Pomoc

Jeśli masz pytanie, potrzebujesz porady albo masz dla nas jakąś sugestię, wybierz jedną z najwygodniejszych dla Ciebie opcji: Czat, formularz kontaktowy lub e-mail. Wierzymy, że zakłady sportowe sprawiają przyjemność i dostarczają rozrywki ale pamiętaj żeby grać odpowiedzialnie!Nasi Eksperci z przyjemnością odpowiedzą na każdy czat oraz email przez całą dobę, pod adresem: [email protected]

Formularz kontaktowy

Uzupełnij wymagane pole

Uzupełnij wymagane pole

Uzupełnij wymagane pole

Uzupełnij wymagane pole

Podaj wynik:

Uzupełnij wymagane pole

Błąd wysyłania

Czat na żywo

Odbieramy czat średnio w mniej niż 10 sekund.
Czekamy na Twoje zgłoszenie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Wypełniając wszystkie pola, również opcjonalne, ułatwisz nam i przyspieszysz odpowiedź na Twoje pytanie. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać twój problem.

Kontakt na Czacie prowadzimy w formie nieformalnej, staramy się tworzyć przy tym więź z użytkownikami naszej strony. Używamy zwrotów na "Ty", odchodzimy od formalnego podziału Klient-konsultant, umożliwiamy swobodę konwersacji. Zatem pisz śmiało! Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Faq

Co daje mi szybka rejestracja?

arrow-down

​W ciągu 1 minuty możesz zostać naszym Nowym Graczem! Śmiało skorzystaj z dostępnych metod płatności i dokonaj pierwszego depozytu. Na koncie tymczasowym możesz grać do osiągnięcia określonego limitu stawek, nie ma możliwości dokonania wypłaty. Sprawdź Regulamin § 5.

Jak długo konto może być tymczasowe? Kiedy muszę dokonać pełnej rejestracji?

arrow-down

Konto tymczasowe jest ważne 30 dni, po upływie tego czasu zostaje zawieszone, aby móc w pełni z niego skorzystać należy dokonać pełnej rejestracji. Ograniczenia konta tymczasowego to brak możliwości wypłat oraz określony limit stawek postawionych zakładów - 8.000 PLN, jeśli ją przekroczysz, dalsza gra nie będzie możliwa do momentu ukończenia pełnej rejestracji i weryfikacji przesłanych dokumentów.

Czy posiadając konto tymczasowe mogę skorzystać z bonusów?

arrow-down

​Niestety większość promocji jest wyłączona dla konta tymczasowego. Jeżeli chcesz bez ograniczeń korzystać z całej naszej oferty, wybierz pełną rejestrację.

Przełożone lub opóźnione wydarzenie. Jak rozliczony będzie zakład?

arrow-down

W takich przypadkach, zakład zostanie rozliczony jako anulowany, gdy gra nie zostanie rozpoczęta po upływie odpowiedniej ilości godzin od planowanego czasu rozpoczęcia wydarzenia (Zasady są opisane w Regulaminie specjalnym dla każdej dyscypliny sportowej).

Jak mogę złożyć reklamację?

arrow-down

Reklamację można złożyć zgodnie z postanowieniami części VIII Regulaminu Zakładów Sportowych, poprzez wypełnienie formularza reklamacyjnego i przesłaniu go do nas pocztą na adres Spółka LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3 40-384 Katowice, bądź na [email protected]. WAŻNE: Reklamacja musi być podpisana własnoręcznie.

Czy serwis jest licencjonowany?

arrow-down

Jesteśmy legalnym bukmacherem i posiadamy zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Licencja o numerze DAG11.6831.4.2022 została wydana dnia 13.05.2022r.

Dlaczego moja wypłata została anulowana?

arrow-down

Jeżeli Twoja wypłata została anulowana, zawsze wysyłamy wiadomość z wyjaśnieniem powodu anulacji na skrzynkę mailową gracza. Zachęcamy do sprawdzania swojego maila. Jeśli korzystałeś z promocji, prawdopodobnie nie wykonałeś wymaganego obrotu. W przypadku kiedy wpłacony został tylko depozyt, wymagany obrót to minimum 50% wpłaconej kwoty. W przypadku dalszych pytań wystarczy skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta poprzez czat na żywo dostępny 24/7 lub mailowo na adres [email protected].​

W jaki sposób mogę zmienić numer rachunku bankowego, na który będą wypłacane pieniądze?

arrow-down

W celu zmiany rachunku bankowego przypisanego do konta Gracza należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta za pomocą Czatu na żywo lub mailowo na adres [email protected]. ​

Kiedy moje konto zostanie zweryfikowane?

arrow-down

Zazwyczaj weryfikacja konta trwa do 30 minut. Jeśli jednak zdjęcie dokumentu nie spełnia wymagań zawartych w Regulaminie z pewnością otrzymasz informację mailową w tej sprawie.​

W jaki sposób mogę użyć bonus z mnożnikiem?

arrow-down

​Aby wnieść zakład bonusowy, pod listą selekcji znajduje się suwak/opcja “Użyj bonusu” którą należy zaznaczyć (przesunąć) na prawą stronę.
W momencie kiedy bonus będzie aktywny, opis “Postaw zakład” zmieni się na “Postaw zakład bonusowy”.

Prosimy pamiętać, iż użycie bonusu z mnożnikiem będzie możliwe tylko przy zakładach KOMBI składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie minimalnym kuponu 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

Jest poniedziałek, a na Twoim saldzie pojawiły się dodatkowe środki?

arrow-down

Możliwe, że jeden z Twoich kuponów, postawionych w poprzednim tygodniu, spełnił wymagania naszej promocji Bezpieczny kupon 4+, sprawdź TUTAJ warunki. Jeśli jednak masz wątpliwości, skontaktuj się z nami na czacie lub mailowo.​

Twoja przeglądarka nie jest wspierana

prosimy o zmianę przeglądarki na jedną z poniższych:

Player