Pomoc

Czat na żywo:

Faq:

Czy serwis jest licencjonowany?

Jesteśmy legalnym bukmacherem i posiadamy zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Licencja o numerze PS4.6831.9.2016.EQK została wydana dnia 13 maja 2016r.

Przełożone lub opóźnione wydarzenie. Jak rozliczony będzie zakład?

W takich przypadkach, zakład zostanie rozliczony jako anulowany, gdy gra nie zostanie rozpoczęta po upływie odpowiedniej ilości godzin od planowanego czasu rozpoczęcia wydarzenia (Zasady są opisane w Regulaminie specjalnym dla każdej dyscypliny sportowej).

Jak mogę złożyć reklamację?

Reklamację można złożyć zgodnie z postanowieniami części VIII Regulaminu Zakładów Sportowych, poprzez wypełnienie formularza reklamacyjnego i przesłaniu go do nas pocztą na adres Spółka LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3 40-384 Katowice, bądź na [email protected]

Dlaczego moja wypłata została anulowana?

Jeżeli Twoja wypłata została anulowana, zawsze wysyłamy wiadomość z wyjaśnieniem powodu anulacji na skrzynkę mailową gracza. Zachęcamy do sprawdzania swojego maila. Jeśli korzystałeś z promocji, prawdopodobnie nie wykonałeś wymaganego obrotu. W przypadku kiedy wpłacony został tylko depozyt, wymagany obrót to minimum 50% wpłaconej kwoty. W przypadku dalszych pytań wystarczy skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta poprzez czat na żywo dostępny 24/7 lub mailowo na adres [email protected].​

W jaki sposób mogę zmienić numer rachunku bankowego, na który będą wypłacane pieniądze?

W celu zmiany rachunku bankowego przypisanego do konta Gracza należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta za pomocą Czatu na żywo lub mailowo na adres [email protected]. ​

Kiedy moje konto zostanie zweryfikowane?

Zazwyczaj weryfikacja konta trwa do 30 minut. Jeśli jednak zdjęcie dokumentu nie spełnia wymagań zawartych w Regulaminie z pewnością otrzymasz informację mailową w tej sprawie.​

W jaki sposób mogę użyć bonus z mnożnikiem?

​Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem należy wytypować odpowiedni kupon i aktywować mnożnik:

  • W przypadku urządzenia stacjonarnego, aby użyć bonus z mnożnikiem należy kliknąć w zielony kafelek (Bonus/Wybierz Bonus) widoczny nad kuponem, a następnie potwierdzić jego aktywację.
  • W przypadku urządzenia mobilnego, aby użyć bonusu z mnożnikiem należy nad kuponem kliknąć w “koło zębate”, a następnie należy wybrać: “Mnożnik wygranej x”. Prosimy pamiętać, iż użycie bonusu z mnożnikiem będzie możliwe tylko przy zakładach KOMBI składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie minimalnym kuponu 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

Jak możemy pomóc?

Odkąd sami po raz pierwszy wnieśliśmy zakład sportowy, wiemy, że tylko jasne zasady, dobra atmosfera i bezpieczeństwo gwarantują dobrą zabawę i niezapomniane emocje.

W LV BET zadowolenie Graczy jest dla nas priorytetem, a każdą sprawą zajmujemy się profesjonalnie i indywidualnie. Nasz doświadczony i w pełni wykwalifikowany zespół jest zawsze gotowy by służyć Ci pomocą.

Jeśli zatem masz pytanie, potrzebujesz porady albo masz dla nas jakąś sugestię, wybierz jedną z najwygodniejszych dla Ciebie opcji: Czat, formularz kontaktowy lub e-mail.

Nasi Eksperci z przyjemnością odpowiedzą na każdy czat oraz email przez całą dobę, pod adresem [email protected]. Odpowiadamy Naszym graczom średnio w mniej, niż 30 minut (przez całą dobę)!

Wierzymy, że zakłady sportowe sprawiają przyjemność i dostarczają rozrywki ale pamiętaj żeby grać odpowiedzialnie!

Formularz kontaktowy

Promocje

Pakiet Powitalny 1500 PLN!

Więcej informacji

Bezpieczny kupon 5+

Więcej informacji

MultiKozak

Więcej informacji

Topowa liga europejska: +14%

Więcej informacji