Dla prasy

Aktualności

Lv Bet

LV BET Z NAJSZYBSZYMI WYPŁATAMI NA RYNKU!

LV BET już dziś oferuje swoim graczom ekspresowe wypłaty - środki na Twoim koncie nawet w 10 minut! Nie, nie przewidziało Ci się - 10 minut! Bezprowizyjna usługa Rapid Pay daje użytkownikom, niespotykaną do tej pory, szybkość, komfort i bezpieczeństwo przelewów. Wypłacamy nieprzerwanie 17 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, całkowicie niezależnie od zewnętrznych dostawców usług. Przeczytaj więcej o usłudze Rapid Pay.

Lv Bet

GRAMY DALEJ Z WSŁĄ KRAKÓW!

Nowa umowa obowiązywać będzie od lipca 2018 roku do końca czerwca 2021 roku. Będzie to jedna z najwyższych sponsorskich umów w Ekstraklasie. Wierząc w sukces piłkarski Białej Gwiazdy firma LV BET przygotowała dla klubu liczne bonusy finansowe uzależnione od wyników sportowych. Logo marki bukmacherskiej wciąż będzie widnieć na strojach Wisły Kraków, bandach LED i materiałach brandingowych na stadionie przy ul. Reymonta. Współpraca zakłada również szereg działań w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej klubu.

Lv Bet

ZAPRASZAMY DO LV SKLEPU!

Zapraszamy do wyjątkowego e-sklepu, w którym nie trzeba płacić gotówką! W zasadzie, to w ogóle nie trzeba płacić! Nie, nie przesłyszało Ci się. Wystarczy zebrać odpowiednia ilość LV Punktów dzięki zagranym zakładom. Natychmiast możesz je wymienić na nasze sygnowane markowe produkty. To bardzo proste! Wystarczy po zalogowaniu się do swojego konta wejść w sekcję LV PUNKTY widoczną na pasku na dole strony. W LV Sklepie znajdziesz T-shirty, czapki, shorty, bluzy, polówki oraz wiele innych produktów! Kliknij tutaj i przejdź do sklepu!

LV BET ZAPRASZA NA VLOG #JURASMUSISZ

Zapraszamy do obejrzenia vloga Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego o jego przygotowaniach do powrotu do klatki podczas KSW: Colosseum! Autorem vloga jest zaprzyjaźniony portal laczynaspasja.pl, a LV BET jest sponsorem zarówno tej serii filmików, jak i samego zawodnika! #JurasMusisz!

Promocje

Bonus powitalny 1000 PLN

Więcej informacji

Bezpieczny kupon 5+

Więcej informacji

MultiKozak

Więcej informacji

Olimpijski Turniej LVBET Pula nagród - 5000 PLN!

Więcej informacji