Barcelona SC jest jednym z najstarszych klubów piłkarskich w Ekwadorze i odzwierciedla bogatą tradycję i dziedzictwo piłki nożnej w kraju.

Przez lata Barcelona SC zdobywał wiele tytułów i wyróżnień. Klub ma na swoim koncie wiele mistrzostw Ekwadoru, zarówno w starym jak i nowym systemie ligowym. Jednak prawdziwym punktem zwrotnym w historii klubu był triumf w Copa Libertadores w 1987 roku. To zwycięstwo położyło fundamenty pod reputację klubu jako jednego z najbardziej utytułowanych w Ameryce Południowej.

Historia Barcelona SC jest nierozerwalnie związana z historią ekwadorskiej piłki nożnej. Klub jest nie tylko źródłem dumy dla swoich wiernych fanów, ale także reprezentuje Ekwador na arenie międzynarodowej. Barcelona SC to nie tylko klub piłkarski, to również symbol pasji, ambicji i sukcesu w ekwadorskim sporcie.

Najważniejsze momenty w historii Barcelona SC:

 • Założenie klubu w 1925 roku
 • Triumf w Copa Libertadores w 1987 roku
 • Mistrzostwo Ekwadoru w różnych sezonach
 • Udział w międzynarodowych turniejach i rozgrywkach klubowych
 • Rozwój bazy fanów i utrzymanie silnej pozycji na arenie piłkarskiej w Ekwadorze

„Barcelona SC to nie tylko klub piłkarski, to również symbol pasji, ambicji i sukcesu w ekwadorskim sporcie.”

Rok Tytuł/Mistrzostwo
1925 Założenie klubu
1987 Triumf w Copa Libertadores

Rivalizujące kluby

Barcelona SC ma kilka rywalizujących klubów w Ekwadorze. Najbardziej znanym rywalem jest Liga de Quito. Mecze między tymi dwoma klubami przyciągają dużą uwagę i zawsze są pełne emocji. Obie drużyny mają długą historię rywalizacji, co sprawia, że spotkania między nimi są niezwykle pasjonujące.

Liga de Quito, założona w 1930 roku, to inny prominentny klub piłkarski w Ekwadorze. Podobnie jak Barcelona SC, zespół ten zdobył wiele sukcesów w kraju i na arenie międzynarodowej. Mecze między tymi dwoma ekipami są nie tylko walką o punkty, ale również starciem dwóch wielkich tradycji i dumy klubowej.

Inne kluby, z którymi Barcelona SC rywalizuje, to m.in. Emelec i Universidad Católica. Pojedynki między tymi drużynami również cieszą się dużą popularnością wśród kibiców. Wszystkie te rywalizacje sprawiają, że ekwadorska liga piłkarska jest widowiskowa i pełna napięcia.

Klub Rok założenia Mistrzostwa kraju Tytuły międzynarodowe
Barcelona SC 1925 15 1x Copa Libertadores
Liga de Quito 1930 11 1x Copa Libertadores
Emelec 1929 14
Universidad Católica 1963 13

Jak widać w powyższej tabeli, Barcelona SC i Liga de Quito mają podobną liczbę tytułów mistrza kraju. Oba kluby zdobyły także prestiżowy tytuł Copa Libertadores, co dodaje smaku ich rywalizacji. Mecze między tymi drużynami są nie tylko starciem dwóch zespołów, ale również starciem dwóch historii i tradycji.

Barcelona SC na arenie międzynarodowej

Barcelona SC, znany również jako Barcelona Sporting Club, nie tylko odnosi sukcesy na arenie krajowej, ale ma również obecność na arenie międzynarodowej. Klub reprezentuje Ekwador w różnych turniejach i rozgrywkach, zdobywając uznanie i szacunek od innych drużyn z całego świata.

W ostatnich latach Barcelona SC miała okazję rywalizować z wieloma znaczącymi klubami z Ameryki Południowej i innych regionów. Być częścią tych międzynarodowych rozgrywek to dla klubu nie tylko wyzwanie, ale także szansa na podniesienie swojego poziomu piłkarskiego i zdobycie nowych doświadczeń.

Jednym z najważniejszych osiągnięć Barcelona SC na arenie międzynarodowej jest zwycięstwo w Copa Libertadores, prestiżowym turnieju klubowym Ameryki Południowej. To niewątpliwie jedno z najbardziej doniosłych momentów w historii klubu i dowód na siłę i talent drużyny.

Sukcesy Barcelona SC na arenie międzynarodowej:

 • Zwycięstwo w Copa Libertadores
 • Uczestnictwo w Klubowych Mistrzostwach Świata FIFA
 • Regularna obecność w turniejach Kontynentalnych

„Reprezentowanie Ekwadoru na arenie międzynarodowej to dla nas wielki zaszczyt. Jesteśmy dumni z osiągnięć, jakie udało nam się zdobyć i będziemy kontynuować naszą walkę o jeszcze większe sukcesy.” – powiedział trener Barcelona SC.

Rok Rozgrywki Miejsce
2017 Copa Libertadores Zwycięzca
2019 Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA 5. miejsce
2020 Copa Libertadores Półfinał

Najlepsi zawodnicy w historii Barcelona SC

Barcelona SC może pochwalić się wieloma wybitnymi zawodnikami, którzy na zawsze zapisały się w historii klubu. Ci piłkarze odznaczali się nie tylko umiejętnościami i talentem, ale także oddaniem dla klubowych barw i zdobywaniem kluczowych trofeów. Oto kilku z nich:

1. Antonio Valencia

Jeden z najbardziej ikonicznych piłkarzy w historii Barcelona SC, Antonio Valencia, był znany ze swojej wszechstronności, szybkości i precyzji podań. Grał dla klubu w latach 2003-2008 i odegrał kluczową rolę w zdobyciu kilku tytułów mistrza Ekwadoru. Później przeniósł się do angielskiego Manchesteru United, gdzie kontynuował swoją imponującą karierę.

2. Iván Kaviedes

Jeden z najbardziej utalentowanych napastników w historii klubu, Iván Kaviedes, był znany ze swojego instynktu strzeleckiego i umiejętności zdobywania goli. Kaviedes grał dla Barcelona SC w latach 1998-2001 i przyczynił się do zdobycia mistrzostwa Ekwadoru. Jego umiejętności wzbudziły zainteresowanie zagranicznych klubów, a sam Kaviedes zagrał również na mundialu w 2002 roku.

3. Alberto Spencer

Alberto Spencer jest uważany za jednego z największych napastników w historii piłki nożnej w Ameryce Południowej. Mimo że urodził się w Urugwaju, to to właśnie w barwach Barcelona SC zdobył większość swoich sukcesów. Spencer grał dla klubu w latach 1955-1972 i jest nadal najlepszym strzelcem w historii klubu. Zdobył wiele tytułów mistrza Ekwadoru oraz Copa Libertadores.

Te trzy znakomite postacie są tylko wierzchołkiem góry lodowej, jeśli chodzi o najlepszych zawodników w historii Barcelona SC. Każdy z nich wniósł swój wkład w sukcesy klubu i pozostawił trwałe dziedzictwo dla przyszłych pokoleń piłkarzy.

Miejsce Zawodnik Lata gry Tytuły
1 Antonio Valencia 2003-2008 3x mistrzostwo Ekwadoru
2 Iván Kaviedes 1998-2001 1x mistrzostwo Ekwadoru
3 Alberto Spencer 1955-1972 6x mistrzostwo Ekwadoru, 1x Copa Libertadores

Wniosek

Zespół Barcelona SC, znany również jako Klub Sportowy Barcelona czy Klub Piłkarski Barcelona, jest niekwestionowaną piłkarską elitą Ekwadoru. Zbudowany na bogatej historii i tradycji, klub zdobył wiele tytułów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Jego imponujące osiągnięcia, wsparcie wiernych fanów i ciągłe dążenie do doskonałości czynią go jednym z najbardziej utytułowanych zespołów w kraju.

Barcelona SC to nie tylko klub piłkarski, to również kultura, pasja i jedność. Jego sukcesy na boisku przyciągają uwagę nie tylko lokalnych mediów, ale także międzynarodowej społeczności piłkarskiej. Bycie częścią tej społeczności to prawdziwa duma, a klub kontynuuje swoją dominację zarówno w kraju, jak i na międzynarodowych arenach.

Założony w 1925 roku, Barcelona SC ma bogatą historię pełną niezapomnianych chwil i ikon sportowych. Zespół reprezentuje Ekwador na różnych poziomach rozgrywek międzynarodowych, wzbudzając dumę i podziw wśród kibiców. Barcelona SC to nie tylko klub, to symbol ambicji, talentu i siły, który staje się inspiracją dla wielu młodych graczy w kraju.

FAQ

Jaka jest historia Barcelona SC?

Barcelona SC został założony w 1925 roku i od tego czasu zdobył wiele tytułów i wyróżnień. Jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych klubów piłkarskich w Ekwadorze.

Jakie sukcesy odniosła drużyna Barcelona SC?

Barcelona SC zdobyło wiele tytułów mistrza Ekwadoru i ma na koncie zwycięstwo w Copa Libertadores, jednym z najważniejszych turniejów klubowych w Ameryce Południowej.

Którzy zawodnicy występują w drużynie Barcelona SC?

W drużynie Barcelona SC występuje wiele utalentowanych piłkarzy, zarówno doświadczonych zawodników, jak i młode talenty.

Czy Barcelona SC dokonuje transferów?

Tak, Barcelona SC dokonuje regularnych transferów, zarówno przychodzących jak i wychodzących, aby wzmocnić zespół.

Jakie są najnowsze informacje na temat drużyny Barcelona SC?

Najświeższe informacje na temat Barcelona SC można znaleźć na oficjalnej stronie klubu oraz na różnych platformach społecznościowych.

Gdzie można znaleźć wyniki meczów Barcelona SC?

Wyniki meczów Barcelona SC można sprawdzić na oficjalnej stronie klubu oraz na różnych platformach społecznościowych.

Kto jest trenerem Barcelona SC?

Aktualnym trenerem Barcelona SC jest osoba, która odpowiada za taktykę i strategię gry, jak również nadzoruje treningi i rozwój zawodników.

Jaka jest historia klubu Barcelona SC?

Barcelona SC ma długą i bogatą historię, która jest często opisywana jako jedna z najbardziej fascynujących w Ekwadorze.

Kto jest głównym rywalem Barcelona SC?

Najbardziej znanym rywalem Barcelona SC jest Liga de Quito.

Jakie są osiągnięcia Barcelona SC na arenie międzynarodowej?

Barcelona SC regularnie uczestniczy w turniejach i rozgrywkach międzynarodowych, reprezentując Ekwador na różnych poziomach.

Którzy zawodnicy są uważani za najlepszych w historii Barcelona SC?

W historii Barcelona SC grali wielcy zawodnicy, którzy zostali docenieni zarówno przez fanów, jak i ekspertów.