Live
2 połowa
|
46'
Varbergs BoIS FC
Helsingborgs IF
0
1
0
0
2
0
1P
0
0
R
0
0
Wszystko
Rynki główne
Suma
Handicap
Drużyna 1
Drużyna 2
Wynik i suma
Dokładny wynik
Zwycięzca meczu
Varbergs BoIS FC
2.32
Remis
2.45
Helsingborgs IF
4.15
Obie drużyny strzelą gola
Tak
3.70
Nie
1.25
Strzeli 1. bramkę
Varbergs BoIS FC
2.05
Helsingborgs IF
3.15
Bez goli
3.50
Pozostała część meczu (Aktualny wynik: 0-0)
Varbergs BoIS FC
2.32
Remis
2.45
Helsingborgs IF
4.20
Remis = zwrot
Varbergs BoIS FC
1.45
Helsingborgs IF
2.55
Podwójna szansa
Varbergs BoIS FC lub remis
1.20
Varbergs BoIS FC lub Helsingborgs IF
1.50
Helsingborgs IF lub remis
1.57
Liczba goli
Powyżej (2.0)
3.90
Poniżej (2.0)
1.20
Pokaż więcej (12)
0.523
Azjatycka liczba goli
Powyżej (1.75)
2.80
Poniżej (1.75)
1.38
Pokaż więcej (8)
0.751.752.25
Liczba goli 3-drogowo (regulaminowy czas)
Powyżej (1.0)
2.37
Dokładnie (1.0)
2.65
Poniżej (1.0)
3.50
Powyżej (2.0)
5.60
Dokładnie (2.0)
3.75
Poniżej (2.0)
1.55
Dokładna liczba goli (przedział)
0 lub 1
1.55
2 lub 3
2.50
4 do 6
14.00
7 lub więcej
300.00
Dokładna liczba goli
0
3.35
1
2.55
2
3.60
3
7.25
4
19.00
5
61.00
6+
190.00
Liczba Goli Parzysta/Nieparzysta
Parzyste
1.75
Nieparzyste
1.95
Handicap
Varbergs BoIS FC (-0.5)
2.22
Helsingborgs IF (0.5)
1.57
Pokaż więcej (10)
-1.5-0.50.5
Handicap (3-drogowy)
Varbergs BoIS FC (-1.0)
5.55
Remis Helsingborgs IF (1.0)
3.35
Helsingborgs IF (1.0)
1.57
Handicap Azjatycki
Varbergs BoIS FC (-0.25)
1.85
Helsingborgs IF (0.25)
1.80
Pokaż więcej (10)
-1.25-0.250.75
Varbergs BoIS FC - Suma goli
Powyżej (1.0)
2.70
Poniżej (1.0)
1.38
Pokaż więcej (6)
0.511.5
Varbergs BoIS FC - Azjatycka suma goli
Powyżej (1.25)
3.45
Poniżej (1.25)
1.25
Pokaż więcej (6)
0.751.251.75
Varbergs BoIS FC - Dokładna liczba goli
0 lub 1
1.20
2 lub 3
4.00
4 do 6
46.00
7 lub więcej
300.00
Helsingborgs IF - Suma goli
Powyżej (1.0)
5.15
Poniżej (1.0)
1.12
Pokaż więcej (6)
0.511.5
Helsingborgs IF - Azjatycka suma goli
Powyżej (0.75)
2.80
Poniżej (0.75)
1.35
Powyżej (1.25)
5.80
Poniżej (1.25)
1.09
Helsingborgs IF - Dokładna liczba goli
0 lub 1
1.07
2 lub 3
7.25
4 do 6
190.00
7 lub więcej
300.00
Wynik i liczba bramek w meczu 1.5
Varbergs BoIS FC i Powyżej 1.5
4.50
Varbergs BoIS FC i Poniżej 1.5
3.80
Remis i Powyżej 1.5
6.75
Remis i Poniżej 1.5
3.35
Helsingborgs IF i Powyżej 1.5
9.50
Helsingborgs IF i Poniżej 1.5
5.70
(Varbergs BoIS FC lub remis) i powyżej 1.5 goli
2.85
(Varbergs BoIS FC lub remis) i poniżej 1.5 goli
1.95
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 1.5
3.25
Drużyna 1 lub Drużyna 2 i Poniżej 1.5
2.55
(Helsingborgs IF lub remis) i powyżej 1.5 goli
4.20
(Helsingborgs IF lub remis) i poniżej 1.5 goli
2.30
Wynik i liczba bramek w meczu 2.5
Varbergs BoIS FC i Powyżej 2.5
8.25
Varbergs BoIS FC i Poniżej 2.5
2.95
Remis i Powyżej 2.5
56.00
Remis i Poniżej 2.5
2.45
Helsingborgs IF i Powyżej 2.5
17.00
Helsingborgs IF i Poniżej 2.5
4.90
(Varbergs BoIS FC lub remis) i powyżej 2.5 goli
7.25
(Varbergs BoIS FC lub remis) i poniżej 2.5 goli
1.42
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 2.5
5.80
Drużyna 1 lub Drużyna 2 i Poniżej 2.5
1.92
(Helsingborgs IF lub remis) i powyżej 2.5 goli
13.00
(Helsingborgs IF lub remis) i poniżej 2.5 goli
1.72
Wynik i liczba bramek w meczu 3.5
Varbergs BoIS FC i Powyżej 3.5
26.00
Varbergs BoIS FC i Poniżej 3.5
2.42
Remis i powyżej 3.5
56.00
Remis i Poniżej 3.5
2.45
Helsingborgs IF i Powyżej 3.5
70.00
Helsingborgs IF i Poniżej 3.5
4.15
(Varbergs BoIS FC lub remis) i powyżej 3.5 goli
19.00
(Varbergs BoIS FC lub remis) i poniżej 3.5 goli
1.28
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 3.5
21.00
Drużyna 1 lub Drużyna 2 i Poniżej 3.5
1.60
(Helsingborgs IF lub remis) i powyżej 3.5 goli
32.00
(Helsingborgs IF lub remis) i poniżej 3.5 goli
1.62
Wynik i obie drużyny strzelą
Varbergs BoIS FC i Tak
12.00
Varbergs BoIS FC i Nie
2.70
Remis i Tak
6.75
Remis i Nie
3.35
Helsingborgs IF i Tak
19.00
Helsingborgs IF i Nie
4.75
Podwójna szansa i obie drużyny strzelą
(Varbergs BoIS FC lub remis) i tak
3.70
(Drużyna 1 lub remis) i nie
1.57
(Varbergs BoIS FC lub Helsingborgs IF) i tak
5.90
(Varbergs BoIS FC lub Helsingborgs IF) i nie
1.67
(Helsingborgs IF lub remis) i tak
4.20
Helsingborgs IF or Draw And No
2.10
Dokładny wynik
0-0
3.35
0-1
5.70
0-2
17.00
0-3
81.00
1-0
3.80
1-1
6.75
1-2
21.00
1-3
96.00
2-0
8.25
2-1
15.00
2-2
46.00
2-3
200.00
3-0
26.00
3-1
44.00
3-2
150.00
4-0
96.00
4-1
180.00
SponsorPolski
Jesteśmy legalnym bukmacherem i posiadamy zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Licencja z 13 maja 2016 roku nr PS4.6831.9.2016.EQK
Betslip
Singiel
Twój kupon jest pusty. Kliknij na kurs aby dodać zakład.