Tour de France 2019

Wyścig Tour de France to bez wątpienia najbardziej znana impreza kolarska na świecie. Jest też najstarszą z tego typu imprez. Na francuskie drogi wyjeżdżają najlepsi kolarze. Przez trzy tygodnie pokonują około 3 tys. km. Już niedługo impreza wystartuje po raz kolejny. Tour de France 2019 czas zacząć! Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję, w której otrzymujesz od nas 20 PLN bez depozytu!

Zarejestruj się

Polak w Tour de France

Czesław Lang, Zenon Jaskuła, Robert Majka, Michał Kwiatkowski – te nazwiska zna chyba każdy. Ale to tylko niektórzy z polskich kolarzy, którzy wystartowali w Tour de France. Pierwszy Polak w Tour De France wystartował w wyścigu w 1947 r. Na francuskich drogach pojawił się Edward Klebiński. Uważany był ona za nadzieję kolarstwa, co przełożyło się na jego wyniki. Na kolejnego takiego zawodnika, a może raczej zawodników z Polski trzeba było poczekać aż do lat 80-tych. Na rower wsiadł Czesław Lang, któremu kibicował cały kraj. Ale w teamie z nim jechał jeszcze jeden kolarz - Lech Piasecki. To właśnie Piasecki odnotował największy Polski sukces podczas Tour de France. Był liderem po dwóch etapach wyścigu. Niestety, nie ukończył go. Do dziś jednak jest jedynym Polakiem, który prowadził w kwalifikacji generalnej Tour de France. Kto jeszcze ma szanse zapisać się na łamach historii tego prestiżowego wyścigu? Dowiemy się już 6 lipca 2019 r. To wtedy rozpocznie się 106. edycja Tour de France. Jak w niej wypadną Polacy?

Zakłady bukmacherskie na Tour de France

Zakłady bukmacherskie na wyścig Tour de France to z pewnością bardzo atrakcyjna oferta dla każdego gracza. Znajdziesz w niej wiele możliwości obstawiania zakładów na kolarstwo. Typowanie wymaga jednak dużej wiedzy albo przynajmniej dostępu do dobrych typów. Lipiec będzie miesiącem zakładów bukmacherskich na Tour de France! Jak obstawiać na Tour de France? Najlepiej zastosować drogę eliminacji. Kilkuset zawodników podzielonych jest przecież na drużyny. W każdej z nich jedzie lider oraz pomocnicy. Lista nazwisk do typowania ogranicza się więc dosłownie do kilku zawodników. Najpopularniejszymi zakładami są typujące zwycięzcę całego wyścigu, ale możesz się też ograniczyć wyłącznie do jednego etapu. Przez rozpoczęciem stawiania zakładów bukmacherskich Tour de France zapoznaj się z typami ekspertów. ! Tour de France 2019 będzie trwał w dniach 6-28 lipca 2019 r.

  • 01

    ZAREJESTRUJ KONTO
  • 02

    DOKONAJ WPŁATY
  • 03

    OBSTAWIAJ

Artykuły

Etapy Tour de France

Etapy Tour de France

Co roku, każda trasa Tour de France dzieli się na poszczególne etapy. W zależności od terenu, przez które prowadzą, mogą one być płaskie lub górzyste. Najbardziej znanym etapem płaskim jest bez wątpienia ostatni etap każdego francuskiego wyścigu, który kończy się metą. Znajduje się ona na Polach Elizejskich w Paryżu, a uczestnicy jeżdżą ulicami europejskiej stolicy. To tam co roku przyjeżdżają kolarze na zakończenie swoich zmagań.

Trasa Tour de France

Trasa Tour de France

6 lipca 2019 r. rozpocznie się kolejny wyścig Tour de France. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Najczęstsze jej określenie - piekielnie trudna. Trasa Tour de France będzie bardzo dynamiczną i wymagająca. Wielka Pętla bowiem poprowadzi przed najwyższe tereny górzyste. W ten sposób chcą uczcić 100. Rocznicę wprowadzenia maillot janune, czyli żółtej koszulki lidera. Tour de France 2019 na pewno zapisze się do historii tego najsławniejszego wyścigu kolarstwa szosowego.

Transmisje Tour de France

Transmisje Tour de France

Tour de France to bez wątpienia jedno z najbardziej medialnych wydarzeń sportowych na świecie. Na żywo wyścig relacjonuje prawie 200 telewizji z całego świata. Skróty poszczególnych etapów oraz podsumowania dnia bez problemu zobaczysz we wszystkich polskich stacjach telewizyjnych. Sprawdź, gdzie oglądać Tour de France.