Oferty pracy: Content Executive

Lokalizacja: Łódź

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą tworzoną przez młody, dynamiczny zespół. Zespół, który kocha to co robi i angażuje się w każdy projekt traktując go jako nowe wyzwanie. Cenimy sobie możliwość bycia sobą, jesteśmy ciekawi świata, pełni entuzjazmu i pozytywnej energii. Rozwijamy się nieustannie - dlatego poszukujemy do naszego zespołu ludzi, którzy podzielają nasze wartości.

Zakres obowiązków:

  • dodawanie i aktualizacja treści do serwisów internetowych firmy,
  • współpraca z działami marketingu, IT, graficznym,
  • koordynacja pracy tłumaczy i copywriterów,
  • tworzenie krótkich tekstów SEO,
  • uczestnictwo w projektach marketingowych, IT i innych związanych z działalnością firmy,
  • realizacja zadań powierzonych przez Content Managera.

Pasujesz do nas, jeśli wyróżnia Cię:

  • doświadczenie w pracy z programami typu CMS,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie – warunek konieczny,
  • umiejętność pisania tekstów zarówno w języku polskim, jak i angielskim,
  • samodzielność i dokładność,
  • podstawowa znajomość HTML i CSS.

Mile widziane:

  • zainteresowanie sportem i/lub zakładami sportowymi,
  • doświadczenie w pracy jako content editor/executive.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe benefity: karta multisport, prywatna opieka medyczna, imprezy integracyjne,
  • do Twojej dyspozycji: świeże owoce, napoje, ciastka, chillout room, a w nim piłkarzyki, konsola do gier, fotel do masażu.

A zatem nie zwlekaj, zaaplikuj!

Warunkiem koniecznym do udziału w rekrutacji jest zapoznanie się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych oraz umieszczenie w CV obowiązujących klauzul podanych pod ogłoszeniem.

Aby wziąć udział w naszej rekrutacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat administratora danych osobowych oraz przysługujących Ci praw dotyczących ochrony Twoich danych osobowych, które znajdziesz TUTAJ, a następnie o zamieszczenie pod Twoim CV następującej klauzuli:

“Na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów dotyczących ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice, NIP: 9542751776, KRS: 0000534588 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego”.

Aby wziąć udział w naszych przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli:

Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice, NIP: 9542751776, KRS: 0000534588w celu realizacji procesu rekrutacyjnego w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Moja zgoda jest ważna do odwołania”.

O LVBET.PL

Nowa marka na rynku bukmacherskim. Moglibyśmy wzorem konkurencji napisać, że przede wszystkim - jesteśmy LEGALNI na polskim rynku, ale nie na tym chcemy opierać swoją unikalność. Chcemy, abyście wiedzieli, że w LV BET zaskoczymy Was, naszych Graczy, dynamiką rozwoju, świeżymi pomysłami, a przede wszystkim podejściem nastawionym na Was, drodzy Użytkownicy! Chociaż jesteśmy firmą nową, to tworzą ją ludzie, którzy wiedzą, czego chcecie i którzy dzielą pasję do sportu, tak samo jak Wy!

Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu komfort, różnorodność oraz - a może przede wszystkim - bezpieczeństwo gry, które staną się naszymi znakami rozpoznawczymi zaraz obok kreatywności.

Kim jesteśmy? Jesteśmy miłośnikami zakładów sportowych tak samo jak Wy! Dlatego postaramy się zapewnić jak najlepszą jakość obsługi w najwyższych standardach. Jesteśmy kibicami, tak samo jak Wy! Dlatego zrobimy wszystko, abyście znaleźli tu każdą ofertę o jakiej zamarzycie. Nie zapominając przy tym oczywiście o zasadach Odpowiedzialnej Gry i udostępnieniu naszych usług jedynie osobom pełnoletnim. Ponadto, jako firma z siedzibą w Polsce, ściśle stosujemy się do Polskiego prawa oraz praw Unii Europejskiej dotyczących bezpieczeństwa gier online. A co za tym idzie - tak, jesteśmy LEGALNI! Nasi Doradcy z chęcią wyjaśnią na czym polega Odpowiedzialna Gra oraz wyjaśnią, jak korzystać z jej narzędzi. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami