Pomoc

Czat na żywo:

Faq:

Czy serwis jest licencjonowany?

Jesteśmy legalnym bukmacherem i posiadamy zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju. Licencja o numerze PS4.6831.9.2016.EQK została wydana dnia 13 maja 2016r.

Moj zakład został rozliczony jako anulowany, co to oznacza?

Zakład anulowany oznacza, iż stawka zakładu została zwrócona. Jeżeli nie jesteś pewny dlaczego Twój zakład mógł zostać anulowany, zalecamy sprawdzenie tej informacji w Potwierdzeniu Zakładu lub w regulaminie Zakładów Sportowych. Twoje Potwierdzenia zakładów znajdują się w zakładce “Historia Zakładów”. W przypadku dalszych wątpliwość skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

DLACZEGO PRZY REJESTRACJI WYMAGACIE TYLU DANYCH OSOBOWYCH?

Wymagane przez nas dane wraz z fotokopią dowodu tożsamości lub paszportu potrzebne są do sprawdzenia pełnoletności Klienta oraz pełnej weryfikacji tożsamości. Wymóg ten wynika z powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej określonego w Ustawie o grach hazardowych - Artykuł 15d ust. 3 w związku z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju Finansów z dnia 18 maja 2017 r. w sprawie sposobu oraz zakresu archiwizacji danych związanych z urządzanymi grami hazardowymi przez sieć Internet oraz Artykuł 20 ust. 5-7 w związku z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 22 czerwca 2010 r. W sprawie zaświadczeń o uzyskanej wygranej oraz ewidencji zaświadczeń i ewidencji wypłaconych (wydanych) wygranych.

JAKIE SĄ DOSTĘPNE METODY WPŁATY I WYPŁATY?

Wpłaty: Skrill, Przelewy24, Dotpay, Paymenticon oraz Tpay. Minimalna kwota wpłaty poprzez Przelewy24, Paymenticon, Dotpay oraz Tpay to 10 zł. Minimalna kwota wpłaty poprzez Skrill wynosi 40 zł. Wypłaty: konto bankowe lub portfel elektroniczny Paymenticon. Minimalna kwota wypłaty to 25 zł.

PRZEŁOŻONE LUB OPÓŹNIONE WYDARZENIE. JAK ROZLICZONY BĘDZIE ZAKŁAD?

Gdy przełożenie lub opóźnienie wydarzenia jest dłuższe niż 30 godzin, wówczas zakład jest anulowany (UWAGA: powyższa zasada nie dotyczy tenisa). Dodatkowe informacje znajdują się w Regulamine Zakładów Sportowych.

Jak mogę złożyć reklamację?

Reklamację można złożyć zgodnie z postanowieniami części VIII Regulaminu Zakładów Sportowych, poprzez wypełnienie formularza reklamacyjnego i przesłaniu go do nas pocztą na adres Spółka LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o., ul. Melchiora Wańkowicza 3 40-384 Katowice, bądź na [email protected]

Jak możemy pomóc?

Odkąd sami po raz pierwszy wnieśliśmy zakład sportowy, wiemy, że tylko jasne zasady, dobra atmosfera i bezpieczeństwo gwarantują dobrą zabawę i niezapomniane emocje.

W LV BET zadowolenie Graczy jest dla nas priorytetem, a każdą sprawą zajmujemy się profesjonalnie i indywidualnie. Nasz doświadczony i w pełni wykwalifikowany zespół jest zawsze gotowy by służyć Ci pomocą.

Jeśli zatem masz pytanie, potrzebujesz porady albo masz dla nas jakąś sugestię, wybierz jedną z najwygodniejszych dla Ciebie opcji: Czat, formularz kontaktowy lub e-mail.

Nasi Eksperci z przyjemnością odpowiedzą na każdy czat oraz email przez całą dobę, pod adresem [email protected].

Wierzymy, że zakłady sportowe sprawiają przyjemność i dostarczają rozrywki ale pamiętaj żeby grać odpowiedzialnie!

Formularz kontaktowy

Promocje

Pakiet Powitalny 1500 PLN!

Więcej informacji

Bezpieczny kupon 5+

Więcej informacji

MultiKozak

Więcej informacji

Turniej Australian Open

Więcej informacji