Mistrzostwa Europy w Siatkówce

Mistrzostwa Europy w Siatkówce to wydarzenie, które przyciąga wielu obserwatorów. To właśnie 2019 rok jest rokiem rozgrywek. Organizowane są co 2 lata dla wszystkich europejskich, męskich reprezentacji narodowych .W finałach wezmą udział 24 drużyny, w tym Polacy. Pierwszy mecz Polaków w ramach ME 2019 odbędzie się 13 września 2019 r. a ich rywalami będą Estończycy. ME w Siatkówce będą kolejnym niezapomnianym wydarzeniem! Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję, w której otrzymujesz od nas 20 PLN bez depozytu!

Zarejestruj się

Grupy Mistrzostw Europy w Siatkówce

Gospodarzami tegorocznych rozgrywek są cztery państwa. Grupa A rozegra mecze we Francji, grupa B w Belgii, grupa C w Słowenii, a D w Holandii. To właśnie do tej ostatniej trafili w losowaniu Polacy. Ich przeciwnikami będą: Holandia, Czechy, Estonia, Ukraina i Czarnogóra.. Mistrzowie Świata są typowani na faworytów ME w siatkówce. Jednak jak w każdym sporcie wyniki meczów są nieprzewidywalne. Oto jak wyglądają grupy ME siatkówka 2019, które zostały wyłonione podczas losowania.

 • Grupa A: Francja, Włochy, Bułgaria, Portugalia, Grecja, Rumunia
 • Grupa B: Belgia, Serbia, Niemcy, Słowacja, Hiszpania, Austria
 • Grupa C: Słowenia, Rosja, Finlandia, Turcja, Macedonia, Białoruś
 • Grupa D: Holandia, Polska, Czechy, Estonia, Ukraina, Czarnogóra

Zakłady bukmacherskie na Siatkówkę

Polska reprezentacja piłki siatkowej jest jednym z najlepszych zespołów na świecie. Każdy mecz z udziałem naszych mistrzów to niezapomniane widowisko. Czy da się podnieść emocje podczas rozgrywek jeszcze bardziej? Pewnie! Wybierz siatkówka: zakłady bukmacherskie. To świetny sposób na zabawę, która może też przynieść wielkie pieniądze. Gdyby spytać Vitala Heynena, na kogo warto stawiać w zakładach bukmacherskich w siatkówkę pewnie powiedziałby, że na Polaków. Trochę ma w tym racji. Niezależnie od tego, jaki zakład chcesz postawić, wybór jest łatwy. Co Heynen powie – siatkarze zrobią. A zakłady bukmacherskie tylko dodadzą Ci radości. Na jakie wydarzenia stawiać zakłady na siatkówkę? Tegorocznym celem trenera i siatkarzy reprezentacji Polski jest wejście na igrzyska olimpijskie Tokio 2020. Można więc śmiało obstawiać mecze eliminacyjne, na wygranych wskazując Polaków. Również zakłady bukmacherskie na awans Polaków powinny być pewniakami. Tym bardziej, że w składzie powinno się już znaleźć dwóch mistrzów – Bartosz Kurek oraz Wilfredo Leon. Siatkarski kalendarz w tym roku jest zapełniony rozgrywkami. Oprócz eliminacji ciekawie zapowiadają się też Mistrzostwa Europy. Polacy ostatnio zdobyli ten tytuł 10 lat temu. Czy Mistrzowie Świata będą najlepsi również w rozgrywkach Starego Kontynentu? Oglądaj mecze i typuj wygranych. Siatkówka zakłady bukmacherskie to dobra rozrywka dla każdego.

 • 01

  ZAREJESTRUJ KONTO
 • 02

  DOKONAJ WPŁATY
 • 03

  OBSTAWIAJ

Artykuły

ME Siatkówka 2019: mecz Polska -Niemcy

ME Siatkówka 2019: mecz Polska -Niemcy

To spotkanie na długo pozostanie w pamięci kibiców. Po długiej walce Polki pokonały rywalki zza zachodniej granicy i tym samym awansowały do półfinałów Mistrzostw Europy w siatkówce. Udało im się to pierwszy raz od 2009 r. Po nieciekawym rozpoczęciu pokazały najwyższy poziom umiejętności i zasłużenie wygrały mecz. Docenili to też kibice, którzy szybko wykupili bilety, a zainteresowanie nimi przerosło oczekiwania organizatorów. Siatkówka to zdecydowanie polska dyscyplina!

Siatkówka: Mistrzostwa Europy. Kiedy i z kim gra Polska?

Siatkówka: Mistrzostwa Europy. Kiedy i z kim gra Polska?

Mistrzostwa Europy - wygrana w tym turnieju to drugi z tegorocznych celów polskiej reprezentacji mężczyzn. Pierwszy, czyli awans na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie, został już osiągnięty. Teraz czas na udowodnienie Europie, kto jest najlepszą drużyną siatkarską Starego Kontynentu. Trener Polaków Vital Heynen nie ma wątpliwości. Ze swoimi zawodnikami idzie jak burza i konsekwentnie realizuje wszystkie postawione cele. Czy tym razem będzie tak samo? Przygotuj się na emocje na najwyższym poziomie. Sprawdź, kiedy i z kim grają Polacy. Obecnie możesz też śledzić losy siatkarskie Polek, które przeszły do półfinałów kobiecych Mistrzostw Europy. Pierwszy raz od 10 lat zajęły tak wysokie miejsce i grają dalej! W tym roku siatkówka zdecydowanie należy do Biało-Czerwonych! ​

Polska siatkówka terminarz

Polska siatkówka terminarz

W kalendarzu każdego fana piłki siatkowej najbliższe miesiące zakreślone są na czerwono. Sierpień to czas kwalifikacji do igrzysk olimpijskich. Mecze rozegrane będą od 9 do 11 sierpnia. Mamy nadzieję, że w tym przypadku tabela będzie krótka, bo od razu awansujemy dalej. Wrzesień zaś oznacza rozpoczęcie tegorocznych rozgrywek siatkarzy w ramach Mistrzostw Europy. Inauguracyjny mecz odbędzie się 12 września 2019 r. Udział w nim wezmą Bułgarzy i Grecy. Mecze grupowe Polaków rozpoczną się dzień później. Ich pierwszymi przeciwnikami będą Estończycy. Dokładne informacje o każdym z rozegranych meczy ukaże tabela. Oto dokładny terminarz siatkówki. ​

Trener Reprezentacji Polski

Trener Reprezentacji Polski

​Przez dwa lata prowadzenia polskiej kadry piłki siatkowej kibice mogli już nieźle poznać jej szkoleniowca. Vital Heynen, bo o nim mowa. Trener Reprezentacji Polski w siatkówce to trener trochę szalony, ale uniwersalny. Poprowadzi do zwycięstwa zarówno niewielki klub, ale też reprezentację narodową. Z biało-czerwonymi obronił tytuł Mistrza Świata. Teraz czas na kolejny tytuł, tym razem Mistrza Europy. Trenerowi polskiej siatkówki udało się to już dwukrotnie. Czy z Polakami powtórzy ten sukces? Przyjrzyjmy się bliżej sylwetce selekcjonera reprezentacji Polski.

Transmisja Siatkówki

Transmisja Siatkówki

​Im więcej sukcesów odnoszą polscy siatkarze, tym więcej widzów ich mecze przyciągają przed ekrany telewizorów i komputerów. Transmisja siatkówki męskiej jest dostępna widzom bez najmniejszych problemów na najpopularniejszych kanałach. Możesz mieć pewność, że przez cały sezon transmisje rozgrywek Mistrzów Świata zobaczysz zarówno w telewizji, jak i Internecie. Sprawdź, gdzie oglądać na żywo w telewizji i online transmisje meczów Siatkówki.

Reprezentacja Polski w Siatkówce 2019

Reprezentacja Polski w Siatkówce 2019

Reprezentacja Polski w siatkówce zawsze budzi spore emocje, ale tylko te na najwyższym poziomie. Polscy siatkarze to zdecydowanie jedni z najlepszych na świecie. W połączeniu z takim trenerem, jakim jest Vital Heynen, można liczyć na wiele. Na pewno na bardzo szeroki skład kadry Polski powołanej na sezon 2019. Przed siatkarzami dużo meczy, na których trener zechce pewnie sprawdzić znaczną większość ze swoich podopiecznych. Interesuje Cię Polska siatkówka reprezentacja mężczyzn? Zobacz, jak wygląda tegoroczna kadra Polski. ​