Zwycięzca meczu
FK Bodo/Glimt
2.65
Remis
2.85
Valerenga
2.80
Obie drużyny strzelą gola
Tak
1.28
Nie
3.45
Strzeli 2. bramkę
FK Bodo/Glimt
1.40
Valerenga
7.25
Bez goli
4.20
Pozostała część meczu (Aktualny wynik: 0-1)
FK Bodo/Glimt
1.42
Remis
3.30
Valerenga
14.50
Remis = zwrot
FK Bodo/Glimt
1.80
Valerenga
1.90
Podwójna szansa
FK Bodo/Glimt lub remis
1.40
FK Bodo/Glimt lub Valerenga
1.38
Valerenga lub remis
1.42
Liczba goli
Powyżej (3.0)
2.90
Poniżej (3.0)
1.33
Pokaż więcej (12)
1.534
Azjatycka liczba goli
Powyżej (2.75)
2.25
Poniżej (2.75)
1.57
Pokaż więcej (10)
1.752.753.75
Liczba goli 3-drogowo (regulaminowy czas)
Powyżej (2.0)
1.98
Dokładnie (2.0)
2.80
Poniżej (2.0)
4.50
Powyżej (3.0)
4.05
Dokładnie (3.0)
3.50
Poniżej (3.0)
1.80
Dokładna liczba goli (przedział)
0 lub 1
4.00
2 lub 3
1.60
4 do 6
3.75
7 lub więcej
77.00
Dokładna liczba goli
1
4.00
2
2.70
3
3.35
4
5.80
5
13.00
6+
26.00
Liczba Goli Parzysta/Nieparzysta
Parzyste
1.90
Nieparzyste
1.80
Handicap
FK Bodo/Glimt (-0.5)
2.55
Valerenga (0.5)
1.45
Pokaż więcej (10)
-1.5-0.50.5
Handicap (3-drogowy)
FK Bodo/Glimt (-1.0)
5.60
Remis Valerenga (1.0)
4.20
Valerenga (1.0)
1.45
Handicap Azjatycki
FK Bodo/Glimt (-0.25)
2.12
Valerenga (0.25)
1.60
Pokaż więcej (10)
-1.25-0.250.75
FK Bodo/Glimt - Suma goli
Powyżej (1.5)
2.20
Poniżej (1.5)
1.57
Pokaż więcej (10)
0.51.52.5
FK Bodo/Glimt - Azjatycka suma goli
Powyżej (1.25)
1.88
Poniżej (1.25)
1.77
Pokaż więcej (6)
0.751.251.75
FK Bodo/Glimt - Dokładna liczba goli
0 lub 1
1.57
2 lub 3
2.42
4 do 6
12.00
7 lub więcej
300.00
Valerenga - Suma goli
Powyżej (1.5)
3.90
Poniżej (1.5)
1.20
Valerenga - Azjatycka suma goli
Powyżej (1.75)
5.55
Poniżej (1.75)
1.10
Valerenga wygra do zera
Tak
3.40
Nie
1.28
Valerenga - Dokładna liczba goli
0 lub 1
1.20
2 lub 3
3.85
4 do 6
230.00
7 lub więcej
300.00
Wynik i liczba bramek w meczu 1.5
FK Bodo/Glimt i Powyżej 1.5
2.55
Remis i Powyżej 1.5
2.75
Valerenga i Powyżej 1.5
6.50
Valerenga i Poniżej 1.5
4.00
(FK Bodo/Glimt lub remis) i powyżej 1.5 goli
1.40
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 1.5
1.92
Drużyna 1 lub Drużyna 2 i Poniżej 1.5
4.00
(Valerenga lub remis) i powyżej 1.5 goli
2.02
(Valerenga lub remis) i poniżej 1.5 goli
4.00
Wynik i liczba bramek w meczu 2.5
FK Bodo/Glimt i Powyżej 2.5
2.55
Remis i Powyżej 2.5
17.00
Remis i Poniżej 2.5
3.05
Valerenga i Powyżej 2.5
9.50
Valerenga i Poniżej 2.5
3.55
(FK Bodo/Glimt lub remis) i powyżej 2.5 goli
2.30
(FK Bodo/Glimt lub remis) i poniżej 2.5 goli
3.05
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 2.5
2.12
Drużyna 1 lub Drużyna 2 i Poniżej 2.5
3.55
(Valerenga lub remis) i powyżej 2.5 goli
6.50
(Valerenga lub remis) i poniżej 2.5 goli
1.77
Wynik i liczba bramek w meczu 3.5
FK Bodo/Glimt i Powyżej 3.5
5.20
FK Bodo/Glimt i Poniżej 3.5
4.30
Remis i powyżej 3.5
17.00
Remis i Poniżej 3.5
3.05
Valerenga i Powyżej 3.5
46.00
Valerenga i Poniżej 3.5
2.85
(FK Bodo/Glimt lub remis) i powyżej 3.5 goli
4.15
(FK Bodo/Glimt lub remis) i poniżej 3.5 goli
2.00
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 3.5
4.85
Drużyna 1 lub Drużyna 2 i Poniżej 3.5
1.85
(Valerenga lub remis) i powyżej 3.5 goli
13.00
(Valerenga lub remis) i poniżej 3.5 goli
1.57
Wynik i obie drużyny strzelą
FK Bodo/Glimt i Tak
2.55
Remis i Tak
2.75
Valerenga i Tak
10.00
Valerenga i Nie
3.35
Podwójna szansa i obie drużyny strzelą
(FK Bodo/Glimt lub remis) i tak
1.40
(FK Bodo/Glimt lub Valerenga) i tak
1.95
(FK Bodo/Glimt lub Valerenga) i nie
3.35
(Valerenga lub remis) i tak
2.02
Valerenga or Draw And No
3.35
Dokładny wynik
0-1
4.00
0-2
15.00
0-3
96.00
1-1
3.05
1-2
11.00
1-3
73.00
2-1
4.30
2-2
15.00
2-3
100.00
3-1
8.50
3-2
29.00
3-3
200.00
4-1
21.00
4-2
77.00
5-1
61.00
5-2
230.00
6-1
230.00
SponsorPolski
Jesteśmy legalnym bukmacherem i posiadamy zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Licencja z 13 maja 2016 roku nr PS4.6831.9.2016.EQK
Betslip
Singiel
Twój kupon jest pusty. Kliknij na kurs aby dodać zakład.