Zwycięzca meczu
Fortaleza CEIF
3.10
Remis
2.22
Deportivo Cali
3.25
Strzeli 3. bramkę
Fortaleza CEIF
2.60
Deportivo Cali
2.70
Bez goli
2.95
Pozostała część meczu (Aktualny wynik: 1-1)
Fortaleza CEIF
3.10
Remis
2.25
Deportivo Cali
3.25
Remis = zwrot
Fortaleza CEIF
1.80
Deportivo Cali
1.90
Podwójna szansa
Fortaleza CEIF lub remis
1.30
Fortaleza CEIF lub Deportivo Cali
1.60
Deportivo Cali lub remis
1.33
Liczba goli
Powyżej (3.5)
2.60
Poniżej (3.5)
1.42
Pokaż więcej (10)
2.53.55
Azjatycka liczba goli
Powyżej (3.75)
3.35
Poniżej (3.75)
1.28
Pokaż więcej (8)
2.753.754.25
Liczba goli 3-drogowo (regulaminowy czas)
Powyżej (3.0)
2.70
Dokładnie (3.0)
2.60
Poniżej (3.0)
3.05
Powyżej (4.0)
7.00
Dokładnie (4.0)
4.00
Poniżej (4.0)
1.45
Dokładna liczba goli (przedział)
2 lub 3
1.42
4 do 6
2.60
7 lub więcej
67.00
Dokładna liczba goli
2
2.85
3
2.45
4
3.85
5
8.75
6+
19.00
Liczba Goli Parzysta/Nieparzysta
Parzyste
1.70
Nieparzyste
2.02
Handicap
Fortaleza CEIF (-0.5)
2.95
Deportivo Cali (0.5)
1.35
Fortaleza CEIF (0.0)
1.80
Deportivo Cali (0.0)
1.90
Fortaleza CEIF (0.5)
1.30
Deportivo Cali (-0.5)
3.10
Handicap (3-drogowy)
Fortaleza CEIF (1.0)
1.33
Remis Deportivo Cali (-1.0)
4.05
Deportivo Cali (-1.0)
9.25
Fortaleza CEIF (-1.0)
8.50
Remis Deportivo Cali (1.0)
3.95
Deportivo Cali (1.0)
1.35
Handicap Azjatycki
Fortaleza CEIF (0.25)
1.45
Deportivo Cali (-0.25)
2.47
Pokaż więcej (8)
-0.750.250.75
Fortaleza CEIF - Suma goli
Powyżej (2.0)
4.15
Poniżej (2.0)
1.18
Pokaż więcej (6)
1.522.5
Fortaleza CEIF - Azjatycka suma goli
Powyżej (2.25)
4.90
Poniżej (2.25)
1.13
Pokaż więcej (6)
1.752.252.75
Fortaleza CEIF - Dokładna liczba goli
0 lub 1
1.72
2 lub 3
2.00
4 do 6
23.00
7 lub więcej
300.00
Deportivo Cali - Suma goli
Powyżej (2.0)
4.45
Poniżej (2.0)
1.16
Pokaż więcej (6)
1.522.5
Deportivo Cali - Azjatycka suma goli
Powyżej (2.25)
5.30
Poniżej (2.25)
1.11
Pokaż więcej (6)
1.752.252.75
Deportivo Cali - Dokładna liczba goli
0 lub 1
1.70
2 lub 3
2.05
4 do 6
26.00
7 lub więcej
300.00
Wynik i liczba bramek w meczu 2.5
Fortaleza CEIF i Powyżej 2.5
3.00
Remis i Powyżej 2.5
6.75
Remis i Poniżej 2.5
2.85
Deportivo Cali i Powyżej 2.5
3.15
(Fortaleza CEIF lub remis) i powyżej 2.5 goli
2.17
(Fortaleza CEIF lub remis) i poniżej 2.5 goli
2.85
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 2.5
1.60
(Deportivo Cali lub remis) i powyżej 2.5 goli
2.25
(Deportivo Cali lub remis) i poniżej 2.5 goli
2.85
Wynik i liczba bramek w meczu 3.5
Fortaleza CEIF i Powyżej 3.5
7.25
Fortaleza CEIF i Poniżej 3.5
4.35
Remis i powyżej 3.5
6.75
Remis i Poniżej 3.5
2.85
Deportivo Cali i Powyżej 3.5
7.75
Deportivo Cali i Poniżej 3.5
4.50
(Fortaleza CEIF lub remis) i powyżej 3.5 goli
3.70
(Fortaleza CEIF lub remis) i poniżej 3.5 goli
1.90
Drużyna 1 lub drużyna 2 i Powyżej 3.5
3.95
Drużyna 1 lub Drużyna 2 i Poniżej 3.5
2.45
(Deportivo Cali lub remis) i powyżej 3.5 goli
3.80
(Deportivo Cali lub remis) i poniżej 3.5 goli
1.92
Wynik i obie drużyny strzelą
Fortaleza CEIF i Tak
3.00
Remis i Tak
2.17
Deportivo Cali i Tak
3.15
Podwójna szansa i obie drużyny strzelą
(Fortaleza CEIF lub remis) i tak
1.30
(Fortaleza CEIF lub Deportivo Cali) i tak
1.60
(Deportivo Cali lub remis) i tak
1.33
Dokładny wynik
1-1
2.85
1-2
4.50
1-3
13.00
1-4
56.00
2-1
4.35
2-2
6.75
2-3
21.00
2-4
86.00
3-1
13.00
3-2
19.00
3-3
56.00
3-4
240.00
4-1
46.00
4-2
77.00
4-3
230.00
5-1
250.00
SponsorPolski
Jesteśmy legalnym bukmacherem i posiadamy zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Licencja z 13 maja 2016 roku nr PS4.6831.9.2016.EQK
Betslip
Singiel
Twój kupon jest pusty. Kliknij na kurs aby dodać zakład.