smartphone
1.80
2.12
1.76
3.87
2.54
3.19
person person

Aplikacja Mobilna

Na Android i IOS!

android-logo

Pobierz dlaAndroid

ios-logo

Pobierz dlaiOS

  • PEŁNA OFERTA ZAKŁADÓW PREMATCH I NA ŻYWO Skorzystaj z naszej szerokiej oferty i obstawiaj zakłady bukmacherskie na żywo. Wszystko w zasięgu Twojej ręki. Obstawiaj gdzie i kiedy chcesz.
  • MATCH TRACKER | MECZE NA ŻYWO Dzięki wizualizacjom na żywo wszystkich wydarzeń sportowych możesz być jeszcze bliżej gry. Oglądaj i obstawiaj mecze na żywo na android i iOS.
  • BŁYSKAWICZNE WPŁATY I WYPŁATY Za pomocą LV BET Rapid PAY Twoje środki finansowe trafią na konto bankowe nawet w 10 minut.
  • PROSTOTA I FUNKCJONALNOŚĆ Obstawianie nigdy nie było tak łatwe. Skorzystaj z aplikacji mobilnej LV BET na android i iOS w dowolnym miejscu i czasie.
  • CASH-OUT W LV BET! WYPŁACAJ SZYBCIEJ I PEWNIEJ! Nowa opcja Cash-Out powstała w LV BET po to, aby zapewnić Ci możliwość wypłaty w trakcie spotkania. Postaw swój zakład i skorzystaj z opcji wczesnej wypłaty!
  • SPORTY WIRTUALNE. LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE - LEGALNY WIRTUALNY BUKMACHER! Wirtualne zakłady bukmacherskie w Twoim telefonie z android oraz iOS!! LV BET oferuje swoim graczom obstawianie sportów wirtualnych: meczów piłki nożnej, gonitw konnych, rywalizacji chartów, żużel, kolarstwo i wirtualny tenis.
android-logo

JAK POBRAĆ (Android)

Niestety z powodów ograniczeń Google, nasza aplikacja LV BET nie jest dostępna w sklepie Google Play.

01

W USTAWIENIACH TELEFONU WYBIERZ OPCJĘ ZABEZPIECZENIA LUB BEZPIECZEŃSTWO I ZEZWÓL NA INSTALOWANIE APLIKACJI ZE ŹRÓDEŁ INNYCH NIŻ SKLEP GOOGLE PLAY

Nieznane źródła

Możliwe, że będziesz musiał rozwinąć zakładkę ustawienia dodatkowe lub więcej by zobaczyć zabezpieczenia - jest to zależne od wersji systemu Android zainstalowanej na urządzeniu. Uruchomienie tej opcji pozwala na instalacje aplikacji spoza sklepu Google Play. Google nie zezwala na zamieszczanie w swoim sklepie aplikacji bukmacherskich dlatego musisz ją pobrać bezpośrednio od nas.

02

Pobierz i zainstaluj

Pobierz aplikacjęarrow-down

PO ZAKOŃCZENIU POBIERANIA W CENTRUM POWIADOMIEŃ WYBIERZ LVBET.APK ABY ROZPOCZĄĆ PROCES INSTALACJI I CIESZ SIĘ APLIKACJĄ MOBILNĄ OD LV BET! *Minimalna wersja do poprawnej obsługi aplikacji mobilnej to Android 5, na niższej wersji androida aplikacja może nie działać poprawnie.

03

Uruchom aplikację LV BET

LV BETarrow-right

Gratulujemy! Możesz już korzystać z naszej aplikacji i obstawiać, gdzie chcesz.

apple-logo

Jak pobrać (iOS)

Nasza aplikacja LV BET jest dostępna w sklepie APP STORE.

01

KORZYSTAJĄC Z TELEFONU Z SYSTEMEM OPERACYJNYM IOS WEJDŹ DO APLIKACJI APP STORE. NASTĘPNIE W OPCJĘ SZUKAJ

Idź do app storearrow-right
02

W WYSZUKIWARCE WYSTARCZY WPISAĆ LV BET, KLIKNIJ W POBIERZ APLIKACJĘ

Pobierz aplikacjęarrow-down
03

PO KRÓTKIEJ CHWILI POWINIENEŚ MIEĆ APLIKACJĘ ZAINSTALOWANĄ NA SWOIM TELEFONIE

Aplikacja zainstalowanaarrow-right