piramid

Wstąp w szeregi elitarnej Strefy VIP! Jesteś aktywnym, szukającym wrażeń graczem? Nie zwlekaj, być może Strefa VIP to miejsce właśnie dla Ciebie! Jako dział VIP pomożemy Ci w każdej sytuacji – tak, abyś mógł w pełni cieszyć się emocjami z gry. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz wynagradzamy naszych najbardziej lojalnych klientów.

Czego możesz oczekiwać jako gracz vip?

01/05

Indywidualna obsługa

Do każdego z naszych graczy VIP przypisany zostaje indywidualny Opiekun, który będzie Ci służył pomocą zawsze, gdy tego potrzebujesz. Twój osobisty Opiekun zadba o najwyższy poziom usług oraz o to, by w przypadku jakichkolwiek problemów Twoje zgłoszenie zostało rozwiązane możliwie jak najszybciej i najsprawniej.

02/05

Bilety na wydarzenia sportowe i nie tylko

Robimy wszystko aby zagwarantować niesamowite emocje w grze, ale i poza nią. Dlatego właśnie jako członek klubu VIP możesz liczyć na ekskluzywne wejściówki na wydarzenia sportowe Naszych sponsorowanych drużyn oraz inne wydarzenia.

03/05

Wyjątkowe promocje

Będąc członkiem programu VIP otrzymasz możliwość brania udziału w dedykowanych konkursach, promocjach oraz turniejach, którym zawsze towarzyszą wyjątkowe nagrody.

04/05

Ekspresowe wypłaty i priorytet zgłoszeń

Dokładamy wszelkich starań, by Twoje wypłaty były realizowane priorytetowo, tak szybko jak to możliwe. Twój osobisty opiekun zadba o realizację Twoich zgłoszeń w prawdziwie ekspresowym tempie, by zapewnić Ci największy komfort i przyjemność z gry.

05/05

Eventy dla VIP-ów

Specjalnie dla członków programu VIP organizujemy różnego rodzaju bankiety oraz spotkania, najczęściej związane z różnymi wydarzeniami sportowymi. Posiadamy specjalne zaplecze mające służyć wyłącznie do obsługi graczy VIP.

Jak dołączyć do strefy VIP

- Sprawdź czy Twoje dane kontaktowe są aktualne oraz czy wyraziłeś zgodę na otrzymywanie wiadomości.
- Graj aktywnie i czekaj na zaproszenie ze strony Działu Klientów VIP.
- Wyślij zgłoszenie na adres strefa.vip@lvbet.pl w celu zweryfikowania Twojego konta, a być może otrzymasz od nas zaproszenie.

Postaw zakład

Twoja przeglądarka nie jest wspierana

prosimy o zmianę przeglądarki na jedną z poniższych:

Player