piramid

Wejście do programu VIP odbywa się wyłącznie na indywidualne zaproszenie. Po uzyskaniu statusu gracza VIP nabywasz prawo do korzystania z wielu ekskluzywnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb benefitów. Chcemy zapewnić Ci jak najlepsze doznania z gry i uważamy, że Twoja lojalność wobec nas powinna być wynagrodzona.

Czego możesz oczekiwać jako gracz vip?

01/05

Indywidualna obsługa

Indywidualny opiekun konta będzie Twoim bezpośrednim punktem kontaktu z LV BET. Nasz przedstawiciel zadba o najwyższy poziom obsługi, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

02/05

Bilety na wydarzenia sportowe

Jako klient VIP będziesz mógł korzystać z ulepszonych promocji oraz ofert zarezerwowanych tylko dla graczy z najwyższym statusem. Dodatkowo będziesz miał możliwość otrzymywania biletów na największe wydarzenia sportowe.

03/05

Wyjątkowe promocje

Będąc członkiem programu VIP, otrzymasz możliwość brania udziału w dedykowanych konkursach oraz turniejach, którym zawsze towarzyszą wyjątkowe nagrody.

04/05

Ekspresowe wypłaty i Priorytet zgłoszeń

Zapewniamy, że wszystkie Twoje wypłaty będą realizowane błyskawicznie, dzięki czemu Ty będziesz mógł natychmiast cieszyć się wygraną. Wszelkim Twoim pytaniom oraz wątpliwościom nadajemy najwyższy priorytet, tak aby zapewnić Ci, jak największy komfort oraz przyjemność z gry.

05/05

Eventy dla VIP-ów

Specjalnie dla członków programu VIP organizujemy różnego rodzaju bankiety oraz spotkania, najczęściej związane z różnymi wydarzeniami sportowymi. Posiadamy specjalne zaplecze, mające służyć wyłącznie do obsługi graczy VIP.

Jak dołączyć do strefy VIP

Dział klientów VIP regularnie sprawdza status kont, tak aby wybrać najbardziej lojalnych i aktywnych graczy, celem zaproszenia ich do programu VIP. Sprawdź czy Twoje dane kontaktowe są aktualne oraz czy wyraziłeś zgodę na otrzymywanie wiadomości. Jest to niezbędne w celu kontaktu z Tobą w sprawie zaproszenia do programu VIP.

Postaw zakład

Twoja przeglądarka nie jest wspierana

prosimy o zmianę przeglądarki na jedną z poniższych:

Player