typy

bukmacherskie na jutro

Obstawianie meczy piłki nożnej – Liga Mistrzów kursy, Liga Narodów zakłady

Co gracze lubią najbardziej? Obstawianie meczy piłki nożnej. Odpowiedź nie mogła być inna. Sprawdźmy więc, jak obstawiać mecze i typy bukmacherskie na jutro.

Obstawianie meczy piłki nożnej

Nie możemy mieć wątpliwości, to najchętniej obstawiana dyscyplina w Polsce – piłka nożna. Zakłady piłkarskie cieszą się największą popularnością wśród graczy, ale to nie powinno nikogo dziwić, w końcu to nasz sport narodowy.

Z obstawianiem meczy piłki nożnej bywa różnie. Są gracze, którzy typują tylko lokalne drużyny i pomijają wielkie, międzynarodowe starcia. Tak, Ekstraklasa to liga, na którą w kraju nad Wisłą obstawia się najwięcej. Bez zastanowienia możemy też powiedzieć, że to efekt lokalności i kibicowaniu swoim, a nie najwyższemu poziomowi naszych rozgrywek w Europie.

Takie obstawianie meczy piłki nożnej ma sporo zalet. Chodzimy na mecze, sporo słyszymy o lokalnej ekipie, mamy więc analizę z miejsca zdarzenia! Niektórzy kibice z pierwszej ręki dowiadują się o kontuzjach czy rotacjach w składzie, co zdecydowanie pomaga przy obstawianiu.

Nie można jednak zapominać, że kibice bardzo często typują sercem, a nie rozumem. Jest to bardzo widoczne, gdy gra reprezentacja Polski, wtedy jesteśmy niepoprawnymi optymistami. Zachowanie zimnej krwi to duża zaleta podczas obstawiania meczy piłki nożnej.

Niemniej popularna od Ekstraklasy jest Liga Mistrzów. Mówi się, że to taki mundial, który trwa przez cały rok. Można się z tym zgodzić, ponieważ w wybrane wtorki i środy większość kibiców siada przed telewizorami z wysłanymi wcześniej kuponami i podziwia wyczyny najlepszych klubów na świecie. O Champions League dowiesz się więcej w dalszej części tego tekstu.

Typy bukmacherskie na jutro

Użytkownicy na forach, grupach na Facebooku czy stronach internetowych podają typy bukmacherskie na jutro. Przy obstawianiu zakładów dzień przed ich rozpoczęciem należy brać pod uwagę, iż kursy mogą jeszcze znacznie się zmienić.

Takie zmiany w typach bukmacherskich na jutro mogą być na korzyść gracza, ale także niekorzyść. Kiedy obstawimy zakład po kursie 2.20 na 24h przed zdarzeniem, a na godzinę przed jego rozpoczęciem kurs spadnie do 2.02, no to skorzystaliśmy. Jeśli jednak sytuacja byłaby odwrotna, to pewnie następnym razem byśmy poczekali.

Obstawianie zakładów na dzień przed ich startem ma swój duży plus: nie dajemy się ponieść emocjom i nie czujemy presji czasu. Im bliżej do zdarzenia, które nas interesuje, tym bardziej zastanawiamy się co w nim typować. Gdy zabieramy się do analizy 24h przed startem wybranego zakładu, mamy sporo czasu na przemyślenia, sprawdzenie wszystkich informacji i obstawienia „na chłodno”.

Z typami bukmacherskimi na jutro bywa różnie pod kątem zmian w składzie. Przed meczami piłki nożnej zawodnicy walczą z kontuzjami, o ich stanie zdrowia możemy dowiedzieć się dopiero gdy trenerzy ogłoszą oficjalny skład na spotkanie. Dzieje się to na około 1,5h przed starciem. Obstawiając dużo wcześniej nie mamy dostępu do takiej wiedzy.

Player Picture

zarejestruj się

odbierz 1500PLN

  1. zarejestruj się.
  2. dokonaj depozytu minimum 50pln wybierając bonus z mnożnikiem.
  3. otrzymasz bonus w wysokości 1% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego "x100".
  4. aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego "x100".
  5. przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję) za środki bonusowe.
  6. postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym.
  7. odbierz równowartość nawet 1000pln!

zakłady

bukmacherskie

Jak obstawiać mecze? – 3 rady

Po pierwsze, każdy gracz na początku swojej drogi zastanawiał się: jak obstawiać mecze? Jeśli zadajesz sobie takie pytanie, to nic złego, bo każdy sobie kiedyś takie zadał.

Jak obstawiać mecze? Rada numer 1

Przeanalizuj każde zdarzenie, które chcesz umieścić na kuponie. Nie wystarczy spojrzeć na kursy i obstawić na daną drużynę, bo np. ma renomę. Ekipa, którą wybrałeś może mieć aktualnie spadek formy albo ważniejszy mecz na horyzoncie i wystawić drugi skład. Sprawdź statystyki, terminarz, absencje – dopiero wtedy obstawiaj mecze.

Jak obstawiać mecze? Rada numer 2

Sprawdź typy bukmacherskie na forach, stronach internetowych i grupach na Facebooku przed obstawianiem meczu. Warto porównywać własną analizę i przemyślenia z punktem widzenia innych graczy. Co dwie głowy, to nie jedna – tak proste, a tak aktualne i przydatne.

Jak obstawiać mecze? Rada numer 3

Pooglądaj trochę meczów. Jeśli chcesz być jeszcze efektywniejszym typerem, to najlepiej gdybyś choć trochę znał się na sporcie, który obstawiasz. Nikt nie każe Ci oglądać powtórek, jak analitycy, ale warto czasem rzucić na spotkanie drużyny, którą względnie często obstawiasz. W ostateczności, możesz przyjrzeć się chociaż skrótom!

Liga Mistrzów kursy

Real Madryt, Manchester City czy PSG często dominują w rozgrywkach grupowych. Czterema zwycięstwami w czterech pierwszych meczach potrafią zapewnić sobie awans do fazy pucharowej. Kluby po zapewnieniu sobie kolejnej rundy mogą wystawić na ostatnie dwa mecze rezerwowe składy. Wtedy w Lidze Mistrzów kursy będą zupełnie inne niż w standardowym pojedynku o punkty. W fazie pucharowej trzeba pamiętać o tym, że bramki na wyjeździe liczą się podwójnie. Jeśli np. Real przegra na wyjeździe z PSG 1:2, a następnie pokona Paryżan na własnym stadionie 1:0 to przejdzie dalej dzięki większej liczbie strzelonych goli na Parc des Princes.

Liga Narodów zakłady

Najnowszy twór UEFA i nowa rubryka dla użytkowników LV BET – Liga Narodów zakłady. Pięknie opakowane i ulepszone mecze towarzyskie reprezentacji, które mają wzbudzać o wiele więcej emocji niż dotychczasowe sparingi. Po wystartowaniu Ligi Narodów zakłady bukmacherskie oczywiście stanęły na wysokości zadania i wystawiły bardzo ciekawe zdarzenia dodatkowe na omawiane rozgrywki.

Na Ligę Narodów zakłady bukmacherskie będą zależne od podejścia trenerów i reprezentacji do tej rywalizacji. Polacy potraktowali nowy twór jak poligon doświadczalny. Wynik nie był aż tak ważny, jak ogranie i wypracowanie schematów. Oczywiście, nikt nie chce spadać do niższych dywizji, więc pojawia się jednak element rywalizacji. Liga Narodów to świetna alternatywa dla kibiców znudzonych meczami towarzyskimi. W nowych rozgrywkach na pewno możemy spodziewać się bardziej przewidywalnych wyników niż w klasycznych sparingach.