Zwycięzca meczu (regulaminowy czas)
Seattle Kraken
3.05
Remis
4.25
Utah Mammoth
1.95
Drużyna wygra mecz lub będzie prowadzić trzema bramkami (LV Zaliczka) (regulaminowy czas)
Seattle Kraken
3.10
Remis
4.30
Utah Mammoth
1.92
Zwycięzca meczu
Seattle Kraken
2.37
Utah Mammoth
1.57
Podwójna szansa (regulaminowy czas)
Seattle Kraken lub remis
1.80
Utah Mammoth or Seattle Kraken
1.22
Utah Mammoth lub remis
1.35
Oba zespoły strzelą (regulaminowy czas)
Tak
1.06
Nie
7.00
Suma goli (łącznie z dogrywką)
Powyżej (6.5)
1.95
Poniżej (6.5)
1.85
Pokaż więcej (10)
5.56.57.5
Suma goli (regulaminowy czas)
Powyżej (6.5)
2.17
Poniżej (6.5)
1.67
Pokaż więcej (20)
46.58.5
Drużyna 2 - suma goli (łącznie z dogrywką)
Powyżej (3.5)
1.92
Poniżej (3.5)
1.82
Pokaż więcej (6)
2.53.54.5
Seattle Kraken - Suma goli (łącznie z dogrywką)
Powyżej (2.5)
1.72
Poniżej (2.5)
2.05
Pokaż więcej (6)
1.52.53.5
Seattle Kraken - Suma goli (regulaminowy czas)
Powyżej (3.0)
2.30
Poniżej (3.0)
1.57
Pokaż więcej (14)
1.534.5
Utah Mammoth - Suma goli (regulaminowy czas)
Powyżej (3.5)
2.05
Poniżej (3.5)
1.72
Pokaż więcej (16)
1. Tercja - suma goli
Powyżej (1.5)
1.70
Poniżej (1.5)
2.07
Pokaż więcej (10)
0.51.52.5
2. Tercja - suma goli
Powyżej (2.5)
2.60
Poniżej (2.5)
1.45
Pokaż więcej (12)
0.52.53.5
3. Tercja - suma goli
Powyżej (2.5)
2.27
Poniżej (2.5)
1.57
Pokaż więcej (12)
0.52.53.5
1. Tercja - suma goli drużyny 1.
Powyżej (0.5)
1.62
Poniżej (0.5)
2.17
Powyżej (1.5)
4.05
Poniżej (1.5)
1.20
1. Tercja - suma goli drużyny 2.
Powyżej (0.5)
1.47
Poniżej (0.5)
2.50
Powyżej (1.5)
3.00
Poniżej (1.5)
1.35
1. Tercja - Wynik
Seattle Kraken
3.20
Remis
2.90
Utah Mammoth
2.40
2. Tercja - suma goli drużyny 1.
Powyżej (0.5)
1.55
Poniżej (0.5)
2.32
Powyżej (1.5)
3.55
Poniżej (1.5)
1.25
2. Tercja - suma goli drużyny 2.
Powyżej (0.5)
1.38
Poniżej (0.5)
2.85
Powyżej (1.5)
2.70
Poniżej (1.5)
1.40
2. Tercja - Wynik
Seattle Kraken
3.10
Remis
3.20
Utah Mammoth
2.27
3. Tercja - suma goli drużyny 1.
Powyżej (0.5)
1.50
Poniżej (0.5)
2.45
Powyżej (1.5)
3.25
Poniżej (1.5)
1.30
3. Tercja - suma goli drużyny 2.
Powyżej (0.5)
1.28
Poniżej (0.5)
3.35
Powyżej (1.5)
2.50
Poniżej (1.5)
1.47
3. Tercja - Wynik
Seattle Kraken
3.10
Remis
3.20
Utah Mammoth
2.27
1. Tercja - Obie drużyny strzelą
Tak
2.50
Nie
1.47
2. Tercja - Obie drużyny strzelą
Tak
2.05
Nie
1.70
3. Tercja - Obie drużyny strzelą
Tak
2.10
Nie
1.67
1. Tercja - Seattle Kraken strzeli
Tak
1.67
Nie
2.10
1. Tercja - Utah Mammoth strzeli
Tak
1.47
Nie
2.50
2. Tercja - Seattle Kraken strzeli
Tak
1.50
Nie
2.45
2. Tercja - Utah Mammoth strzeli
Tak
1.35
Nie
3.00
3. Tercja - Seattle Kraken strzeli
Tak
1.52
Nie
2.40
3. Tercja - Utah Mammoth strzeli
Tak
1.38
Nie
2.90
Gol w 1. Tercji
Tak
1.14
Nie
4.95
Gol w 2. Tercji
Tak
1.08
Nie
6.25
Gol w 3. Tercji
Tak
1.09
Nie
6.25
Gol w każdej tercji
Tak
1.42
Nie
2.65
Seattle Kraken strzeli we wszystkich tercjach
Tak
3.80
Nie
1.22
Utah Mammoth strzeli we wszystkich tercjach
Tak
2.80
Nie
1.38
Drużyna 1. wygra w każdej z tercji
Tak
9.75
Nie
1.02
Drużyna 2. wygra w każdej z tercji
Tak
8.00
Nie
1.04
1. Tercja - Zwycięzca
Seattle Kraken
2.12
Utah Mammoth
1.65
2. Tercja - Zwycięzca
Seattle Kraken
2.15
Utah Mammoth
1.65
3. Tercja - Zwycięzca
Seattle Kraken
2.17
Utah Mammoth
1.62
1 Tercja - Podwójna szansa
Seattle Kraken lub remis
1.52
Utah Mammoth or Seattle Kraken
1.38
Utah Mammoth lub remis
1.33
2 Tercja - Podwójna szansa
Seattle Kraken lub remis
1.57
Utah Mammoth or Seattle Kraken
1.33
Utah Mammoth lub remis
1.35
3 Tercja - Podwójna szansa
Seattle Kraken lub remis
1.57
Utah Mammoth or Seattle Kraken
1.33
Utah Mammoth lub remis
1.35
1. Tercja - handicap azjatycki
Seattle Kraken (0.0)
2.12
Utah Mammoth (0.0)
1.65
Pokaż więcej (8)
Strzelec gola (regulaminowy czas)
Dylan Guenther
2.55
Clayton Keller
2.80
Nick Schmaltz
2.80
Logan Cooley
3.35
Jared McCann
3.40
Bobby McMann
3.40
Jordan Eberle
3.75
Anders Lee
3.80
Vincent Trocheck
3.90
Lawson Crouse
4.30
Matty Beniers
4.60
Barrett Hayton
4.70
Kailer Yamamoto
4.70
Kaapo Kakko
5.40
Chandler Stephenson
5.40
Mackie Samoskevich
5.60
Mikhail Sergachev
5.70
Vince Dunn
5.80
Berkly Catton
5.80
Shane Wright
6.00
Daniil But
7.50
Frederick Gaudreau
8.00
Ryan Winterton
8.50
Ben Meyers
8.50
Kevin Stenlund
8.50
Jack Mcbain
8.50
Mackenzie Weegar
9.00
Ryker Evans
12.00
Nate Schmidt
12.00
Dmitri Simashev
13.00
Andrew Peeke
15.00
Adam Larsson
15.00
Josh Mahura
17.00
Cale Fleury
21.00
Ville Ottavainen
23.00
1. strzelec gola (regulaminowy czas)
Dylan Guenther
12.00
Nick Schmaltz
14.00
Clayton Keller
15.00
Jared McCann
17.00
Bobby McMann
17.00
Logan Cooley
17.00
Jordan Eberle
19.00
Anders Lee
19.00
Lawson Crouse
21.00
Vincent Trocheck
21.00
Barrett Hayton
23.00
Matty Beniers
23.00
Kailer Yamamoto
23.00
Chandler Stephenson
26.00
Kaapo Kakko
26.00
Berkly Catton
29.00
Mackie Samoskevich
29.00
Mikhail Sergachev
31.00
Vince Dunn
31.00
Shane Wright
31.00
Daniil But
34.00
Ryan Winterton
36.00
Frederick Gaudreau
36.00
Ben Meyers
36.00
Kevin Stenlund
36.00
Jack Mcbain
36.00
Mackenzie Weegar
41.00
Ryker Evans
46.00
Dmitri Simashev
61.00
Adam Larsson
71.00
Nate Schmidt
71.00
Andrew Peeke
76.00
Josh Mahura
81.00
Ville Ottavainen
100.00
Cale Fleury
100.00
Bez strzelca bramki
350.00
2. strzelec gola (regulaminowy czas)
Dylan Guenther
12.00
Nick Schmaltz
14.00
Clayton Keller
14.00
Bobby McMann
15.00
Logan Cooley
17.00
Jared McCann
17.00
Jordan Eberle
19.00
Anders Lee
21.00
Vincent Trocheck
21.00
Matty Beniers
21.00
Lawson Crouse
23.00
Chandler Stephenson
26.00
Kailer Yamamoto
26.00
Barrett Hayton
26.00
Shane Wright
29.00
Berkly Catton
29.00
Kaapo Kakko
29.00
Vince Dunn
29.00
Mikhail Sergachev
29.00
Mackie Samoskevich
29.00
Ryan Winterton
34.00
Frederick Gaudreau
36.00
Ben Meyers
36.00
Daniil But
36.00
Jack Mcbain
41.00
Kevin Stenlund
41.00
Mackenzie Weegar
46.00
Bez strzelca bramki
51.00
Ryker Evans
56.00
Josh Mahura
67.00
Nate Schmidt
67.00
Dmitri Simashev
71.00
Andrew Peeke
76.00
Adam Larsson
81.00
Cale Fleury
100.00
Ville Ottavainen
100.00
3. strzelec gola (regulaminowy czas)
Dylan Guenther
12.00
Nick Schmaltz
12.00
Clayton Keller
13.00
Logan Cooley
17.00
Bobby McMann
17.00
Anders Lee
19.00
Jared McCann
19.00
Jordan Eberle
21.00
Kailer Yamamoto
21.00
Matty Beniers
21.00
Vincent Trocheck
21.00
Lawson Crouse
21.00
Bez strzelca bramki
23.00
Barrett Hayton
26.00
Berkly Catton
29.00
Mikhail Sergachev
29.00
Mackie Samoskevich
29.00
Chandler Stephenson
29.00
Kaapo Kakko
29.00
Shane Wright
31.00
Vince Dunn
34.00
Daniil But
36.00
Ben Meyers
41.00
Frederick Gaudreau
41.00
Jack Mcbain
41.00
Ryan Winterton
41.00
Kevin Stenlund
46.00
Mackenzie Weegar
46.00
Nate Schmidt
51.00
Ryker Evans
61.00
Dmitri Simashev
67.00
Andrew Peeke
67.00
Adam Larsson
81.00
Josh Mahura
81.00
Cale Fleury
100.00
Ville Ottavainen
100.00
Zawodnik strzeli 2 lub więcej (regulaminowy czas)
Dylan Guenther
11.00
Nick Schmaltz
14.00
Clayton Keller
15.00
Bobby McMann
21.00
Logan Cooley
21.00
Jared McCann
21.00
Jordan Eberle
23.00
Anders Lee
26.00
Vincent Trocheck
31.00
Lawson Crouse
31.00
Matty Beniers
34.00
Mackie Samoskevich
41.00
Kailer Yamamoto
41.00
Barrett Hayton
41.00
Chandler Stephenson
41.00
Mikhail Sergachev
51.00
Shane Wright
51.00
Berkly Catton
56.00
Vince Dunn
61.00
Kaapo Kakko
61.00
Daniil But
81.00
Ryan Winterton
81.00
Frederick Gaudreau
100.00
Mackenzie Weegar
100.00
Ben Meyers
100.00
Kevin Stenlund
100.00
Jack Mcbain
100.00
Ryker Evans
150.00
Nate Schmidt
180.00
Andrew Peeke
230.00
Dmitri Simashev
250.00
Adam Larsson
300.00
Josh Mahura
350.00
Cale Fleury
750.00
Ville Ottavainen
1500.00
Zawodnik strzeli 3 lub więcej (regulaminowy czas)
Dylan Guenther
61.00
Clayton Keller
81.00
Nick Schmaltz
81.00
Bobby McMann
100.00
Jordan Eberle
130.00
Jared McCann
150.00
Logan Cooley
150.00
Anders Lee
230.00
Lawson Crouse
250.00
Vincent Trocheck
250.00
Kailer Yamamoto
350.00
Barrett Hayton
350.00
Chandler Stephenson
400.00
Vince Dunn
400.00
Mackie Samoskevich
400.00
Kaapo Kakko
500.00
Mikhail Sergachev
600.00
Ben Meyers
750.00
Mackenzie Weegar
750.00
Matty Beniers
750.00
Berkly Catton
1000.00
Shane Wright
1000.00
Nate Schmidt
2000.00
Frederick Gaudreau
2000.00
Ryan Winterton
2000.00
Ryker Evans
2500.00
Kevin Stenlund
2500.00
Andrew Peeke
2500.00
Cale Fleury
2500.00
Daniil But
2500.00
Adam Larsson
2500.00
Josh Mahura
2500.00
Dmitri Simashev
2500.00
Jack Mcbain
2500.00
Ville Ottavainen
2500.00
2. Tercja - Pierwszy strzelec gola
No Goalscorer 2nd Period
7.50
Dylan Guenther
13.00
Nick Schmaltz
14.00
Clayton Keller
17.00
Logan Cooley
19.00
Bobby McMann
19.00
Jared McCann
19.00
Jordan Eberle
21.00
Vincent Trocheck
21.00
Anders Lee
23.00
Matty Beniers
26.00
Lawson Crouse
26.00
Barrett Hayton
26.00
Mackie Samoskevich
29.00
Kailer Yamamoto
29.00
Chandler Stephenson
29.00
Mikhail Sergachev
31.00
Berkly Catton
31.00
Vince Dunn
31.00
Kaapo Kakko
31.00
Shane Wright
34.00
Jack Mcbain
41.00
Daniil But
41.00
Frederick Gaudreau
41.00
Ryan Winterton
46.00
Ben Meyers
46.00
Mackenzie Weegar
46.00
Kevin Stenlund
46.00
Ryker Evans
51.00
Cale Fleury
51.00
Dmitri Simashev
51.00
Ville Ottavainen
51.00
Adam Larsson
51.00
Andrew Peeke
51.00
Nate Schmidt
51.00
Josh Mahura
51.00
3. Tercja - Pierwszy strzelec gola
No Goalscorer 3rd Period
8.50
Dylan Guenther
13.00
Nick Schmaltz
14.00
Clayton Keller
15.00
Logan Cooley
17.00
Bobby McMann
19.00
Jared McCann
19.00
Jordan Eberle
21.00
Vincent Trocheck
21.00
Lawson Crouse
23.00
Anders Lee
23.00
Matty Beniers
23.00
Barrett Hayton
26.00
Kailer Yamamoto
26.00
Chandler Stephenson
29.00
Mackie Samoskevich
29.00
Vince Dunn
31.00
Kaapo Kakko
31.00
Mikhail Sergachev
31.00
Berkly Catton
31.00
Shane Wright
34.00
Daniil But
36.00
Frederick Gaudreau
36.00
Mackenzie Weegar
41.00
Ryan Winterton
41.00
Jack Mcbain
46.00
Ben Meyers
46.00
Andrew Peeke
51.00
Dmitri Simashev
51.00
Ville Ottavainen
51.00
Josh Mahura
51.00
Nate Schmidt
51.00
Cale Fleury
51.00
Ryker Evans
51.00
Adam Larsson
51.00
Kevin Stenlund
51.00
1. Tercja - Strzelec gola
Dylan Guenther
7.00
Clayton Keller
8.00
Nick Schmaltz
8.00
Bobby McMann
10.00
Jared McCann
10.00
Jordan Eberle
11.00
Logan Cooley
11.00
Anders Lee
11.00
Vincent Trocheck
12.00
Lawson Crouse
13.00
Matty Beniers
14.00
Barrett Hayton
14.00
Kailer Yamamoto
15.00
Mackie Samoskevich
17.00
Kaapo Kakko
17.00
Chandler Stephenson
17.00
Mikhail Sergachev
17.00
Berkly Catton
17.00
Shane Wright
17.00
Vince Dunn
19.00
Daniil But
21.00
Ryan Winterton
23.00
Jack Mcbain
23.00
Frederick Gaudreau
23.00
Ben Meyers
23.00
Kevin Stenlund
23.00
Mackenzie Weegar
26.00
Ryker Evans
31.00
Dmitri Simashev
34.00
Nate Schmidt
36.00
Andrew Peeke
41.00
Adam Larsson
41.00
Josh Mahura
46.00
Cale Fleury
56.00
Ville Ottavainen
61.00
2. Tercja - Strzelec gola
Dylan Guenther
6.00
Clayton Keller
6.50
Nick Schmaltz
7.00
Bobby McMann
8.00
Logan Cooley
8.00
Jared McCann
8.50
Anders Lee
9.50
Jordan Eberle
9.50
Vincent Trocheck
11.00
Lawson Crouse
11.00
Kailer Yamamoto
11.00
Barrett Hayton
12.00
Matty Beniers
12.00
Kaapo Kakko
13.00
Chandler Stephenson
13.00
Berkly Catton
14.00
Mikhail Sergachev
14.00
Mackie Samoskevich
14.00
Shane Wright
17.00
Vince Dunn
17.00
Daniil But
19.00
Frederick Gaudreau
21.00
Ryan Winterton
21.00
Mackenzie Weegar
21.00
Kevin Stenlund
21.00
Jack Mcbain
21.00
Ben Meyers
23.00
Ryker Evans
29.00
Nate Schmidt
31.00
Josh Mahura
34.00
Dmitri Simashev
34.00
Adam Larsson
36.00
Andrew Peeke
36.00
Cale Fleury
56.00
Ville Ottavainen
61.00
3. Tercja - Strzelec gola
Dylan Guenther
6.00
Nick Schmaltz
6.50
Clayton Keller
6.50
Logan Cooley
7.50
Bobby McMann
8.50
Jared McCann
8.50
Jordan Eberle
9.00
Anders Lee
9.00
Vincent Trocheck
9.50
Lawson Crouse
11.00
Barrett Hayton
11.00
Matty Beniers
11.00
Kailer Yamamoto
12.00
Chandler Stephenson
13.00
Mackie Samoskevich
13.00
Mikhail Sergachev
13.00
Kaapo Kakko
14.00
Vince Dunn
14.00
Shane Wright
15.00
Berkly Catton
15.00
Daniil But
17.00
Frederick Gaudreau
19.00
Ben Meyers
21.00
Kevin Stenlund
21.00
Mackenzie Weegar
21.00
Ryan Winterton
21.00
Jack Mcbain
21.00
Andrew Peeke
29.00
Ryker Evans
29.00
Nate Schmidt
29.00
Dmitri Simashev
29.00
Adam Larsson
34.00
Josh Mahura
41.00
Cale Fleury
41.00
Ville Ottavainen
51.00
Dogrywka - Strzelec gola
Clayton Keller
56.00
Nick Schmaltz
67.00
Dylan Guenther
71.00
Logan Cooley
71.00
Bobby McMann
71.00
Jared McCann
76.00
Jordan Eberle
81.00
Matty Beniers
100.00
Anders Lee
100.00
Chandler Stephenson
100.00
Wynik i liczba bramek w meczu 3.5 (regulaminowy czas)
Utah Mammoth i Powyżej 3.5
1.92
Utah Mammoth i Poniżej 3.5
10.00
Remis i powyżej 3.5
5.30
Remis i poniżej 3.5
26.00
Seattle Kraken i Powyżej 3.5
2.95
Seattle Kraken i Poniżej 3.5
14.00
Wynik i liczba bramek w meczu 4.5 (regulaminowy czas)
Utah Mammoth i Powyżej 4.5
2.12
Utah Mammoth i Poniżej 4.5
6.50
Remis i powyżej 4.5
7.50
Remis i poniżej 4.5
9.75
Seattle Kraken i Powyżej 4.5
3.25
Seattle Kraken i Poniżej 4.5
9.00
Wynik i liczba bramek w meczu 5.5 (regulaminowy czas)
Utah Mammoth i Powyżej 5.5
2.65
Utah Mammoth i Poniżej 5.5
3.85
Remis i powyżej 5.5
7.50
Remis i poniżej 5.5
9.75
Seattle Kraken i Powyżej 5.5
4.20
Seattle Kraken i Poniżej 5.5
5.40
Wynik i liczba bramek w meczu 6.5 (regulaminowy czas)
Utah Mammoth i Powyżej 6.5
3.30
Utah Mammoth and Poniżej 6.5
3.00
Remis i powyżej 6.5
14.00
Remis i poniżej 6.5
6.25
Seattle Kraken i Powyżej 6.5
5.20
Seattle Kraken i Poniżej 6.5
4.30
Pierwsze 10. minut - suma bramek
Powyżej (1.5)
4.10
Poniżej (1.5)
1.18
Powyżej (2.5)
8.75
Poniżej (2.5)
1.03
Dokładny wynik (regulaminowy czas)
0-0
56.00
1-0
36.00
2-0
29.00
3-0
31.00
4-0
41.00
0-1
34.00
1-1
15.00
2-1
13.00
3-1
13.00
4-1
17.00
0-2
23.00
1-2
11.00
2-2
8.50
3-2
9.00
4-2
12.00
0-3
21.00
1-3
10.00
2-3
7.75
3-3
8.00
4-3
10.00
0-4
23.00
1-4
11.00
2-4
8.75
3-4
9.00
4-4
11.00
Drużyna, która pierwsza zdobędzie bramkę (regulaminowy czas)
Bez goli
61.00
Seattle Kraken
2.05
Utah Mammoth
1.65
1. Tercja/mecz (regulaminowy czas)
Seattle Kraken / Seattle Kraken
4.90
Seattle Kraken / Remis
13.00
Seattle Kraken / Utah Mammoth
9.50
Remis / Seattle Kraken
7.00
Remis / remis
11.00
Remis / Utah Mammoth
4.85
Utah Mammoth / Seattle Kraken
13.00
Utah Mammoth / Remis
13.00
Utah Mammoth / Utah Mammoth
3.05
Drużyna która strzeli pierwsza gola wygra (łącznie z dogrywką)
Tak
1.45
Nie
2.55
Ostatnia drużyna, która zdobędzie bramkę (regulaminowy czas)
Bez goli
61.00
Seattle Kraken
2.05
Utah Mammoth
1.65
Seattle Kraken będzie przegrywać i wygra mecz (regulaminowy czas)
Tak
6.25
Nie
1.09
Seattle Kraken strzeli gola (regulaminowy czas)
Tak
1.02
Nie
10.00
Utah Mammoth będzie przegrywać i wygra mecz (regulaminowy czas)
Tak
4.10
Nie
1.18
Utah Mammoth strzeli gola (regulaminowy czas)
Tak
1.01
Nie
10.50
W meczu dojdzie do rzutów karnych
Tak
8.00
Nie
1.04
SponsorPolski
Jesteśmy legalnym bukmacherem i posiadamy zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Licencja z 13 maja 2016 roku nr PS4.6831.9.2016.EQK
Betslip
Singiel
Twój kupon jest pusty. Kliknij na kurs aby dodać zakład.