VARyfikacja LV BET w Ekstraklasie

Na mecze Ekstraklasy przygotowaliśmy specjalną promocję.

Sędzia po użyciu systemu VAR cofnął bramkę w Ekstraklasie? Spowodowało to przegranie Twojego zakładu? LV BET zwróci Ci tą kasę!

Wyślij mail na adres [email protected] z numerem kuponu kwalifikującym się do zwrotu, a w ciągu dwóch dni po zakończeniu kolejki Ekstraklasy otrzymasz bonus w wysokości stawki swojego zakładu!

Maksymalny bonus to 100 PLN.

Regulamin Promocji

 1. 1.Czas trwania promocji: 17.07.2019 10:00 CET - 31.12.2019 23:59 CET.
 2. 2.W promocji biorą udział gracze, którzy postawili zakład przedmeczowy pojedynczy lub kombi na spotkanie Ekstraklasy, a ich zakład został przegrany.
 3. 3.Gracz, który spełnił warunki z punktu 2. regulaminu otrzyma bonus, jeżeli o wyniku meczu bądź ilości bramek w spotkaniu zdecyduje system VAR (przykładowo: gracz postawi zakład na mecz Ekstraklasy z selekcją powyżej 3,5 bramek, w meczu padną 3 bramki, ale w trakcie spotkania został użyty system VAR, który zdecydował o nie zaliczeniu kolejnej bramki; gracz postawił na zwycięstwo drużyny 1, mecz zakończył się remisem, sędzia w trakcie meczu nie uznał bramki drużyny 1 za pomocą systemu VAR).
 4. 4.W przypadku spełnienia warunków promocji gracz otrzyma bonus w wysokości postawionej stawki (netto/ po odjęciu podatku), do kwoty maksymalnej 100 PLN.
 5. 5.W promocji biorą udział przedmeczowe kupony pojedyncze oraz kombi, w których przynajmniej jeden zakład został zawarty na mecz Ekstraklasy. W przypadku zakładu kombi, bonus zostanie wypłacony, tylko jeśli selekcja na mecz, w którym został użyty system VAR zostanie rozliczona jako przegrana. Wszystkie pozostałe selekcje na kuponie muszą zostać rozliczone jako wygrane.
 6. 6.Minimalny kurs kuponu kwalifikujący do otrzymania bonusu to 1.50.
 7. 7.Minimalna stawka pozwalająca wziąć udział w promocji to 10 PLN.
 8. 8.Zakłady postawione wyłącznie ze środków własnych biorą udział w promocji.
 9. 9.Kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out nie biorą udziału w promocji.
 10. 10.Gracz zobligowany jest do wysłania numeru kuponu kwalifikującego się do promocji na adres mailowy [email protected] do wtorku po zakończeniu danej kolejki Ekstraklasy do godziny 15:00. W tytule maila należy wpisać „Promocja VAR”.
 11. 11.Zwrot w formie bonusu zostanie przyznany na konto w ciągu dwóch dni roboczych po zakończeniu kolejki Ekstraklasy.
 12. 12.Na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus w danej kolejce Ekstraklasy.
 13. 13.Bonus będzie ważny 30 dni.
 14. 14.Przyznany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.
 15. 15.Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady combi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.
 16. 16.Sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem.
 17. 17.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 18. 18.W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Promocje

Pakiet Powitalny 1500 PLN!

Więcej informacji

Bezpieczny kupon 5+

Więcej informacji

MultiKozak

Więcej informacji

Bonus 200 PLN na sporty wirtualne

Więcej informacji