Live
2 połowa
|
67'
Portuguesa Acarigua FC
Zamora FC Barinas
2
2
0
0
2
3
1P
0
2
R
0
2
Wszystko
Rynki główne
Suma
Handicap
Drużyna 1
Drużyna 2
Wynik i suma
Dokładny wynik
Zwycięzca meczu
Portuguesa Acarigua FC
26.00
Remis
7.50
Zamora FC Barinas
1.05
Obie drużyny strzelą gola
Tak
1.92
Nie
1.72
Strzeli 3. bramkę
Portuguesa Acarigua FC
2.22
Zamora FC Barinas
4.20
Bez goli
2.37
Pozostała część meczu (Aktualny wynik: 0-2)
Portuguesa Acarigua FC
2.40
Remis
1.95
Zamora FC Barinas
5.40
Podwójna szansa
Portuguesa Acarigua FC lub remis
6.50
Portuguesa Acarigua FC lub Zamora FC Barinas
1.05
Liczba goli
Powyżej (3.5)
3.30
Poniżej (3.5)
1.25
Pokaż więcej (8)
2.53.54
Azjatycka liczba goli
Powyżej (3.25)
2.85
Poniżej (3.25)
1.38
Pokaż więcej (6)
2.753.253.75
Liczba goli 3-drogowo (regulaminowy czas)
Powyżej (3.0)
3.55
Dokładnie (3.0)
2.45
Poniżej (3.0)
2.37
Powyżej (4.0)
10.00
Dokładnie (4.0)
4.65
Poniżej (4.0)
1.25
Dokładna liczba goli (przedział)
2 lub 3
1.25
4 do 6
3.30
7 lub więcej
150.00
Dokładna liczba goli
2
2.35
3
2.42
4
4.65
5
13.00
6+
37.00
Liczba Goli Parzysta/Nieparzysta
Parzyste
1.65
Nieparzyste
2.12
Handicap
Portuguesa Acarigua FC (2.0)
1.35
Zamora FC Barinas (-2.0)
2.70
Pokaż więcej (8)
122.5
Handicap (3-drogowy)
Portuguesa Acarigua FC (2.0)
2.42
Remis Zamora FC Barinas (-2.0)
1.98
Zamora FC Barinas (-2.0)
4.90
Portuguesa Acarigua FC (1.0)
7.00
Remis Zamora FC Barinas (-1.0)
3.25
Zamora FC Barinas (-1.0)
1.50
Handicap Azjatycki
Portuguesa Acarigua FC (1.75)
1.85
Zamora FC Barinas (-1.75)
1.75
Pokaż więcej (8)
0.751.752.25
Portuguesa Acarigua FC - Suma goli
Powyżej (1.0)
3.90
Poniżej (1.0)
1.18
Pokaż więcej (6)
0.511.5
Portuguesa Acarigua FC - Azjatycka suma goli
Powyżej (1.25)
4.70
Poniżej (1.25)
1.11
Pokaż więcej (6)
0.751.251.75
Portuguesa Acarigua FC - Dokładna liczba goli
0 lub 1
1.10
2 lub 3
5.80
4 do 6
100.00
7 lub więcej
300.00
Zamora FC Barinas - Suma goli
Powyżej (2.5)
3.05
Poniżej (2.5)
1.30
Zamora FC Barinas - Azjatycka suma goli
Powyżej (2.75)
4.05
Poniżej (2.75)
1.16
Zamora FC Barinas - Dokładna liczba goli
2 lub 3
1.02
4 do 6
14.00
7 lub więcej
300.00
Wynik i liczba bramek w meczu 2.5
Portuguesa Acarigua FC i Powyżej 2.5
26.00
Remis i Powyżej 2.5
7.50
Zamora FC Barinas i Powyżej 2.5
1.77
Zamora FC Barinas i Poniżej 2.5
2.35
(Portuguesa Acarigua FC lub remis) i powyżej 2.5 goli
6.75
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 2.5
1.72
Drużyna 1 lub Drużyna 2 i Poniżej 2.5
2.35
(Zamora FC Barinas lub remis) i powyżej 2.5 goli
1.57
(Zamora FC Barinas lub remis) i poniżej 2.5 goli
2.35
Wynik i liczba bramek w meczu 3.5
Portuguesa Acarigua FC i Powyżej 3.5
26.00
Remis i powyżej 3.5
7.50
Zamora FC Barinas i Powyżej 3.5
5.50
Zamora FC Barinas i Poniżej 3.5
1.25
(Portuguesa Acarigua FC lub remis) i powyżej 3.5 goli
6.75
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 3.5
4.85
Drużyna 1 lub Drużyna 2 i Poniżej 3.5
1.25
(Zamora FC Barinas lub remis) i powyżej 3.5 goli
3.75
(Zamora FC Barinas lub remis) i poniżej 3.5 goli
1.25
Wynik i obie drużyny strzelą
Portuguesa Acarigua FC i Tak
26.00
Remis i Tak
7.50
Zamora FC Barinas i Tak
2.42
Zamora FC Barinas i Nie
1.75
Podwójna szansa i obie drużyny strzelą
(Portuguesa Acarigua FC lub remis) i tak
6.75
(Portuguesa Acarigua FC lub Zamora FC Barinas) i tak
2.07
(Portuguesa Acarigua FC lub Zamora FC Barinas) i nie
1.75
(Zamora FC Barinas lub remis) i tak
1.85
Zamora FC Barinas or Draw And No
1.75
Dokładny wynik
0-2
2.35
0-3
6.25
0-4
29.00
0-5
200.00
1-2
3.40
1-3
8.75
1-4
44.00
2-2
10.00
2-3
26.00
2-4
130.00
3-2
34.00
3-3
100.00
4-2
160.00
SponsorPolski
Jesteśmy legalnym bukmacherem i posiadamy zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Licencja z 13 maja 2016 roku nr PS4.6831.9.2016.EQK
Betslip
Singiel
Twój kupon jest pusty. Kliknij na kurs aby dodać zakład.