Wimbledon 2019

Wimbledon to wielkie święto dla wszystkich fanów tenisa na świecie, z tej okazji masz od nas 20 PLN bez depozytu! Rozgrywki tenisa w londyńskiej dzielnicy odbywają się regularnie od 1950 r. Od lat są jedną z najbardziej prestiżowych imprez na świecie. Ma wiele tradycji, które mimo nie zapisania ich w regulaminie, są ściśle przestrzegane. Białe stroje zawodników, deser z truskawkami i śmietaną czy ukłon zawodników przed rozpoczęciem meczu na korcie centralnym – tego przestrzega każdy uczestnik turnieju tenisowego.

Zarejestruj się

Wimbledon Finał

Mecze będą rozgrywane codziennie. Finał Wimbledon 2019 odbędzie się 14 lipca. To wtedy dowiemy się, kto zostanie zwycięzcą tego prestiżowego turnieju. Kto zdobędzie puchar z ananasem w tym roku? Do której zawodniczki trafi patera Wenus? O tym dowiemy się już wkrótce. Tego nie możesz przegapić! Koniecznie oglądaj Finał Wimbledon 2019!

Zakłady bukmacherskie na Wimbledon 2019

Zakłady bukmacherskie na tenis – to jedna z pozycji, którą znajdziesz u legalnego bukmachera LV BET. Nie ma co się dziwić. To właśnie ta dyscyplina sportu jest chętnie typowana przez polskich graczy. Lada moment będziesz mógł znaleźć też wiele ofert specjalnych. Możesz skorzystać zarówno z obstawiania kuponów przedmeczowych, jak i typowania zdarzeń na żywo. Tenis jest też zazwyczaj dostępny w ramach wirtualnych sportów. Przed typowaniem warto przyjrzeć się statystykom. Jeśli analiza i typowanie nie jest Twoją mocną stroną warto sięgnąć po podpowiedzi profesjonalnych typerów. Wśród nich na pewno znajdziesz zakłady na turniej Wimbledon. Nie czekaj! Obstaw zakłady na Wimbledon 2019 i ciesz się wygraną!

  • 01

    ZAREJESTRUJ KONTO
  • 02

    DOKONAJ WPŁATY
  • 03

    OBSTAWIAJ

Artykuły

Wimbledon 2020 odwołany!

Wimbledon 2020 odwołany!

Wimbledon w 2020 roku został odwołany! Ta decyzja obiegła cały świat. Po raz pierwszy od 1945 roku nie odbędzie się najbardziej prestiżowy turniej tenisowy rozgrywany na Starym Kontynencie. Jego przełożenie było niemożliwe tak więc najwięksi fani tego sportu, ale też sportowcy, muszą poczekać na rozgrywki w Londynie kolejny rok. Zmagania rozpoczną się 28 czerwca a zakończą 11 lipca 2021 r.

Najdłuższy mecz tenisa

Najdłuższy mecz tenisa

11 godzin 5 minut – aż tyle czasu walczyło ze sobą dwóch tenisistów na korcie. To najdłuższy czas rozgrywki. Trzy dni zażartej walki było nie lada wyczynem szczególnie dla graczy. Na miejscach trudno było też wysiedzieć i kibicom. Emocje szalały, ale w końcu udało się wyłonić lepszego gracza. Nie tylko czas rozgrywki jednego meczu bez przerwy pozwolił zawodnikom bić historyczne rekordy. Tenis dalej duże możliwości. Jakie jeszcze zostały osiągnięte podczas tenisowych meczów? ​

Wimbledon transmisja

Wimbledon transmisja

​Już 1 lipca rusza kolejna edycja turnieju tenisowego Wielkiego Szlema. Na londyńskich kortach znów zmierzą się ze sobą najlepsze rakiety świata. Sprawdź Program Turnieju Wimbledon 2019 na naszym portalu, oglądaj mecze i obstawiaj zakłady bukmacherskie na Wimbledon.

Puchar Wimbledonu

Puchar Wimbledonu

​Puchar Wimbledonu. Wygrana w tej prestiżowej rozgrywce jest marzeniem każdego tenisisty. Przełom czerwca i lipca to też czas, który rezerwują sobie wielbiciele tego sportu. Londyńskie rozgrywki są jednymi z najważniejszych na świecie. To nieoficjalne mistrzostwa świata na korcie trawiastym. Główna nagroda to zwieńczenie całego wysiłku i pracy, którą wykonują na co dzień tenisiści. Tegoroczne rozgrywki rozpoczną się 1 lipca i potrwają dwa tygodnie. To po tym czasie dowiemy się, do kogo w tym roku trafi puchar zwieńczony ananasem. Wimbledon 2019 startuje już za miesiąc. Tenis, jak każdy sport, jest nieprzewidywalny. Śledź więc rozgrywki na bieżąco!