CSA Steaua Bukareszt
Jutro
08:00
FC Metaloglobus Bucuresti
Kurs
Bet Builder
Wszystko
Rynki główne
Suma
Handicap
1. Połowa
2. połowa
Połowa/Koniec meczu
Drużyna 1
Drużyna 2
Wynik i suma
Bramki
Kombinowane
Zakłady specjalne
Interwały
Dokładny wynik
Zwycięzca meczu
CSA Steaua Bukareszt
2.07
Remis
3.65
FC Metaloglobus Bucuresti
2.95
Obie drużyny strzelą gola
Tak
1.67
Nie
2.07
Podwójna szansa
CSA Steaua Bukareszt lub remis
1.35
CSA Steaua Bukareszt lub FC Metaloglobus Bucuresti
1.25
FC Metaloglobus Bucuresti lub remis
1.67
Liczba goli
Powyżej (2.5)
1.70
Poniżej (2.5)
1.95
Pokaż więcej (10)
1.52.53.5
Azjatycka liczba goli
Powyżej (2.75)
1.95
Poniżej (2.75)
1.75
Pokaż więcej (10)
1.752.753.75
Dokładna liczba goli (przedział)
0 lub 1
3.55
2 lub 3
1.95
4 do 6
2.95
7 lub więcej
26.00
Dokładna liczba goli
Bez goli
13.00
Dokładnie 1
4.75
Dokładnie 2
3.55
Dokładnie 3
3.65
Dokładnie 4
4.90
Dokładnie 5
8.50
Dokładnie 6 lub więcej
11.00
Dokładnie 1 gol w meczu
Tak
4.75
Nie
1.15
Dokładnie 2 gole w meczu
Tak
3.55
Nie
1.25
Dokładnie 3 gole w meczu
Tak
3.85
Nie
1.22
Dokładnie 4 gole w meczu
Tak
4.90
Nie
1.14
Handicap
CSA Steaua Bukareszt (-0.5)
2.00
FC Metaloglobus Bucuresti (0.5)
1.65
Pokaż więcej (10)
-1.5-0.50.5
Handicap (3-drogowy)
CSA Steaua Bukareszt (-1.0)
3.60
Remis FC Metaloglobus Bucuresti (1.0)
4.00
FC Metaloglobus Bucuresti (1.0)
1.67
Handicap Azjatycki
CSA Steaua Bukareszt (-0.25)
1.75
FC Metaloglobus Bucuresti (0.25)
1.88
Pokaż więcej (10)
-1.25-0.250.75
1. Połowa - Liczba goli
Powyżej (1.0)
1.70
Poniżej (1.0)
2.05
Pokaż więcej (6)
0.511.5
1. Połowa - Azjatycka liczba goli
Powyżej (1.25)
2.12
Poniżej (1.25)
1.65
Pokaż więcej (6)
0.751.251.75
1. Połowa - Wynik
CSA Steaua Bukareszt
2.60
Remis
2.27
FC Metaloglobus Bucuresti
3.70
1. Połowa - Obie drużyny strzelą gola
Tak
4.00
Nie
1.20
1. Połowa - Handicap
CSA Steaua Bukareszt (-0.5)
2.55
FC Metaloglobus Bucuresti (0.5)
1.45
Pokaż więcej (8)
-0.50.51
1. Połowa - Handicap azjatycki
CSA Steaua Bukareszt (-0.25)
2.05
FC Metaloglobus Bucuresti (0.25)
1.65
Pokaż więcej (8)
-0.750.250.75
1. Połowa - CSA Steaua Bukareszt liczba goli
Powyżej (1.0)
3.50
Poniżej (1.0)
1.25
Pokaż więcej (6)
0.511.5
1. Połowa - FC Metaloglobus Bucuresti liczba goli
Powyżej (0.5)
2.20
Poniżej (0.5)
1.60
Powyżej (1.0)
5.35
Poniżej (1.0)
1.12
1. Połowa - Dokładna liczba goli
0
3.00
1
2.22
2
3.25
3
6.75
4+
14.00
1. Połowa - Podwójna szansa
CSA Steaua Bukareszt lub remis
1.22
CSA Steaua Bukareszt lub FC Metaloglobus Bucuresti
1.55
FC Metaloglobus Bucuresti lub remis
1.42
Gol w 1. połowie
Tak
1.33
Nie
3.00
CSA Steaua Bukareszt strzeli gola w 1. połowie
Tak
1.80
Nie
1.85
FC Metaloglobus Bucuresti strzeli gola w 1. połowie
Tak
2.15
Nie
1.60
1. Połowa - Wynik i obie drużyny strzelą
CSA Steaua Bukareszt i Tak
7.00
CSA Steaua Bukareszt i Nie
2.20
Remis i Tak
4.05
Remis i Nie
2.80
FC Metaloglobus Bucuresti i Tak
9.00
FC Metaloglobus Bucuresti i Nie
2.85
2. Połowa - Liczba goli
Powyżej (2.0)
3.15
Poniżej (2.0)
1.30
Pokaż więcej (14)
0.523.5
2. połowa - Wynik
CSA Steaua Bukareszt
2.47
Remis
2.60
FC Metaloglobus Bucuresti
3.45
2. Połowa - Handicap
CSA Steaua Bukareszt (0.0)
1.60
FC Metaloglobus Bucuresti (0.0)
2.20
CSA Steaua Bukareszt (-1.0)
4.55
FC Metaloglobus Bucuresti (1.0)
1.16
2. Połowa - Handicap 3-drogowy
CSA Steaua Bukareszt (0.0)
2.37
Remis FC Metaloglobus Bucuresti (0.0)
2.50
FC Metaloglobus Bucuresti (0.0)
3.30
2. Połowa - Podwójna szansa
CSA Steaua Bukareszt lub remis
1.28
CSA Steaua Bukareszt lub FC Metaloglobus Bucuresti
1.45
FC Metaloglobus Bucuresti lub remis
1.47
Gol w 2. połowie
Tak
1.20
Nie
4.00
2. Połowa - Wynik i obie drużyny strzelą
CSA Steaua Bukareszt i Tak
5.60
CSA Steaua Bukareszt i Nie
2.32
Remis i Tak
3.75
Remis i Nie
3.85
FC Metaloglobus Bucuresti i Tak
7.00
FC Metaloglobus Bucuresti i Nie
2.95
1. Połowa lub zwycięzca meczu
CSA Steaua Bukareszt
1.75
Remis
1.80
FC Metaloglobus Bucuresti
2.45
Do przerwy/Koniec meczu
CSA Steaua Bukareszt/CSA Steaua Bukareszt
2.90
CSA Steaua Bukareszt/Remis
12.00
CSA Steaua Bukareszt/FC Metaloglobus Bucuresti
26.00
Remis/CSA Steaua Bukareszt
4.80
Remis/Remis
5.00
Remis/FC Metaloglobus Bucuresti
6.50
FC Metaloglobus Bucuresti/CSA Steaua Bukareszt
21.00
FC Metaloglobus Bucuresti/Remis
13.00
FC Metaloglobus Bucuresti/FC Metaloglobus Bucuresti
4.60
CSA Steaua Bukareszt - Suma goli
Powyżej (1.5)
1.95
Poniżej (1.5)
1.72
Pokaż więcej (10)
0.51.52.5
CSA Steaua Bukareszt - Azjatycka suma goli
Powyżej (1.75)
2.25
Poniżej (1.75)
1.52
Pokaż więcej (10)
0.751.752.75
CSA Steaua Bukareszt wygra do zera
Tak
3.65
Nie
1.25
CSA Steaua Bukareszt strzeli gola
Tak
1.20
Nie
3.90
CSA Steaua Bukareszt wygra jednym golem lub zremisuje
Tak
1.85
Nie
1.60
CSA Steaua Bukareszt wygra dwoma lub trzema golami
Tak
4.15
Nie
1.18
CSA Steaua Bukareszt wygra przynajmniej jedną połowę
Tak
1.55
Nie
2.20
CSA Steaua Bukareszt strzeli w obu połowach
Tak
2.95
Nie
1.35
CSA Steaua Bukareszt Wygra 1. połowę, ale nie wygra meczu
Tak
8.00
Nie
1.04
FC Metaloglobus Bucuresti - Suma goli
Powyżej (1.5)
2.50
Poniżej (1.5)
1.45
Pokaż więcej (8)
0.51.52
FC Metaloglobus Bucuresti - Azjatycka suma goli
Powyżej (1.75)
3.10
Poniżej (1.75)
1.28
Pokaż więcej (8)
0.751.752.25
FC Metaloglobus Bucuresti wygra do zera
Tak
5.10
Nie
1.13
FC Metaloglobus Bucuresti strzeli gola
Tak
1.33
Nie
3.00
FC Metaloglobus Bucuresti wygra jednym golem lub zremisuje
Tak
2.15
Nie
1.62
FC Metaloglobus Bucuresti wygra dwoma lub trzema golami
Tak
6.25
Nie
1.08
FC Metaloglobus Bucuresti wygra przynajmniej jedną połowę
Tak
2.07
Nie
1.67
FC Metaloglobus Bucuresti strzeli w obu połowach
Tak
4.00
Nie
1.20
FC Metaloglobus Bucuresti Wygra 1. połowę, ale nie wygra meczu
Tak
5.90
Nie
1.01
Wynik i liczba bramek w meczu 1.5
CSA Steaua Bukareszt i Powyżej 1.5
2.55
CSA Steaua Bukareszt i Poniżej 1.5
8.00
Remis i Powyżej 1.5
4.40
Remis i Poniżej 1.5
13.00
FC Metaloglobus Bucuresti i Powyżej 1.5
3.80
FC Metaloglobus Bucuresti i Poniżej 1.5
9.25
(CSA Steaua Bukareszt lub remis) i powyżej 1.5 goli
1.72
(CSA Steaua Bukareszt lub remis) i poniżej 1.5 goli
5.50
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 1.5
1.60
Drużyna 1 lub Drużyna 2 i Poniżej 1.5
4.75
(FC Metaloglobus Bucuresti lub remis) i powyżej 1.5 goli
2.20
(FC Metaloglobus Bucuresti lub remis) i poniżej 1.5 goli
6.00
Wynik i liczba bramek w meczu 2.5
CSA Steaua Bukareszt i Powyżej 2.5
3.15
CSA Steaua Bukareszt i Poniżej 2.5
4.85
Remis i Powyżej 2.5
11.00
Remis i Poniżej 2.5
4.80
FC Metaloglobus Bucuresti i Powyżej 2.5
4.70
FC Metaloglobus Bucuresti i Poniżej 2.5
6.50
(CSA Steaua Bukareszt lub remis) i powyżej 2.5 goli
2.55
(CSA Steaua Bukareszt lub remis) i poniżej 2.5 goli
2.60
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 2.5
1.98
Drużyna 1 lub Drużyna 2 i Poniżej 2.5
2.95
(FC Metaloglobus Bucuresti lub remis) i powyżej 2.5 goli
3.45
(FC Metaloglobus Bucuresti lub remis) i poniżej 2.5 goli
2.95
Wynik i liczba bramek w meczu 3.5
CSA Steaua Bukareszt i Powyżej 3.5
5.60
CSA Steaua Bukareszt i Poniżej 3.5
2.95
Remis i powyżej 3.5
11.00
Remis i Poniżej 3.5
4.80
FC Metaloglobus Bucuresti i Powyżej 3.5
9.00
FC Metaloglobus Bucuresti i Poniżej 3.5
3.85
(CSA Steaua Bukareszt lub remis) i powyżej 3.5 goli
3.95
(CSA Steaua Bukareszt lub remis) i poniżej 3.5 goli
1.95
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 3.5
3.65
Drużyna 1 lub Drużyna 2 i Poniżej 3.5
1.77
(FC Metaloglobus Bucuresti lub remis) i powyżej 3.5 goli
5.30
(FC Metaloglobus Bucuresti lub remis) i poniżej 3.5 goli
2.30
Wynik i liczba bramek w meczu 4.5
CSA Steaua Bukareszt i Powyżej 4.5
9.25
CSA Steaua Bukareszt i Poniżej 4.5
2.45
Remis i Powyżej 4.5
51.00
Remis i Poniżej 4.5
3.75
FC Metaloglobus Bucuresti i Powyżej 4.5
15.00
FC Metaloglobus Bucuresti i Poniżej 4.5
3.35
(CSA Steaua Bukareszt lub remis) i powyżej 4.5 goli
8.00
(CSA Steaua Bukareszt lub remis) i poniżej 4.5 goli
1.57
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 4.5
6.00
Drużyna 1 lub Drużyna 2 i Poniżej 4.5
1.52
(FC Metaloglobus Bucuresti lub remis) i powyżej 4.5 goli
12.00
(FC Metaloglobus Bucuresti lub remis) i poniżej 4.5 goli
1.90
Wynik i obie drużyny strzelą
CSA Steaua Bukareszt i Tak
3.85
CSA Steaua Bukareszt i Nie
3.65
Remis i Tak
4.40
Remis i Nie
13.00
FC Metaloglobus Bucuresti i Tak
5.20
FC Metaloglobus Bucuresti i Nie
5.10
Obie drużyny strzelą i powyżej/poniżej 2.5 goli w meczu
Tak i powyżej 2.5
2.07
Tak i poniżej 2.5
7.25
Nie i powyżej 2.5
9.00
Nie i poniżej 2.5
2.55
Obie drużyny strzelą i powyżej/poniżej 3.5 goli w meczu
Tak i powyżej 3.5
3.20
Tak i poniżej 3.5
3.20
Nie i powyżej 3.5
23.00
Nie i poniżej 3.5
2.20
Podwójna szansa i obie drużyny strzelą
(CSA Steaua Bukareszt lub remis) i tak
2.20
(Drużyna 1 lub remis) i nie
2.85
(CSA Steaua Bukareszt lub FC Metaloglobus Bucuresti) i tak
2.25
(CSA Steaua Bukareszt lub FC Metaloglobus Bucuresti) i nie
2.22
(FC Metaloglobus Bucuresti lub remis) i tak
2.45
FC Metaloglobus Bucuresti or Draw And No
3.85
Pierwsza drużyna, która zdobędzie gola
CSA Steaua Bukareszt
1.75
FC Metaloglobus Bucuresti
2.17
Bez goli
13.50
Gole w obu połowach
Tak
1.67
Nie
2.07
Połowa z większą liczbą goli
1 > 2
3.05
1 = 2
3.65
1 < 2
2.10
Obie drużyny strzelą gola w obu połowach
Tak
8.50
Nie
1.01
Obie połowy powyżej 1.5 gola
Tak
4.90
Nie
1.14
Obie połowy poniżej 1.5 gola
Tak
2.50
Nie
1.45
Wynik i liczba goli (przedział)
CSA Steaua Bukareszt i 1-2
4.85
CSA Steaua Bukareszt i 1-3
2.95
CSA Steaua Bukareszt i 1-4
2.45
CSA Steaua Bukareszt i 1-5
2.15
CSA Steaua Bukareszt i 1-6
2.07
CSA Steaua Bukareszt i 2-3
4.10
CSA Steaua Bukareszt i 2-4
3.20
CSA Steaua Bukareszt i 2-5
2.70
CSA Steaua Bukareszt i 2-6
2.60
CSA Steaua Bukareszt i 3-4
4.30
CSA Steaua Bukareszt i 3-5
3.45
CSA Steaua Bukareszt i 3-6
3.25
CSA Steaua Bukareszt i 4-5
6.75
CSA Steaua Bukareszt i 4-6
5.90
CSA Steaua Bukareszt i 5-6
10.00
CSA Steaua Bukareszt and Any Other (7+ Goals)
46.00
Remis i 2
6.75
Remis i 2-4
4.75
Remis i 2-6
4.50
Remis i 4
13.00
Remis i 4-6
11.00
Remis i 6
51.00
X And Any Other (0:0 or 7+ Goals)
12.00
FC Metaloglobus Bucuresti i 1-2
6.50
FC Metaloglobus Bucuresti i 1-3
3.85
FC Metaloglobus Bucuresti i 1-4
3.35
FC Metaloglobus Bucuresti i 1-5
3.00
FC Metaloglobus Bucuresti i 1-6
2.90
FC Metaloglobus Bucuresti i 2-3
5.70
FC Metaloglobus Bucuresti i 2-4
4.70
FC Metaloglobus Bucuresti i 2-5
4.00
FC Metaloglobus Bucuresti i 2-6
3.80
FC Metaloglobus Bucuresti i 3-4
6.25
FC Metaloglobus Bucuresti i 3-5
5.00
FC Metaloglobus Bucuresti i 3-6
4.75
FC Metaloglobus Bucuresti i 4-5
11.00
FC Metaloglobus Bucuresti i 4-6
9.50
FC Metaloglobus Bucuresti i 5-6
17.00
FC Metaloglobus Bucuresti and Any Other (7+ Goals)
71.00
Drużyna, która strzeli pierwszego gola i wynik meczu
CSA Steaua Bukareszt i CSA Steaua Bukareszt
2.22
CSA Steaua Bukareszt i remis
7.50
CSA Steaua Bukareszt i FC Metaloglobus Bucuresti
13.00
FC Metaloglobus Bucuresti i CSA Steaua Bukareszt
9.75
FC Metaloglobus Bucuresti i remis
7.50
FC Metaloglobus Bucuresti i FC Metaloglobus Bucuresti
3.35
Bez goli
13.00
(Do przerwy / koniec meczu) i suma goli
CSA Steaua Bukareszt/CSA Steaua Bukareszt i powyżej 3.5
5.90
CSA Steaua Bukareszt/CSA Steaua Bukareszt i poniżej 3.5
3.95
CSA Steaua Bukareszt / remis i powyżej 3.5
21.00
CSA Steaua Bukareszt / remis i poniżej 3.5
17.00
CSA Steaua Bukareszt/FC Metaloglobus Bucuresti i powyżej 3.5
41.00
CSA Steaua Bukareszt/FC Metaloglobus Bucuresti i poniżej 3.5
41.00
Remis / CSA Steaua Bukareszt i powyżej 3.5
14.00
Remis / CSA Steaua Bukareszt i poniżej 3.5
5.40
Remis/remis i powyżej 3.5
19.00
Remis/remis i poniżej 3.5
5.30
Remis / FC Metaloglobus Bucuresti i powyżej 3.5
21.00
Remis / FC Metaloglobus Bucuresti i poniżej 3.5
7.00
FC Metaloglobus Bucuresti / CSA Steaua Bukareszt i powyżej 3.5
31.00
FC Metaloglobus Bucuresti / CSA Steaua Bukareszt i poniżej 3.5
34.00
FC Metaloglobus Bucuresti / remis i powyżej 3.5
21.00
FC Metaloglobus Bucuresti / remis i poniżej 3.5
17.00
FC Metaloglobus Bucuresti / FC Metaloglobus Bucuresti i powyżej 3.5
10.00
FC Metaloglobus Bucuresti / FC Metaloglobus Bucuresti i poniżej 3.5
5.70
CSA Steaua Bukareszt/CSA Steaua Bukareszt i powyżej 4.5
9.50
CSA Steaua Bukareszt/CSA Steaua Bukareszt i poniżej 4.5
3.30
CSA Steaua Bukareszt / remis i powyżej 4.5
71.00
CSA Steaua Bukareszt / remis i poniżej 4.5
11.00
CSA Steaua Bukareszt/FC Metaloglobus Bucuresti i powyżej 4.5
51.00
CSA Steaua Bukareszt/FC Metaloglobus Bucuresti i poniżej 4.5
34.00
Remis / CSA Steaua Bukareszt i powyżej 4.5
23.00
Remis / CSA Steaua Bukareszt i poniżej 4.5
4.90
Remis/remis i powyżej 4.5
76.00
Remis/remis i poniżej 4.5
4.70
Remis / FC Metaloglobus Bucuresti i powyżej 4.5
31.00
Remis / FC Metaloglobus Bucuresti i poniżej 4.5
6.50
FC Metaloglobus Bucuresti / CSA Steaua Bukareszt i powyżej 4.5
41.00
FC Metaloglobus Bucuresti / CSA Steaua Bukareszt i poniżej 4.5
26.00
FC Metaloglobus Bucuresti / remis i powyżej 4.5
71.00
FC Metaloglobus Bucuresti / remis i poniżej 4.5
12.00
FC Metaloglobus Bucuresti / FC Metaloglobus Bucuresti i powyżej 4.5
17.00
FC Metaloglobus Bucuresti / FC Metaloglobus Bucuresti i poniżej 4.5
4.90
CSA Steaua Bukareszt/CSA Steaua Bukareszt i powyżej 5.5
19.00
CSA Steaua Bukareszt/CSA Steaua Bukareszt i poniżej 5.5
2.90
CSA Steaua Bukareszt / remis i powyżej 5.5
71.00
CSA Steaua Bukareszt / remis i poniżej 5.5
11.00
CSA Steaua Bukareszt/FC Metaloglobus Bucuresti i powyżej 5.5
130.00
CSA Steaua Bukareszt/FC Metaloglobus Bucuresti i poniżej 5.5
25.00
Remis / CSA Steaua Bukareszt i powyżej 5.5
56.00
Remis / CSA Steaua Bukareszt i poniżej 5.5
4.50
Remis/remis i powyżej 5.5
76.00
Remis/remis i poniżej 5.5
4.70
Remis / FC Metaloglobus Bucuresti i powyżej 5.5
81.00
Remis / FC Metaloglobus Bucuresti i poniżej 5.5
5.90
FC Metaloglobus Bucuresti / CSA Steaua Bukareszt i powyżej 5.5
91.00
FC Metaloglobus Bucuresti / CSA Steaua Bukareszt i poniżej 5.5
21.00
FC Metaloglobus Bucuresti / remis i powyżej 5.5
71.00
FC Metaloglobus Bucuresti / remis i poniżej 5.5
12.00
FC Metaloglobus Bucuresti / FC Metaloglobus Bucuresti i powyżej 5.5
36.00
FC Metaloglobus Bucuresti / FC Metaloglobus Bucuresti i poniżej 5.5
4.40
Remis przynajmniej w jednej z połów
Tak
1.52
Nie
2.37
1-15 min. - Zwycięzca
CSA Steaua Bukareszt
6.00
Remis
1.25
FC Metaloglobus Bucuresti
8.00
1-30 min. - Zwycięzca
CSA Steaua Bukareszt
3.60
Remis
1.67
FC Metaloglobus Bucuresti
4.80
1-60 min. - Zwycięzca
CSA Steaua Bukareszt
2.45
Remis
2.65
FC Metaloglobus Bucuresti
3.45
1-75 min. - Zwycięzca
CSA Steaua Bukareszt
2.25
Remis
3.10
FC Metaloglobus Bucuresti
3.25
1-15 min. - Liczba goli
Powyżej (0.5)
2.75
Poniżej (0.5)
1.38
Powyżej (1.0)
7.75
Poniżej (1.0)
1.05
1-30 min. - Liczba goli
Powyżej (0.5)
1.70
Poniżej (0.5)
2.05
Powyżej (1.0)
2.90
Poniżej (1.0)
1.35
1-60 min. - Liczba goli
Powyżej (1.5)
1.75
Poniżej (1.5)
1.95
Powyżej (2.0)
2.45
Poniżej (2.0)
1.47
1-75 min. - Liczba goli
Powyżej (2.0)
1.67
Poniżej (2.0)
2.07
Powyżej (2.5)
2.20
Poniżej (2.5)
1.60
1-15 min. - Handicap
CSA Steaua Bukareszt (0.0)
1.65
FC Metaloglobus Bucuresti (0.0)
2.12
1-30 min. - Handicap
CSA Steaua Bukareszt (0.0)
1.62
FC Metaloglobus Bucuresti (0.0)
2.12
1-60 min. - Handicap
CSA Steaua Bukareszt (0.0)
1.60
FC Metaloglobus Bucuresti (0.0)
2.20
1-75 min. - Handicap
CSA Steaua Bukareszt (0.0)
1.57
FC Metaloglobus Bucuresti (0.0)
2.25
1-15 min. - Obie drużyny strzelą gola
Tak
11.00
Nie
1.01
1-30 min. - Obie drużyny strzelą gola
Tak
6.50
Nie
1.08
1-60 min. - Obie drużyny strzelą gola
Tak
2.60
Nie
1.45
1-75 min. - Obie drużyny strzelą gola
Tak
1.98
Nie
1.75
1-15 min. - CSA Steaua Bukareszt liczba goli
Powyżej (0.5)
4.15
Poniżej (0.5)
1.18
1-30 min. - CSA Steaua Bukareszt liczba goli
Powyżej (0.5)
2.45
Poniżej (0.5)
1.47
Powyżej (1.0)
6.50
Poniżej (1.0)
1.08
1-60 min. - CSA Steaua Bukareszt liczba goli
Powyżej (0.5)
1.50
Poniżej (0.5)
2.45
Powyżej (1.0)
2.17
Poniżej (1.0)
1.60
1-75 min. - CSA Steaua Bukareszt liczba goli
Powyżej (1.0)
1.60
Poniżej (1.0)
2.17
Powyżej (1.5)
2.40
Poniżej (1.5)
1.50
1-15 min. - FC Metaloglobus Bucuresti liczba goli
Powyżej (0.5)
4.90
Poniżej (0.5)
1.14
1-30 min. - FC Metaloglobus Bucuresti liczba goli
Powyżej (0.5)
2.95
Poniżej (0.5)
1.35
Powyżej (1.0)
8.50
Poniżej (1.0)
1.04
1-60 min. - FC Metaloglobus Bucuresti liczba goli
Powyżej (0.5)
1.70
Poniżej (0.5)
2.00
Powyżej (1.0)
3.05
Poniżej (1.0)
1.33
1-75 min. - FC Metaloglobus Bucuresti liczba goli
Powyżej (0.5)
1.47
Poniżej (0.5)
2.50
Powyżej (1.0)
2.12
Poniżej (1.0)
1.65
Dokładny wynik
0-0
13.00
0-1
9.25
0-2
15.00
0-3
31.00
0-4
91.00
0-5
300.00
1-0
8.00
1-1
6.75
1-2
9.50
1-3
21.00
1-4
61.00
1-5
200.00
2-0
9.50
2-1
8.25
2-2
13.00
2-3
26.00
2-4
76.00
2-5
250.00
3-0
17.00
3-1
14.00
3-2
23.00
3-3
51.00
3-4
130.00
3-5
300.00
4-0
36.00
4-1
31.00
4-2
51.00
4-3
110.00
4-4
230.00
4-5
300.00
5-0
100.00
5-1
81.00
5-2
130.00
5-3
280.00
5-4
300.00
5-5
300.00
1. połowa - Dokładny wynik
0-0
2.90
0-1
5.10
0-2
17.00
0-3
76.00
1-0
3.95
1-1
7.00
1-2
23.00
1-3
100.00
2-0
9.75
2-1
17.00
2-2
56.00
2-3
250.00
3-0
34.00
3-1
61.00
3-2
200.00
3-3
300.00
2. Połowa - Dokładny wynik
0-0
3.85
0-1
5.40
0-2
14.00
0-3
51.00
1-0
4.35
1-1
6.00
1-2
15.00
1-3
56.00
2-0
9.00
2-1
13.00
2-2
31.00
2-3
110.00
3-0
26.00
3-1
36.00
3-2
96.00
3-3
250.00
SponsorPolski
Jesteśmy legalnym bukmacherem i posiadamy zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Licencja z 13 maja 2016 roku nr PS4.6831.9.2016.EQK
Betslip
Singiel
Twój kupon jest pusty. Kliknij na kurs aby dodać zakład.